wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


NJPW poinformowało, że po trzech latach powróci turniej Super J Cup. Po raz pierwszy w historii będzie też zorganizowany na terenie Stanów Zjednoczonych i rozpocznie się 22 sierpnia, a zakończy 25 sierpnia.

All Elite Wrestling poinformowało, że Shawn Spears oficjalnie podpisał kontrakt z federacją. Zawodnik wystąpił na Double or Nothing i wziął udział w Casino Battle Royal, natomiast był to jednorazowy występ i Spears przyznał po gali, iż nie związał się jeszcze z AEW. Ostatecznie jednak obie strony dość łatwo doszły do porozumienia, więc udało się podpisać formalną umowę.

Pomimo sygnałów o niezadowoleniu Mike'a i Marii Kanellis z ich statusu w WWE, para zdecydowała się przyjąć propozycję nowych kontraktów, na mocy których związali się z federacją aż do 2024 roku. Według zakulisowych wieści skusiły ich bardzo dobre warunki finansowe, jakie przedstawiła im federacja.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 26.06.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE Money In The Bank 2019 - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 19-05-2019, 17:28
Już dzisiaj w nocy o 1.00 czasu polskiego w XL Center w Hartford odbędzie się WWE Money In The Bank 2019. W głównej karcie znalazło się dziesięć pojedynków, a galę poprzedzi też godzinny Kick-Off z jeszcze jedną walką. Poniżej przewidywania redakcji.Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
Kick-Off
SmackDown Tag Team Championship

Daniel Bryan & Rowan vs. The Usos


Paweł: Nie wydaje mi się, aby panowanie Daniela Bryana i Rowana miało być tak krótkie. Bryan po utracie mistrzostwa WWE powinien na dłużej wejść w posiadanie tytułu mistrzowskiego tag teamów SmackDown. Za zwycięstwem Rowana i Bryana przemawia jeszcze jeden istotny fakt. Jak na RAW mają się pojawić tytuły drużynowe SmackDown? Uso przynależą w końcu do czerwonego brandu. Dzika karta? Możliwe, ale ja tego nie kupuję.
Typ: Bryan & Rowan

Rafał: Pierwsza myśl jak przychodzi mi do głowy, to połączenie tytułów Tag Teamowych RAW i SmackDown. Dwa mistrzostwa Tag Teamów sprawiają, że niewiele dzieje się w tych dywizjach, lub jedne tytuły są przez jakiś czas ignorowane. Dobra walka do Kickoffu, typuję Bryana & Rowana.
Typ: Bryan & Rowan

Piotrek: Na SmackDown brakuje dobrych teamów, więc myślę, iż połączenie Bryana z Rowanem to optymalny pomysł i fajna odmiana. Większość źródeł podaje, że tytuły mają tu być na szali, więc na to się powołujemy, lecz WWE nie sprecyzowało tego do końca i pozostają pewne wątpliwości. Tak czy siak faworytami są dla mnie mistrzowie SmackDown.
Typ: Bryan & Rowan
WWE Cruiserweight Championship
Tony Nese vs. Ariya Daivari


Paweł: Tony Nese jest raczej pewnym zastępcą poprzedniego mistrza Buddy’ego Murphy’ego. Jego pojedynek z Ariyą Daivarim będzie raczej jednym z „kolejnych pojedynków” w obronie tytułu. Stawiam na Nese’a.
Typ: Tony Nese

Rafał: Istnienie tygodniówki 205 Live zaczyna powoli tracić sens. Wrestlerzy się starają, nikt tego nie docenia, mało ludzi ogląda i dywizja przepada. Wolałem jednak dwie walki cruiserów na RAW, zawsze była to jakaś "atrakcja" w czasie nużących trzech godzin. Musi wygrać Nese.
Typ: Tony Nese

