wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Tygodniówka All Elite Wrestling na TNT będzie emitowana w środy, a jej emisja rozpocznie się 2 października od gali w Waszyngtonie. Program na mieć 2-godzinny format, a podczas pierwszego odcinka w akcji będą Cody Rhodes, Kenny Omega, Young Bucks czy Chris Jericho. Wtedy wyłoniona zostanie także mistrzyni kobiet AEW.

W wieku 76 lat zmarł WWE Hall of Famer, Harley Race. Przyczyną śmierci były powikłania związane z nowotworem płuc, który wykryto u niego na początku 2019 roku. 

W związku z dużą popularnością Hulka Hogana w Tampie, w kontekście 2020 WWE Hall of Fame rozważane jest wprowadzenie legendarnej grupy nWo w składzie: Hogan, Kevin Nash i Scott Hall. Miałaby to być główna atrakcja przyszłorocznej ceremonii HoF, odbywającej się tradycyjnie podczas weekendu WrestleManii. WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE SummerSlam 2019
Środa 14.08.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Plany FOX dotyczące premiery SmackDown oraz podjęcia emisji NXT, CM Punk na Starrcast III, Kevin Owens zwolniony ze skryptów, Zmiana gimmicku i wizerunku Liv Morgan, Problemy i pauza Kylie Rae, Planowane zmiany Paula Heymana na RAW, Wstrząśnienie mózgu Taminy, Kolejne nazwiska na RAW Reunion, Shawn Michaels gościnnie na SmackDown, W przyszły weekend transmisja specjalnego eventu Smackville na WWE Network
Dodano: 19-07-2019, 08:02
FOX zorganizowało w tym tygodniu zebranie podczas którego omawiano jesienną premierę WWE na ich stacji. Ponoć przed debiutanckim epizodem SmackDown z 4 października w dniach poprzedzających to wydarzenie na stacji ukaże się jeszcze godzinny program w którym widownia FOX będzie mogła zapoznać ze specyfiką WWE i członkami rosteru. Oprócz tego FOX chce podkreślić, że w tym roku SmackDown obchodzi swoje 20-lecie i jeden z epizodów ma być poświęcony celebrowaniu tego faktu – być może będzie to nawet otwierający odcinek z 4 października.
Co ciekawe FOX cały czas rozmawia też z WWE w sprawie NXT, które mogłoby być emitowane na FS1. Póki co żadna umowa nie została jeszcze sfinalizowana. Do tej pory wiadomo tylko, że na FS1 na pewno emitowany będzie dodatkowy program studyjny, podczas którego omawiane będą bieżące wydarzenia w WWE.

CM Punk został zapowiedziany na Starrcast III w dniach 29 sierpnia-1 września w Chicago. Punk weźmie udział w Meet & Greet oraz udzieli specjalnego wywiadu. Wydarzenie odbywa się w trakcie weekendu All Out, lecz należy podkreślić, iż Punk jest zabookowany tylko i wyłącznie na Starrcast, a nie na galę AEW.

Co ciekawe Kevin Owens dostał ponoć w ostatnim czasie dużą swobodę kreatywną i jego obecne proma wygłaszane są bez żadnego skryptu, będąc koncepcją samego zawodnika.

Segment z udziałem Liv Morgan z ostatniego SmackDown jest pomyślany w kontekście nadchodzącej zmiany gimmicku. Przy okazji Morgan ma też odmienić swój wizerunek.

Kylie Rae zmaga się obecnie z problemami zdrowotnymi, które wyłączają ją z akcji w AEW. Nie wiemy dokładnie jaka jest natura jej kontuzji, lecz pojawiły się wieści, iż zawodniczka powinna wkrótce dojść do siebie.

