wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Dalsze wieści w sprawie wypadku w którym zginął Jay Briscoe - w aucie były jego córki, trwa walka o zdrowie jednej z nich
Dodano: 18-01-2023, 16:51
Wrestlingowy świat jest dziś pogrążony w żałobie po tragicznej śmierci Jay’a Briscoe. Zewsząd pojawiają się kolejne kondolencje, ale dalsze wieści są tylko gorsze, ponieważ okazuje się, że w wypadku w którym zginął Jay, ucierpiały też jego córki, które znajdowały się w pojeździe.

Według najnowszych ustaleń wypadek miał miejsce niedaleko domu Briscoe, który odebrał córki, Gracie i Jayleigh z treningu cheerleaderek. Ojciec z córkami wracali do domu, gdy ich auto zderzyło się z drugim pojazdem. Wskutek wypadku zmarł Jay i kierowca drugiego pojazdu, natomiast Gracie i Jayleigh również ucierpiały, trafiając do szpitala, przy czym Gracie znajdowała się w stanie krytycznym.

Ashley Pugh, czyli żona zmarłego Jamina Pugha (Jay’a Briscoe) poinformowała na Facebooku, że Jayleigh doznała licznych urazów, ale jest w stanie stabilnym i aktualnie odpoczywa. Jeżeli chodzi o Gracie to sytuację udało się opanować na tyle, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale trwa teraz walka o to, żeby 12-latka zachowała pełnosprawność. Z informacji przekazanych przez Ashley Pugh wynika, że po wypadku Gracie nie ma czucia w nogach i w chwili pisania tej wiadomości przechodzi operację kręgosłupa, a lekarze robią co w ich mocy, żeby Gracie mogła jeszcze kiedyś stanąć na nogach o własnych siłach.

Ashley poprosiła o modlitwę za zdrowie Gracie i siły dla pozostałych członków rodziny. Syn Ashley i Jamina, czyli Gannon, był w chwili wypadku w domu. W tej niewyobrażalnie trudnej sytuacji pozostaje trzymać kciuki za zdrowie obu dziewczynek, a w szczególności Gracie.Autor:
Piotr GilewskiDodano: 26-01-2023, 08:18
Host: user-5-173-156-44.play-internet.pl, IP: 5.173.156.44

Nnn

autor: Fenomenalny Pogromca

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.