Piotrek: Z zachowaniem szacunku do kwestii atletycznych i umiejętności ringowych obu zawodników, brakuje mi teraz nieco wyrazistości wśród czołowych postaci 205 Live. Przydałoby się nieco odświeżenia i nowych twarzy, może z NXT lub NXT UK. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia czy sam atletyczny wrestling jest w stanie się sprzedać to 205 Live powinno być dla niego klarowną odpowiedzią. Program ma jedną z najniższych oglądalności z całego WWE Network i trzyma się tylko dlatego, że i tak odbywa się przy okazji tapingów SmackDown. Bierze się to z prostego faktu, że w wrestlingu wątek historii i emocji musi być po prostu obecny, bo w przeciwnym razie ludzie wolą odpalić rozgrywki sportowe.
Typ: Tony Nese
WWE United States Championship
Samoa Joe vs. Rey Mysterio


Paweł: Pojedynek Samoa Joe z Reyem Mysterio na WrestleManii jakby potwierdził, który z nich będzie posiadał w najbliższym czasie mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. Z wiadomych względów tamto starcie zostało skrócone, a ich pojedynek z Money in the Bank raczej będzie kontynuacją tej historii i nie wniesie nic nowego. Wygra Samoa Joe.
Typ: Samoa Joe

Rafał: Nie widzę sensu w tej rywalizacji i chyba ma tu chodzić tylko o ringowy debiut Dominicka (może już na SummerSlam)? Średnio to interesujące, ale kiedy creative podrzuca za dużo pomysłów, to 95% z nich odpada i jest jak jest. 50/50. Gdyby wygrał Rey, będzie rewanż, a więc postawię na Joe.
Typ: Samoa Joe

Piotrek: Nie udało się zrobić pełnej walki na WrestleManii, więc powtórka była wskazana. Co do syna Mysterio to nie mam przekonania, ale wyraźnie idą w stronę wprowadzenia go do rosteru, więc kto wie czy nie spróbuje się on niedługo z Joe, ale to bardzo naciągany motyw.
Typ: Samoa Joe
Steel Cage Match
The Miz vs. Shane McMahon


Paweł: Przebieg pojedynku Shane’a McMahona na WrestleManii potwierdził, kto jest „najlepszy na świecie” :). Po prostu porażka podczas największej gali w roku zdobywcy Pucharu Świata nie byłaby dobrym rozwiązaniem. Teraz jest doskonała okazja ku temu, aby Miz wygrał ten pojedynek i na niego stawiam.
Typ: The Miz

Rafał: Przed WrestleManią ten program wypadł całkiem przyzwoicie, ale mimo wszystko, miałem wrażenie, iż trochę już na siłę Shane jest wciskany do walk na WM. Teraz feud Miz-Shane robi się męczący. Zapewne zamieszania i kilku ingerencji nie da się uniknąć, chociaż "zawodnicy zostaną zamknięci w klatce". Miz powinien wygrać, a Shane wziąć sobie trochę wolnego.
Typ: The Miz

Piotrek: Nie będzie tak dobrze jak na WrestleManii, bo pojedynki w klatce to spore ograniczenie, a umiejętności czysto ringowych jednak nie ma tu zbyt wiele. Nie wykluczałbym jakiegoś fartownego znów triumfu Shane’a poprzez wyjście/wypadnięcie z klatki i dalszego przedłużenia programu do finalnego zwycięstwa Miza. Wynika to z faktu, że Vince dalej uważa Shane’a za super atrakcję, podczas gdy totalnie się wszystkim przejadł.
Typ: Shane McMahon
Roman Reigns vs. Elias


Paweł: Konfrontacja Romana Reignsa z Eliasem wydaje się być w formalnością. Bez dłuższego rozpisywania się stawiam po prostu na Reignsa.
Typ: Roman Reigns

Rafał: Zaczyna się powrót Romana na szczyt, Vince nie odpuści. Może tym razem nie będzie to agresywny push oraz kompletne ignorowanie opinii fanów, ale sądzę, że pod koniec roku Reigns zakręci się już wokół mistrzostwa WWE lub Universal. Nie ma więc innej opcji jak wygrana Romana z Eliasem.
Typ: Roman Reigns

