wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Omówienie wydarzeń z AEW Full Gear 2023 PPV
Dodano: 19-11-2023, 12:56
Paczka zawiera omówienie wydarzeń, a co za tym idzie otwarte spoilery z gali AEW Full Gear, która odbyła się w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego.

Rozpocznijmy od omówienia wydarzeń z Zero Hour, czyli godzinnego Pre-Show przed główną galą. Na początku Eddie Kingston uporał się z Jay’em Lethalem w obronie ROH World Championship. Następnie Claudio Castagnoli pokonał Buddy’ego Matthewsa, poddając go Sharpshooterem. Wreszcie MJF i Samoa Joe pokonali The Gunns w obronie ROH Tag Team Championship, choć współpraca nie układała im się idealnie. Swoją rolę odegrał też powracający Adam Cole, który w końcówce odwrócił uwagę Gunnsów, gdy ci byli na dobrej drodze do zwycięstwa. Po walce Gunns zaatakowali nogę MJF’a na oczach sfrustrowanego Cole’a, który poruszał się o kulach, więc niespecjalnie mógł pomóc koledze.

Główna karta wystartowała od zwycięstwa drużyny Stinga, Adama Copelanda i Darby’ego Allina nad The Patriarchy. Zgodnie z zapowiedziami pierwszej ekipie towarzyszył przy ringu Ric Flair, który wdał się w interakcję z Christianem i ten uderzył go poniżej pasa. Gdy sędzia sprawdzał co z Flairem, Cage chciał uderzyć Copelanda pasem TNT, ale zamiast tego trafił nim Luchasaurusa, po czym porzucił swoich kolegów, uciekając przed Copelandem. Face’owie wykończyli wtedy bez problemu bezbronnego Luchasaurusa i zainkasowali zwycięstwo.

Po ataku ze strony The Gunns, MJF został wywieziony karetką i Tony Schiavone ogłosił, że nie może w związku z tym bronić AEW World Championship. Tytuł miał zostać przekazany pretendentowi, ale nim Jay White zdążył go przyjąć, pojawił się Adam Cole, który stwierdził, że obiecał MJF’owi, iż nie straci tytułu, więc za zgodą Tony’ego Khana, sam stanie w obronie tytułu w dzisiejszej walce wieczoru.

Orange Cassidy przezwyciężył w końcu wyzwanie w osobie Jona Moxley’a, pokonując go i zachowując AEW International Championship.


„Timeless” Toni Storm jest jeszcze raz mistrzynią kobiet AEW, po tym jak pokonała Hikaru Shidę. Storm, podobnie jak Shida, została tym samym drugą w historii 3-krotną mistrzynią kobiet AEW. Po walce Mariah May wręczyła kwiaty zwyciężczyni.


Starcie o tytuły tag teamowe AEW było finalnie Ladder Matchem pomiędzy czterema drużynami. Chaotyczne starcie wygrali Ricky Starks i Big Bill, zachowując tym samym AEW Tag Team Championship.


Julia Hart skradła zwycięstwo Kris Statlander i przejęła od niej AEW TBS Championship, wygrywając starcie trzech rywalek, w którym uczestniczyła też Skye Blue. Pod koniec Statlander wykończyła Blue, ale gdy miała ją odliczyć, Hart odepchnęła Statlander i sama odliczyła Skye. Hart sięgnęła po swój pierwszy tytuł mistrzowski w AEW, podczas gdy Kris straciła pas po 175 dniach.


Jako zapowiadany transfer do AEW ujawniono Willa Ospreay’a, który podpisał już kontrakt z federacją, lecz zapowiedział, że na dobre trafi do AEW… dopiero za kilka miesięcy. Ospreay wyjaśnił, że chce najpierw uhonorować resztę kontraktu z NJPW, więc prawdziwy debiut w AEW, już jako członek rosteru, planuje na gali Revolution (prawdopodobnie w marcu przyszłego roku).

Hangman Page i Swerve Strickland stoczyli brutalny i krwawy Texas Death Match, z którego górą wyszedł ostatecznie Strickland.


Kenny Omega i Chris Jericho pokonali Young Bucksów, zapewniając sobie tym samym szansę mistrzowską. Wszystko przez to, że walka miała stypulację zgodnie z którą triumf Golden Jets pozwoli im przejąć walkę mistrzowską wypracowaną przez Bucksów, natomiast w przypadku przegranej, Omega i Jericho nie mogliby być więcej drużyną.

Adam Cole szykował się do obrony AEW World Championship w imieniu MJF’a, ale ten powrócił ostatecznie tuż przed walką wieczoru i przystąpił do planowej obrony tytułu. Co więcej MJF przezwyciężył Jay’a White’a i zachował AEW World Championship, świętując na koniec show z Colem.


-----------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 20-11-2023, 11:57
Host: 178-36-16-213.dynamic.inetia.pl, IP: 178.36.16.213

@up
widzisz podobieństwo o tym pisze.. ten sam sort wrestlera ..CM Punk, The Rock, Hulk Hogan, MJF..

autor: cmpunk

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.