wrestling wwe tna aew


W ostatniej sondzie dotyczącej WarGames, jasno opowiedzieliście się po stronie Bloodline i scenariusz ten się sprawdził.
SONDA
WarGames zwycięży:
Bloodline (105) 78%
Brawling Brutes (30) 22%
Łącznie oddano
135 głosów

Tymczasem już na horyzoncie wyłoniło się rozpoczęcie drogi na WrestleManię. Oznacza to, że nasza nowa Sonda poświęcona będzie właśnie Royal Rumble, a dokładnie jego zwycięzcy.


Vince McMahon powrócił z emerytury i jako większościowy udziałowiec doprowadził do swojego powrotu do zarządu WWE. Wkrótce ukazała się informacja, że Stephanie McMahon zrezygnowała z funkcji prezesa WWE, a Vince został powołany na stanowisko prezesa wykonawczego. Wyłącznym CEO WWE jest obecnie Nick Khan.

WWE ogłosiło, że tegoroczne Money In The Bank odbędzie się w Wielkiej Brytanii, a konkretnie 1 lipca w The O2 Arenie w Londynie. Oprócz tego w tym roku może dojść jeszcze do jakiejś stadionowej gali w Europie.

Sasha Banks zakończyła oficjalnie swoją przygodę z WWE i rozpoczęła kolejny krok w wrestlingowej karierze. Zawodniczka zadebiutowała na początku stycznia w NJPW, gdzie będzie występować pod pseudonimem Mercedes Mone. Już w lutym Mercedes zmierzy się z KAIRI o IWGP Women's Championship.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Royal Rumble 2023
Premiera:

Środa
1. lutego 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00WWE rozważa powrót tag teamu, Colt Cabana rozpoczął pracę jako producent w AEW, Była zawodniczka WWE na zapleczu AEW Dynamite, Tony Khan o tym czy Sting może wkrótce zakończyć karierę
Dodano: 23-01-2023, 09:42
Według „Fightful Select” WWE rozważa powrót Authors of Pain, czyli Akama i Rezara. Obaj panowie byli częścią NXT, a potem trafili na RAW, ostatecznie nie przebijając się jednak w głównym rosterze, co skończyło się zwolnieniem w 2020 roku. Co ciekawe od tego czasu żaden z zawodników nie stoczył żadnego wrestlingowego pojedynku. Panowie próbowali otworzyć w minionym roku własną federację, Wrestling Entertainment Series, ale projekt okazał się niewypałem i nie udało się stworzyć choćby jednej gali, a do tego założyciele byli oskarżeni o awizowanie na swoje wydarzenie osób z którymi wcale nie dogadali się odnośnie występów.
Akam i Rezar są jeszcze przed trzydziestką, więc WWE widzi jeszcze potencjał w ich ponownym angażu. Co więcej prawdopodobnie wraz z nimi powróciłby Paul Ellering, czyli menedżer tego tag teamu z czasów NXT – z niejasnych do końca przyczyn Ellering został odłączony od AoP, gdy doszło do ich transferu na RAW. Sporo mówiło się wtedy o tym, że oficjalnym powodem jest to, iż Ellering nie chciał być w ciągłej trasie – z czasem pojawiły się jednak sugestie, iż była to jedynie wymówka, a decyzję podjął Vince McMahon, który nie był przekonany do Paula i miał swoją wizję na AoP, która zakończyła się fiaskiem.

Dave Meltzer poinformował w „Wrestling Observer Newsletter”, że Colt Cabana rozpoczął ostatnio pracę w roli producenta w AEW. Nie wiadomo do końca czy może to mieć jakiś związek z tymczasową absencją CM Punka i rozstrzygnięciem jego sporu z Elite na korzyść Young Bucksów i Kenny’ego Omegi. Wcześniej Cabana sporadycznie pracował w AEW jako zawodnik, natomiast pomimo kontraktu z AEW, pomagał głównie przy pracy Tony’ego Khana w Ring of Honor.