Piotrek: Raczej najsłabszy punkt gali, bo Elias jest w ringu słaby, a Roman pokazuje z reguły parę akcji ze swojej podstawowej puli i nie wprowadza nic nowego. Liczę, że będzie chociaż krótko, bo jeśli dostaną dziesięć minut lub więcej to mogą nas bardzo mocno zanudzić. Mówiąc wprost: przerwa na wizytę w toalecie.
Typ: Roman Reigns
Women’s Money In The Bank Ladder Match
Natalya vs. Dana Brooke vs. Naomi vs. Nikki Cross vs. Mandy Rose vs. Bayley vs. Ember Moon vs. Carmella


Paweł: Pojedynki Money in the Bank mają to do siebie, że nawet najmniej prawdopodobne rozwiązanie może okazać się tym finalnym. Każda z nich, tak naprawdę, może wyjść zwycięsko. W przypadku pojedynku z udziałem kobiet stawiam na Ember Moon, Carmellę lub Mandy Rose. Z całej trójki zaryzykuję Mandy Rose.
Typ: Mandy Rose

Rafał: Ciężko próbować logicznie ogarniać booking takiego starcia, gdyż szef federacji od długiego czasu często nie kieruje się logiką. Ja dałbym zwycięstwo komuś z trójki Nikki/Bayley/Ember, ale pan McMahon z pewnością widzi tu tylko wygraną Mandy Rose. Mandy nie wypada źle, lecz inne zawodniczki bardziej zasługują na walizkę.
Typ: Nikki Cross

Piotrek: Zacznę od tego, że cieszy mnie bardzo, iż w tym roku nie ma wyraźnych oraz oczywistych faworytów do zgarnięcia walizki, a często tak bywało i atrakcyjność walki mocno przez to cierpiała. Tak naprawdę poza Carmellą każda z pozostałych zawodniczek może wejść w posiadanie kontraktu MITB. Jest to zatem trochę wróżenie z fusów, ale spróbuję delikatnej dedukcji. Natalya jako weteranka raczej MITB nie potrzebuje, choć nie wykluczyłbym tego, bo już podobne historie się zdarzały (choćby z Kanem). Dana Brooke jest jak dla mnie spoko, ale nie jest to materiał na mistrzynię. Naomi przynudza i miała już sporo wyróżnień, więc walizka byłaby trochę zmarnowana. Nikki Cross chyba jest za świeżo po zmianie postaci by już mieć kontrakt, choć kto wie – na razie jednak ją wykluczam. Pozostawia mi to trzy panie, którym daję równe szanse: Mandy Rose, Bayley oraz Ember Moon. Sam typ to już strzał, natomiast myślę, że walizka powędruje do którejś z nich.
Typ: Mandy Rose
Men’s Money In The Bank Ladder Match
Ricochet vs. Sami Zayn vs. Drew McIntyre vs. Baron Corbin vs. Randy Orton vs. Ali vs. Andrade vs. Finn Balor


Paweł: Jeśli chodzi o Money in the Bank z udziałem mężczyzn moim faworytem jest Ricochet, ale nadarza się także doskonała okazja, aby zwycięsko wyszedł Drew McIntyre i rozpoczął wreszcie najważniejszy rozdział w swojej karierze. Zaryzykuję stawiając na Szkota.
Typ: Drew McIntyre

Rafał: Napiszę podobnie jak w przypadku kobiecego Ladder Matchu, logiczne typowanie nie ma tutaj sensu. Faworytami wydają się być McIntyre i Andrade lub Zayn i Ricochet, ale Corbin i Orton to z pewnością faworyci człowieka, który posiada władzę. Dla Andrade za wcześnie na takie sukcesy, może za rok, więc zostaje McInytre lub Zayn lub Ricochet, czyli wszystko jest możliwe (i bardzo dobrze).
Typ: Drew McIntyre

