wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Cain Velasquez przystąpił do swojej debiutanckiej walki w WWE z kontuzją kolana, przez którą jego walka z Brockiem Lesnarem na Crown Jewel została znacznie skrócona. Uraz ma być na tyle poważny, że były zawodnik UFC podda się operacji i prawdopodobnie wypadnie nawet na kilka miesięcy.

Jay Lethal złamał rękę podczas touru Ring of Honor po Wielkiej Brytanii. Zawodnik przechodzi rehabilitację już w Stanach Zjednoczonych i będzie walczył z czasem, by wystąpić 13 grudnia na gali Final Battle PPV. Jeśli mu się uda, to w zespole z Jonathanem Greshamem zmierzy się z The Briscoes.

WWE poinformowało, że przyszłoroczna ceremonia WWE Hall of Fame odbędzie się 2 kwietnia. Po raz pierwszy w historii weekendu WrestleManii, HoF odbędzie się w czwartek. Jest to spowodowane tym, że na piątek zaplanowano SmackDown, natomiast w sobotę odbędzie się NXT TakeOver: Tampa.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Dodatkowa stypulacja do walki o AEW World Championship na Full Gear PPV, Roster WWE w Arabii Saudyjskiej, Oglądalność RAW, Duże zainteresowanie segmentem Divorce Court na YouTube, Jordan Myles przeprosił za swoje zachowanie, DDP o współpracy z AEW i WWE, Rey Mysterio o statusie jego syna względem WWE, Zmiana mistrza podczas premiery Impact Wrestling na AXS TV (spoiler!)
Dodano: 30-10-2019, 08:18
All Elite Wrestling poinformowało o specjalnych ustaleniach dotyczących walki Chrisa Jericho z Codym o AEW World Championship na gali Full Gear, która odbędzie się już 9 listopada. Pojedynek będzie miał 60-minutowy limit czasowy, ale nie może zakończyć się remisem. Z okolic ringu walkę będzie oglądało trzech wyznaczonych do tego obserwatorów, którzy w razie osiągnięcia limitu wskażą kto ich zdaniem był lepszy w tym pojedynku – zawodnik, który zbierze więcej głosów tych sędziów zostanie ogłoszony zwycięzcą i mistrzem.

Roster WWE dotarł już do Arabii Saudyjskiej, a z małym poślizgiem do dotrze Vince McMahon. Co ciekawe według najnowszych informacji PWInsidera, doniesienia o obecności na miejscu Triple H’a były błędne i ten nie udał się w ogóle do Arabii, lecz pozostaje w Stanach Zjednoczonych i będzie nadzorował dzisiejsze NXT.

Oglądalność RAW wyniosła w tym tygodniu 2.133 miliona widzów, odnotowując spadek względem 2.32 miliona sprzed tygodnia. Godzinowo wyglądało to następująco:
+ pierwsza godzina – 2.326 miliona widzów
+ druga godzina – 2.146 miliona
+ trzecia godzina – 1.928 miliona.

Jak widać końcowego segmentu „Divorce Court” z Rusevm, Laną i Bobbym Lashleyem nie obejrzało w telewizji wiele osób, które oglądały poprzednie fragmenty show, lecz mnóstwo ludzi odpaliło zamieszczony później skrót z tego segmentu na kanale WWE na YouTube. Filmik ma na ten moment ponad 4,3 miliona wyświetleń, podczas gdy drugi najbardziej popularny materiał z RAW z Falls Count Anywhere Matchu ma tych odsłon aż o 3 miliony mniej. Wideo z Divorce Court jest też najchętniej oglądanym filmikiem na kanale WWE na YouTube od wideo z brawlem Brauna Strowmana i Tysona Fury’ego.

Jordan Myles skorzystał z Instagrama by przeprosić za swoje zachowanie na Twitterze, przyznając, że jego wpisy było nieprofesjonalne i obraźliwe. Dodał, że obraził wiele osób, ale to przez to, że dał się ponieść negatywnym emocjom. W dalszej części wpisu Myles tłumaczy, że frustracja narastała w nim od lat i było to związane z tym, iż na pewnym etapie zawsze wiązano mu ręce i nie dopuszczano go na szczyt z przyczyn niezależnych od niego. Zapowiedział też, że nie zamierza się poddawać i będzie dalej walczył o sukcesy.

