wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Push Matta Riddle'a w NXT przełożony z uwagi na zachowanie zawodnika, Więcej o zmianach na szczycie WWE, Ile FOX i TNT przeznaczają na promocję jesiennych premier wrestlingowych?, Ostatni rywale Jushina Ligera w CMLL, Non-Sanctioned Match na AEW Fyter Fest
Dodano: 27-06-2019, 22:12
Choć Matt Riddle zarzekał się we wszelakich wywiadach, że zamierza pozostać sobą i WWE podoba się to, iż nie boi się wyrażać swojego zdania, to być może zawodnik będzie musiał spuścić jednak z tonu. Okazuje się to właśnie zachowanie Riddle’a w mediach społecznościowych miało poskutkować tym, że w NXT nie dostanie jednak teraz pushu na miarę powalczenia o mistrzostwo NXT, a właśnie takie plany obowiązywały jeszcze parę miesięcy temu. Wielu osobom w WWE nie spodobały się jego przesadne komentarze względem Goldberga, bowiem co do zasady w federacji nieprzychylnie patrzy się na publiczne krytykowanie współpracowników, a tym bardziej członków WWE Hall of Fame.
Spekuluje się też, że decyzja o odwołaniu pushu nie zapadła ze strony włodarzy całego WWE, lecz osób decyzyjnych z samego NXT, w tym Triple H’a. Ma to być sygnał dla Riddle’a by ten bardziej pilnował się w przyszłości, bo o ile w NXT część rzeczy uchodzi jeszcze na sucho, to gdyby zawodnik wygłosił takie komentarze jako gwiazda RAW lub SmackDown, to mogłyby go spotkać o wiele większe konsekwencje. Co do sytuacji Matta to sygnały są takie, iż czeka go jeszcze większy push w NXT, lecz został przełożony, a sam Riddle ma przemyśleć obecnie swoją postawę i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Szansę na mistrzostwo NXT powinien natomiast otrzymać na jesieni.

Po dzisiejszych informacjach o nowych rolach Paula Heymana i Erica Bischoffa, „Fightful” postarało się o anonimowe komentarze od zawodników WWE i ponoć doniesienia wywołały wśród wszystkich osób z zaplecza duże zdziwienie. Ponoć żadnego zmiany tego typu nie były planowane i prawdopodobnie wszystko wymyślono w tym tygodniu, po tym jak zawiodła frekwencja na Stomping Grounds, RAW i SmackDown, na których to galach nie udawało się zapełnić nawet połowy trybun. W połączeniu z nienajlepszymi wynikami oglądalności w tym roku, doprowadziło to włodarzy WWE do poważniejszych decyzji. Według „Fightful” niektórzy na zapleczu byli zdziwieni, że któraś z nowych ról nie pozostała powierzona Triple H’owi, lecz w praktyce nie jest to żadna niespodzianka. Hunter nadzoruje NXT, NXT UK i 205 Live, pomagając też przy Performance Center, więc jego udział przy galach głównego rosteru jest szczątkowy i nie jest on w stanie przejąć większej puli obowiązków.

Podczas „Wrestling Observer Radio” Dave Meltzer i Bryan Alvarez dyskutowali o jesiennych premierach SmackDown na FOX oraz tygodniówki AEW na TNT. Reporterzy dotarli do informacji, iż FOX przeznacza ponoć obecnie 4 miliony dolarów tygodniowo na promocję nowego programu na ich stacji, podczas gdy TNT przeznacza 500 tysięcy dolarów tygodniowo na promocję AEW.

CMLL przekazało, że w swoim ostatnim występie w Meksyku, Jushin „Thunder” Liger wystąpi w Fatal 4-Way Matchu przeciwko Negro Casasowi, Ultimo Guerrero i Caristico. Zasady będą takie, że w jednej chwili w ringu może walczyć tylko dwóch zawodników, a pozostali pozostają w narożnikach i chcąc dołączyć do akcji muszą dokonać zmiany.

AEW poinformowało, że Joey Janel i Jon Moxley zmierzą się na Fyter Fest w Non-Sanctioned Matchu, a więc pojedynku bez zasad. Biorąc pod uwagę historię obu panów można się zatem spodziewać ostrego pojedynku. Przypomnę, że gala odbędzie się już w najbliższą sobotę.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 22-06-2019, 14:55
Host: user-5-173-40-93.play-internet.pl, IP: 5.173.40.93

Chodziło o to, żeby lesnar zrobił cash in tez w nietypowym miejscu i ofc na Universal bądź wwe

autor: fan

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.