Była zawodniczka WWE, Summer Rae, gościła na zapleczu ubiegłotygodniowego AEW Dynamite. Nie wiadomo do końca jaki był charakter jej wizyty. Od czasu zwolnienia z WWE w 2017 roku, Rae stoczyła tylko dwie walki na galach BCW w 2018 i 2019 roku, odchodząc jednak od wrestlingu na rzecz kariery modelki i influencerki. Z czasem Summer powróciła jednak do wrestlingowych treningów, a w zeszłym roku zaliczyła gościnny występ w Royal Rumble Matchu w WWE. Potem Rae zdarzało się jeszcze gościć na zapleczu gal WWE, ale federacja nie była zainteresowana ponownym angażem tej zawodniczki na stałe. Być może Summer pojawiła się na zapleczu Dynamite sondując możliwość dołączenia do AEW, ale nie można też wykluczyć, że mogła to być po prostu gościnna wizyta z myślą o spotkaniu się z byłymi znajomymi z czasów WWE. W mediach społecznościowych wspólne materiały z tej wizyty wrzuciły Renee Paquette czy Saraya, z którym Rae współpracowała w czasach ich pobytu w WWE.

Sting sugerował ostatnio, że jego kontrakt z AEW dobiega końca w 2023 roku i może to być dla niego dobry moment, żeby odwiesić buty na kołek. Podczas wizyty w podcaście „The Kliq” Tony Khan potwierdził, że Sting w rzeczy samej rozważa zakończenie kariery. Khan dodał przy tym, że Sting jest osobą z którą rozmawia regularnie i widzi u niego mnóstwo pasji, więc nie jest przekonany czy rzeczywiście już wkrótce dojdzie do takiego ruchu ze strony Stinga, ale na pewno ten zaczął pomału myśleć o tym jak wyglądałoby jego życie na wrestlingowej emeryturze. Tony zaznaczył zatem, że warto doceniać każdy moment, gdy Sting pojawia się jeszcze w ringu AEW, bo zawsze są to wyjątkowe chwile.

---------------

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Zapraszamy do polubienia i śledzenia Profilu WrestleFans.pl na Facebooku!

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 24-01-2023, 05:27
Host: ip-5-172-236-189.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 5.172.236.189

@rambo

Ale ty mas gościu zjebany łeb od tej wódy, robisz z siebie cholera wie kogo, a nie istotne czy kreujesz się na heela czy face'a Powiesz dwa słowa za dużo, a będziesz potraktowany jak zwykła szmata do podłogi. Kozaka możesz zgrywać u kolegów w piaskownicy, tu chciałbym widzieć normalną konwersację.

btw. Już nie jeden magicznie zniknął z sekcji komentarzy gdy pięknie go wyjaśniłem pod jedną ze swych postaci. 🙂

autor: RamboAlkoholik

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 8

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]WWE Royal Rumble zwycięży:

powracająca wielka gwiazda.
rywalizująca aktualnie gwiazda.28. stycznia 2023


30-osobowy Royal Rumble Match Mężczyzn

30-osobowy Royal Rumble Match Kobiet

26. listopada 2022


WarGames Mężczyzn
Bloodline
pokonało
Brawling Brutes

WarGames Kobiet
Bianca Belair
Alexa Bliss
Asuka
Mia Yim
Becky Lynch
pokonały
Damage CTRL,
Nikki Cross
Rheę Ripley

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Ronda Rousey
pokonała
Shotzi

Mistrzostwo WWE Stanów Zjednoczonych
Triple Threat Match
Austin Theory
pokonał
Setha Rollinsa
i Bobby'ego Lashleya

AJ Styles
pokonał
Finna Balora
19. listopada 2022


Mistrzostwo Świata AEW
MJF
pokonał
Jona Moxleya

Mistrzostwo Świata Tag Teamów AEW
The Acclaimed
pokonali
Swerve In Our Glory

Mistrzostwo Świata Kobiet AEW

Jamie Hayter
pokonała
Toni Storm

No-DQ Tag Team Match

Sting i Darby Allin
pokonali
Jeffa Jarretta i Jaya Lethala

Mistrzostwo AEW TNT
Three-Way Match

Samoa Joe
pokonał
Wardlowa
i Powerhouse Hobbsa

Saraya
pokonała
Dr. Britt Baker

Mistrzostwo Świata RoH
Four Way Match

Chris Jericho
pokonał
Bryana Danielsona
Claudio Castagnolliego
i Sammy'ego Guevarę

Mistrzostwo AEW TBS
Jade Cargill
pokonała
Nylę Rose

Mistrzostwo Świata Trios AEW
Death Triangle
pokonali
The Elite
i Young Bucks

Steel Cage Match
"Jungle Boy" Jack Perry
pokonał
Luchasaurusa

Pre-show
Eddie Kingston
pokonał
Juna Akiyamę

Półfinał Turnieju o Mistrzostwo Świata AEW
Pre-show

Ricky Starks
pokonał
Briana Cage'a

10-Man Tag Team Match
Pre-show

Best Friends
pokonali
The Factory


Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.