wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Kulisy występu Rondy Rousey w ROH, Nick Hogan zatrzymany za jazdę pod wpływem, Buff Bagwell aresztowany, Frekwencja na Full Gear, Kolejni uczestnicy i nowe mistrzostwo w ramach turnieju AEW Continental Classic, Will Ospreay oficjalnie w AEW, Szczegóły rozmów z Ospreay'em, Spoilery z MLW Fightland
Dodano: 19-11-2023, 16:28
Według „Fightful Select” występ Rondy Rousey na minionych tapingach ROH odbył się na zasadach luźnego porozumienia, bez spisywania żadnej umowy. Tony Khan skorzystał jednak z możliwości zabookowania Rondy, gdy usłyszał o takiej opcji, ponieważ liczy ponoć, że informacja o jej występie zachęci więcej osób do zasubskrybowania Honor Club, w celu obejrzenia tego wydania tygodniówki ROH.

„TMZ” informuje, że wczoraj rano w Clearwater na Florydzie policja zatrzymała Nicka Hogana, czyli syna Hulka Hogana. Nick został aresztowany z podejrzeniem jazdy samochodem pod wpływem alkoholu, natomiast miał odmówić przejścia badań trzeźwości. Na ten moment sprawa jest zakwalifikowana jako wykroczenie, natomiast Hogan ma pozostawać w areszcie. Nick miał już historię incydentów drogowych, z czego najpoważniejszy dotyczył spowodowania wypadku w którym jadący z nim przyjaciel, John Graziano, doznał uszkodzenia mózgu. Rodzina Graziano pozwała potem Nicka, co zakończyło się porozumieniem poza sądem.

„The Georgia Gazette” donosi tymczasem, że wcześniej w tym tygodniu w Cobb County w Georgii aresztowany został Buff Bagwell. W jego przypadku podstawą zatrzymania była nadmierna prędkość, ale podczas kontroli policjanci mieli nabrać podejrzeń odnośnie jazdy pod wpływem. W tym przypadku miało natomiast chodzić o jazdę pod wpływem narkotyków. Bagwella zatrzymano w czwartek i wypuszczono z aresztu wczoraj.

PWInsider informuje, że KIA Forum było w pełni wyprzedane pod kątem Full Gear i galę oglądało na hali 12-13 tysięcy fanów.

Przy okazji Full Gear ogłoszono kolejnych uczestników turnieju Continental Classic, którymi są Mark Briscoe i Eddie Kingston. Co więcej Kingston powiedział, że w ramach swoich walk turniejowych będzie również stawiał na szali ROH World i NJPW Strong Openweight Championship. Przypomnę, że do turnieju potwierdzono już wcześniej Bryana Danielsona i Andrade El Idolo. Rozgrywka ma ruszyć 22 listopada i zakończy się 30 grudnia.
Na Twitterze Tony Khan ujawnił z kolei, że zwycięzca turnieju poza wspomnianymi tytułami ROH World i NJPW Strong Openweight, zdobędzie zupełnie nowe mistrzostwo AEW Continental. Z komunikatu wynika przy tym, że ROH World i NJPW Strong Openweight Championship znajdą się na szali w finale bez względu na to czy Eddie Kingston dotrze do tego etapu, czy nie, więc tytuły niemalże automatycznie przechodzą tym samym do szali finału turnieju.

Potwierdziły się spekulacje, że nowym nabytkiem AEW jest Will Ospreay. Ospreay pojawił się na Full Gear, lecz tylko po to, żeby zapowiedzieć, iż chciałby zaliczyć debiut jako pełnoprawny członek rosteru na przyszłorocznej gali Revolution, gdyż wcześniej chciałby wywiązać się do końca ze swoich zobowiązań względem NJPW.


„Fightful Select” przytoczyło więcej szczegółów względem rozmów kontraktowych odnośnie Ospreay’a. Ponoć Will zakomunikował jasno NJPW, że nie podpisze z nimi nowej umowy, w związku z czym japońska federacja dała możliwość rozmów z zawodnikiem AEW, jako federacji z którą współpracuje. Dla NJPW jest to o tyle korzystne, że choć Ospreay związał się z AEW, to wciąż może zaliczyć sporadyczne występy w NJPW w przyszłości, podobnie jak czynią to choćby Jon Moxley czy Kenny Omega.
Jeśli chodzi o WWE to federacja była zainteresowana i skontaktowała się wstępnie z agentem Ospreay’a, Barrym Bloomem. Ponoć tutaj skończyło się jednak w zasadzie tylko na kurtuazyjnych rozmowach, bo WWE szybko wyczuło, iż Ospreay jest już praktycznie dogadany z AEW, więc nie przedstawiło nawet swojej oferty.

Uwaga na spoilery z MLW Fightland.
|
|
|
|
|

Poza Full Gear w nocy z soboty na niedzielę odbywała się gala MLW Fightland. W jej trakcie Matt Cardona pokonał Mance’a Warnera w walce Loser Leaves MLW, w związku z czym Warner musi opuścić federację. Cardonie pomogła Steph De Lander.

Pod koniec Fightland powrócił tymczasem Alex Hammerstone, który dołączył do Matta Cardony, Toma Lawlora i MSL w World Titan Federation. Grupa zaatakowała Alexa Kane’a i Jacoba Fatu po ich walce o MLW World Championship (Kane obronił tytuł).

------------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.