wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00WWE ruszy po Kazuchika Okadę?, Sprawa transferu Giulii do WWE nabiera tempa, Potencjalna tożsamość osoby z ogłoszenia na Full Gear, Eddie Dennis opuścił WWE i wróci do ringu, Thunder Rosa o powrocie do zdrowia
Dodano: 18-11-2023, 18:25
„Wrestling Observer Newsletter” donosi, że WWE nabrało konkretnego zainteresowania Kazuchika Okadą. Ten jest na radarze WWE od lat, ale dotychczas pozostawał niezmiennie wierny NJPW i nie chciał rozmawiać o transferze. Ponoć w WWE liczą jednak, że 36-latek uzna, iż na tym etapie zrobił już wszystko w Japonii, więc poszuka nowych wyzwań. Spekuluje się nawet, że ostatni nieco większy push Shinsuke Nakamury miał na celu pokazanie Okadzie, iż Japończycy mogą liczyć na dobre traktowanie w WWE. Sam Nakamura jest dobrym przyjacielem Okady i może odegrać sporą rolę w ewentualnym transferze. Wbrew spekulacjom niektórych fanów, sam Shinsuke ma być bardzo zadowolony z pobytu w WWE, więc może polecić Okadzie taki ruch.

Według tego samego źródła konkretów nabiera sprawa z Giulią. W związku z innymi regulacjami w Japonii, amerykańskie federacje mogą tam rozmawiać z zawodnikami i zawodniczkami nawet jeśli ci mają jeszcze ważne umowy. Zdaniem „Observera” tutaj Giulia otrzymała już nawet wstępną ofertę od WWE. Jeśli chodzi o finanse to ponoć przy umowie na poziomie NXT, Giulia zarabiałaby porównywalnie z tym co otrzymuje teraz. Ewentualna umowa z głównych rosterów WWE oznaczałaby dla niej jednak ogromny wzrost zarobków. W rozmowach z zawodniczką pomaga Simon Inoki, gdyż Giulia, choć urodziła się w Anglii, mówi głównie po japońsku. Inoki po raz kolejny asystuje WWE przy negocjacjach z japońskojęzycznymi osobami.

Andrew Zarian z „Mat Men Podcast” informuje, że osobą, którą Tony Khan ma przedstawić na Full Gear jako nowy nabytek AEW, będzie prawdopodobnie Will Ospreay. Ten ma co prawda umowę z NJPW do lutego 2024 roku, ale w tym przypadku mógłby się związać już z AEW, które nie będzie robiło problemów z dalszymi występami zawodnika w Japonii.

Eddie Dennis poinformował na Twitterze o odejściu z WWE i powrocie do ringu, który nastąpi już 9 grudnia na gali Pro Wrestling Chaos pod nazwą Heir to the Throne. Wcześniej Dennis zakończył karierę w lutym bieżącego roku, a w marcu rozpoczął pracę w WWE w roli producenta i writera przy NXT.

Thunder Rosa jest już w zasadzie gotowa do powrotu, natomiast na łamach „Wrestling Observer Radio” przyznała, że niewiele brakowało by ta kontuzja pleców wymusiła zakończenie przez nią kariery. Rosa stwierdziła, że uraz był bardzo bolesny i problematyczny, a teraz czuje się jakby zyskała wręcz w pewnym sensie drugą szansę w swoim życiu. Zawodniczka powiedziała, że ostatnio z przyjemnością udała się w końcu pobiegać czy poćwiczyć na siłowni, ale przede wszystkim w końcu może funkcjonować na co dzień bez bólu, podczas gdy przez długi czas ból pleców towarzyszył jej nawet, gdy leżała czy siedziała. Rosa dodała, że przeszła przez piekło, ale teraz wraca do pracy z nowym zapałem i nikt nie stanie jej na drodze.

-----------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 18-11-2023, 21:13
Host: 178.43.13.82.ipv4.supernova.orange.pl, IP: 178.43.13.82

Kij z Giulią, nawet jej nie znam, ale zdziwiony jestem że WWE chce mieć u siebie obu aktualnych najbardziej przepushowanych i przehypowanych wrestlerów na świecie. Jedn Romek im nie wystarcza to jeszcze chcą japońskiego paniczyka, który nie ma nic ciekawego do zaoferowania.

autor: Broski

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.