wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Jakie są plany AEW względem Young Bucksów?, Buff Bagwell o aresztowaniu, Spore zainteresowanie noworocznym RAW, RAW otrzyma nowy theme song?, Zmiana na szczycie STARDOM, Potwierdzenie transferu młodego zawodnika do WWE, MJF pierwszym AEW World Championem z rocznym panowaniem, Tony Khan o zakontraktowaniu Willa Ospreay'a, Kolejne szczegóły względem AEW Continental Classic
Dodano: 20-11-2023, 08:56
Według „Fightful Select” obecny booking Young Bucksów ma prowadzić do ich bardzo mocnego heel turnu, który nastąpi prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Z tego względu zmienił się nieco nawet format samego „Being The Elite”. Taki ruch ma odświeżyć trochę pozycję zespołu w AEW, gdzie jak przypomnę panowie mają jeszcze kilkuletnie umowy.

Buff Bagwell potwierdził w mediach społecznościowych, że spędził noc w areszcie, po tym jak został zatrzymany za wykroczenie drogowe oraz niewłaściwe zachowanie przy zatrzymaniu. Zaprzeczył jednak jakoby prowadził pod wpływem środków odurzających i podkreślił, iż trzyma się w trzeźwości. Przyznał natomiast, że odstawienie używek w dalszym ciągu wywołuje u niego spore wahania temperamentu, przez co wdał się już parę razy w dalsze nieporozumienia z władzami, podczas gdy ciąży na nim nadzór po poważnych zarzutach za jazdę pod wpływem, które otrzymał w 2021 roku. Bagwell wspomniał, że obecnie być może otrzyma przez to jakąś karę pozbawienia wolności, natomiast chciał zaprzeczyć jakoby wrócił do używek.

WWE zdecydowało się tym razem na noworoczne RAW na żywo. Gala odbędzie się 1 stycznia 2024 roku w Pechanga Arenie w San Diego w Kalifornii. Pomimo specyficznej daty, event spotkał się ze sporym zainteresowaniem. Jak podaje „WrestleTix” obecny układ areny jest przewidziany na przyjęcie 8125 fanów, a już sprzedano ponad 7200 wejściówek i dynamika sprzedaży pozostaje przyzwoita jak na tyle tygodni przed galą. Możliwe, że w razie potrzeby WWE udostępni więcej miejsc. Już teraz wiadomo, że frekwencja będzie lepsza niż na poprzednim RAW na tym obiekcie z 4 lipca 2022 roku, gdy na trybunach zgromadziło się 6121 osób.

„Fightful Select” podaje, że RAW ma otrzymać nowy theme song, który może zadebiutować potencjalnie nawet już podczas dzisiejszego odcinka. Nowy utwór ma być produkcji Def Rebel, które przygotowało choćby obecną muzykę przewodnią SmackDown. Dotychczasowy theme song „Greatness” autorstwa Vo Williamsa funkcjonuje od 22 listopada 2021 roku.

Bushiroad Fight, które jest bezpośrednią „spółką matką” federacji STARDOM poinformowało o zmianie na szczycie tej federacji, którą będzie teraz zarządzać Taro Okada. Ten przejmuje rolę Katsuhiko Harady, który odchodzi ze STARDOM. Bushiroad Fight jest częścią całego Bushiroad Group, które jest również właścicielem NJPW.

Wspominałem już o obecności Jay’a Malachi’ego w WWE Performance Center i jego prawdopodobnym transferze do WWE. Potwierdzeniem tych doniesień może być to, że w ostatnich dniach Malachi zrzekł się posiadanego dotychczas DPW World Championship. 19-latek kończy obecnie swoje występy na scenie niezależnej i wkrótce rozpocznie treningi w PC, a prawdopodobnie w pierwszych miesiącach przyszłego roku zobaczymy go już w NXT.

Po weekendzie warto odnotować jeszcze jedną istotną ciekawostkę statystyczną. Broniąc tytuł na Full Gear, MJF zapewnił sobie tym samym, że będzie AEW World Championem przez pełny rok kalendarzowy, ponieważ w niedzielę mógł świętować dokładnie 365 dni swojego panowania mistrzowskiego. MJF jest tym samym pierwszym mistrzem świata AEW, który utrzymał tytuł przez rok.

Na konferencji prasowej po Full Gear, Tony Khan wypowiedział się więcej o zakontraktowaniu Willa Ospreay’a. Tony przyznał, że rozmowy były dość krótkie i odbyły się za zgodą NJPW, które wiedząc, iż ten nie przedłuży z nimi umowy, patrzyło chętnie na jego transfer właśnie do AEW, ponieważ dzięki temu pozostanie on w ich „rodzinie”. Khan stwierdził, że był bardzo podekscytowany możliwością sporadycznej współpracy z Willem jaka miała miejsce dotychczas, a posiadanie go w rosterze w pełnym wymiarze czasowym jest niesamowitą perspektywą.
Tony nie ukrywał, że zakontraktowanie Ospreay’a było dla niego przy okazji kluczową decyzją strategiczną względem kolejnej, przyszłorocznej edycji All In na Wembley w Londynie. Ta gala jest dla nich bardzo ważna, a teraz już przy sprzedaży biletów może powiedzieć fanom, iż na gali na pewno będą mieli okazję zobaczyć taką gwiazdę jak Ospreay. Z pewnością rozpatruje zatem Willa jako bardzo duży transfer dla AEW, na wielu płaszczyznach.

Na wspomnianej konferencji Tony Khan udzielił też większej ilości szczegółów o rozpoczynającym się w środę turnieju AEW Continental Classic. TK potwierdził, że uczestników będzie dwunastu, przy czym zostaną oni podzieleni na 6-osobowe grupy w których każdy zawalczy z każdym. Za zwycięstwo można dostać trzy punkty, a za remis jeden punkcik. Zasady turniejowe będą również takie, że uczestnikom nikt nie może asystować przy ringu, a ingerencje z zewnątrz będą surowo zakazane. Jeśli chodzi o nowy tytuł AEW Continental Championship, który otrzyma zwycięzca turnieju, ma to być pas mistrzowski, który będzie broniony nie tylko w AEW, ale również w ROH i NJPW.


----------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku


Autor:
Piotr GilewskiDodano: 21-11-2023, 18:32
Host: ip-158-255-89-42.nette.pl, IP: 158.255.89.42

U mnie też jakoś hype na AEW sporo opadł, ale dalej oglądam Dynamite i Collision. Chyba, że jest PPV od WWE to Collision nie oglądam bo mi się już nie chce.

autor: Camuflash

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.