Piotrek: Skład bardzo dobry, choć myślę, że nieco mniej zagadek niż w przypadku pań. Nie ma moim zdaniem szans na walizkę dla Ortona lub Corbina, Ricochet też jest dla mnie bez szans, bo po wprowadzeniu go do głównego rosteru nie widać wiary szefostwa w tego zawodnika. Nie widzę jakoś walizki dla McIntyre’a i Balora, więc znów zostaje mi uprzywilejowana trójka: Zayn, Ali oraz Andrade. Sami ma spore szanse, bo dołączył do walki w ostatniej chwili, a WWE często lubi pójść za ciosem. Ali nieco wyhamował po kontuzji, ale wciąż ogląda się go dobrze, choć czy jest to materiał na mistrza WWE to już dla mnie sprawa mocno dyskusyjna. Najbardziej chciałbym triumfu Andrade, który jest dla mnie projektem gotowym na złoto – bardzo dobry ringowo zawodnik, z wygadaną oraz ładną menedżerką to coś co się po prostu sprawdza, wcale nie trzeba wiele kombinować. Chciałbym zatem zwycięstwa Andrade, ale spodziewam się jednak Zayna, co też będzie rzecz jasna w porządku.
Typ: Sami Zayn
SmackDown Women’s Championship
Becky Lynch vs. Charlotte Flair


Paweł: Niemalże wszyscy stawiają na to, że Becky Lynch pożegna się z jednym z tytułów mistrzowskich. Nasuwa się więc pytanie z którym? Z jednej strony jest Lacey Evans, która stawia pierwsze kroki w głównym rosterze, a z drugiej strony Charlotte Flair, jako utytułowana wielokrotna mistrzyni. Nie wykluczone, gdyby Becky Lynch wyszła zwycięsko z obu konfrontacji. Wracając jednak do wcześniejszego wątku, wszystko zależy od tego, który z pojedynków odbędzie się jako pierwszy Idąc tym tropem wydaje mi się, że może zawalczyć na początku o mistrzostwo Raw, gdzie obroni tytuł, ale to faworyzowałoby później Charlotte... i na taki wariant stawiam. Becky Lynch zwycięży z Lacey Evans, a następnie przegra z Charlotte Flair.
Typ: Charlotte Flair

Rafał: Zbędna walka i już tyle razy to widzieliśmy, że nie wiem co napisać. 50/50. Gdyby po pojedynku z Lacey Becky została zaatakowana, będzie to jakoś wykorzystane. Na Money in the Bank Lynch może jeszcze zachować dwa mistrzostwa, chociaż trochę to wątpliwe, ale na dłuższą metę projekt "Becky 2 Belts" nie zda egzaminu i zakończy się kontuzją oraz całkowitą zmianą planów. Czyli co? Żeński odpowiednik Romana wraca na szczyt?
Typ: Charlotte

Piotrek: Cieszy, że postawili na Becky choć ten wariant z dwoma pasami sprawia, iż zrobił się przesyt jej osobą, bo oglądamy ją na każdej tygodniówce. Jeżeli nie chcą zrobić unifikacji to powinna się jednego tytułu pozbyć i jest to doskonała okazja skoro ma dwie walki na jednej gali. Tutaj stawiam jednak na obronę.
Typ: Becky Lynch
RAW Women’s Championship
Becky Lynch vs. Lacey Evans


Paweł: *uzasadnienie w poprzednim wpisie
Typ: Becky Lynch

Rafał: Vince, tylko nie zaserwuj nam swojej "szokującej niespodzianki" i nie przekaż mistrzostwa Lacey. Obawiam się, że tak właśnie się stanie. Mój typ to krótkie starcie, szybkie zwycięstwo Lynch i atak na Becky po walce.
Typ: Becky Lynch

Piotrek: Nieco naciągany push Evans, ale lubiłem ją w NXT i choć może nie jest to jakaś wybitna zawodniczka to w ringu wypadała z reguły przyzwoicie, do tego ma jakiś tam gimmick, więc pas dla niej jest dość prawdopodobny z perspektywy toku myślenia WWE. Logika podpowiada, że walki Becky odbędą się w różnych częściach gali, ale moim zdaniem bardzo możliwe, iż odbędą się jednak po sobie i zostanie to wykorzystane jako motyw usprawiedliwiający jej porażkę. W takim przypadku powinna stoczyć wymagający bój z Charlotte i potem przegrać przez to z wypoczętą Evans. Ewentualnie odprawi obie i nastąpi wykorzystanie kontraktu przez zwyciężczynię MITB.
Typ: Lacey Evans
WWE Championship
Kofi Kingston vs. Kevin Owens