Diamond Dallas Page zdradził, że choć pomaga AEW to robi to ze względu na Cody’ego, któremu nigdy nie odmówi żadnej przysługi. Wynika to z faktu, że ogromnie szanował jego ojca, Dusty’ego Rhodesa, bez którego po prostu nie byłoby Diamond Dallas Page’a, gdyż osiągnął to co osiągnął w dużej mierze przez szansę jaką dał mu „American Dream”.
DDP wspomniał przy tym, że nie podpisał i nie podpisze kontraktu z AEW, gdyż wciąż chce również pracować dla WWE. Jego program fitness jest ważny dla niego, ale też pracowników WWE, gdyż pomaga wielu z nim. Nie chce zatem obligować się kontraktem do pracowania tylko dla jednej ze stron i zamiast tego woli pomagać zarówno ludziom z AEW, jak i WWE. Page dodał też, że przy takim układzie raczej nie należy się go spodziewać w samym WWE TV, gdyż z uwagi na współpracę z AEW nie wykorzystano go chociażby na RAW Reunion.

Rey Mysterio przyznał, że jego syn Dominick rozpocznie w przyszłym roku regularne treningi w WWE Performance Center i prawdopodobnie dostanie swoją szansę w federacji. Rey wspomniał, że widzi po synu, iż ten ma wrestling we krwi i ma nadzieję, że przed zakończeniem kariery będzie miał jeszcze okazję dzielić ring z Dominickiem.

Uwaga na spoiler z Impact Wrestling.
|
|
|
|
|
|
Impact Wrestling zadebiutowało wczoraj na AXS TV, a podczas tego premierowego odcinka nie zabrakło emocji, gdyż doszło do zmiany posiadacza Impact World Championship. Sami Callihan pokonał Briana Cage’a i został nowym mistrzem. Jest to jego pierwszy główny pas mistrzowski w IW, a panowanie Cage’a zakończyło się na 180 dniach. Przypomnę, że na AXS TV gale dalej nie będą emitowane na żywo, lecz na bazie odbywających się wcześniej tapingów – rzeczony pojedynek nagrano w miniony weekend.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


24. listopada 2019


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Rey Mysterio

Survival Series Match
Mężczyzn
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Survival Series Match Kobiet
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Triple Threat Match
Mistrzów
Mistrz Interkontynentalny
Shinsuke Nakamura
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
vs
Mistrz Ameryki Północnej
Roderick Strong

Triple Threat Match
Mistrzyń Kobiet

Becky Lynch
vs
Bayley
vs
Shayna Baszler

Triple Threat Match Mistrzów Tag Teamowych
Viking Raiders
vs
Revival
vs
Undisputed Era
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę Priestley
31. października 2019


Mistrzostwo Universal
Falls Count Anywhere
"The Fien" Bray Wyatt
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
pokonał
Caina Velasqueza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Humberto Carillo

Tyson Fury
pokonał
Brauna Strowmana

Tag Team Turmoil Match
o miano "Najlepszego Tag Teamu na Świecie"

The O.C.
pokonali
The New Day
The Viking Raiders
Heavy Machinery
Lucha House Party
Zacka Rydera
i Curta Hawkinsa
The Revival
Dolpha Zigglera
i Roberta Roode'a
The B-Team

10 Man Tag Team Match
Team Hogan

Seth Rollins
Ricochet
Rusev
Shorty G
Ali
pokonali
Team Flair
Randy'ego Ortona
Shinsuke Nakamurę
Kinga Corbina
Bobby'ego Lashley'ego
Drew McIntyre'a

Natalya
pokonała
Lacey Evans

Mansoor
pokonał
Cesaro

20-man Battle Royal
o miano pretendenta do mistrzostwa Stanów Zjendoczonych
Pre-show
Zwycięzca:

Humberto CarilloDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.