Paweł: Mocno wątpię w to, że zwycięsko wyjdzie Kevin Owens. Chociaż jasno zaznaczone było na SmackDown, że Sami Zayn może odegrać jakąś rolę, nie sądzę, aby Kofi miał w takich okolicznościach rozstać się z tytułem. W końcu wspiera go Xavier i może powrócić Big E. Jestem zdania, iż o utracie tytułu przez Kofiego zadecyduje inny pojedynek.
Typ: Kofi Kingston

Rafał: Mogli jeszcze kilka tygodni przeciągnąć obecność Owensa w New Day, ale wtedy z kim Kofi walczyłby na MITB? Feud oraz heel turn zrobiony za szybko, lecz wrestlerzy wyszli z tego obronną ręką i ich program ogląda się ciekawie. Kofi daje radę, mógłby pozostać mistrzem do SummerSlam lub dłużej.
Typ: Kofi Kingston

Piotrek: Stała się wola fanów i Kofi miał swój WrestleMania Moment, ale skoro to za nami to można pomału kończyć, bo jakoś to panowanie wielkich emocji u mnie nie wywołuje. Może to jednak wynikać z faktu, że o ile Kofiego szanuję to nigdy za nim nie przepadałem, więc może większość widzi to inaczej. Pod koniec miesiąca Kofi jedzie z dość oficjalną wizytą na Ghanę, więc wątpię by pozbawili go pasa już teraz, ale wydarzy się to pewnie w czerwcu lub lipcu. Czy na rzecz Owensa? To już zobaczymy.
Typ: Kofi Kingston
WWE Universal Championship
Seth Rollins vs. AJ Styles


Paweł: Choć AJ Styles bardzo szybko zdobył miano pretendenta do mistrzostwa Universal, nie wierzę jakoś w to, że odbierze tytuł Sethowi Rollinsowi. Jest na to zdecydowanie za wcześnie. Stawiam na Rollinsa.
Typ: Seth Rollins

Rafał: Fajnie będzie zobaczyć walkę Rollins-Styles, gdyż latem dostaniemy "genialne" zestawienie Rollins-Corbin. Liczę na długi oraz emocjonujący pojedynek, ale Seth nie po to pokonał "Bestię" na WrestleManii, aby stracić tytuł na pierwszej gali PPV.
Typ: Seth Rollins

Piotrek: Ringowo jest szansa na bardzo wysoki poziom i liczę, że staną na wysokości zadania. Jak dla mnie Seth potrzyma pas trochę dłużej. W czerwcu będzie gala w Arabii Saudyjskiej, a tam nie silą się raczej na nowe rozwiązania tylko powtarzają to co było wcześniej, więc możliwe, iż także na Super Showdown dojdzie do starcia tej dwójki, choć spekuluje się też o rewanżu Rollinsa z Brockiem Lesnarem. Tak czy siak faworyt dzisiejszej walki jest tylko jeden.
Typ: Seth Rollins

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 20-05-2019, 19:42
Host: 78.9.185.59, IP: 78.9.185.59

liżesz mi butki na zawołanie mój sługo z Host: public-gprs377204.centertel.pl, IP: 37.47.104.181 bo jestem twoim panem!!

autor: cmpunk

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
vs
Baron Corbin

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
vs
Dolph Ziggler

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
vs
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

7. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Finn Balor
pokonał
Andrade


50 Man Battle Royal
Zwycięzca: Mansoor

Undertaker
pokonał
Goldberga

Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley;ego

Randy Orton
pokonał
Triple H'a

Shane McMahon
pokonał
Romana Reignsa

Handicap Match
Lars Sullivan
pokonał przez DQ
Lucha House Party

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.