Paul Heyman dość mocno pracuje obecnie nad zmianami na RAW i mają one dotyczyć kilku kwestii. Heyman wziął ponoć na warsztat wywiady na zapleczu, które mają być przeprowadzane w bardziej naturalny i realistyczny sposób niż obecnie. Częściowo ma to objąć także segmenty mówione wygłaszane z ringu. Dodatkowo zwycięstwa i porażki mają zacząć odgrywać nieco ważniejszą rolę względem bieżących wydarzeń, w tym choćby wyznaczania pretendentów do pasów. Wreszcie Heyman chce także by uwiarygodnić kwestie storyline’owe, więc zawodnicy będą bardziej sprzedawać ewentualne urazy czy kontuzje i mogą pauzować nawet w przypadku storyline’owych urazów. Ta ostatnia kwestia pojawia się czasem u midcarderów, lecz czołowe gwiazdy nie opuszczają praktycznie RAW i SmackDown, gdyż WWE uważało dotychczas, że takie pauzy osłabiały ich wizerunek.

„Wrestling Observer” podaje, że Tamina doznała w zeszłym tygodniu wstrząśnienia mózgu. Kilka dni temu pojawiły się informacje o urazie zawodniczki, lecz nie było wiadomo co jej dolega.

Wśród kolejnych osób zapowiedzianych na RAW Reunion znajdują się Jillian Hall, Eve Torres, Jonathan Coachman, DX (Triple H, Shawn Michaels, Road Dogg i X-Pac, prawdopodobnie bez Billy’ego Gunna) oraz Candice Michelle.
Ponoć zaproszenie na RAW Reunion odrzucił związany obecnie z Ring of Honor Bully Ray, który oczywiście miał się pojawić jako Bubba Ray Dudley, wraz z zapowiedzianym już na galę D-Vonem. Możliwe natomiast, że na Reunion zjawi się John Cena, który jest obecnie na zdjęciach do „Fast & Furious 9” w Anglii, lecz w weekend ma wrócić do Stanów Zjednoczonych i przyznał, iż kusi go tak duże wydarzenie, więc być może się pojawi.

WWE poinformowało też, że poza występem na RAW Reunion, Shawn Michaels będzie obecny także dzień później na SmackDown, gdzie ma się wcielić w rolę gościnnego komentatora.


WWE ogłosiło, że w przyszły weekend (27 lipca) na WWE Network wyemitowana zostanie specjalna gala z Nashville pod nazwą „Smackville”. Będzie w praktyce transmisja z live eventu. Jej główną atrakcją będzie Triple Threat Match o mistrzostwo WWE, którego Kofi Kingston będzie bronił w starciu z Dolphem Zigglerem i Samoa Joe. Oprócz tego fani zobaczą koncert Eliasa, a także rewanż z Extreme Rules, gdy Shinsuke Nakamura zmierzy się z Finnem Balorem o mistrzostwo Interkontynentalne.


-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


11. sierpnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
vs
Ricochet

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
vs
Natalya

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Ember Moon

Kevin Owens
vs
Shane McMahon

Finn Balor
vs
Bray Wyatt

The Miz
vs
Dolph Ziggler

Trish Stratus
vs
Charlotte Flair
31. sierpnia 2019


AEW Championship
Adam Page
vs
Chris Jericho

Jon Moxley
vs
Kenny Omega

I Runda Turnieju
o Mistrzostwo Tag Teamów AEW

Best Friends
vs
The Dark Order

Mistrzostwo Tag Teamów AAA
Ladder Match
Luca Brothers
vs
Young Bucks

Cody
vs
Shawn Spears
14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match
Seth Rollins i Becky Lynch
pokonali
Barona Corbina
i Lacey Evans

Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Ricocheta

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
2 on 1 Handicap Match

Bayley
pokonała
Alexę Bliss i Nikki Cross

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Revival
pokonali
The Usos

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

New Day
pokonali
Daniela Bryana i Rowana
i Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
pokonali
Shane'a McMahona
i Drew McIntyre'a

Last Man Standing
Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego

Aleister Black
pokonał
Cesaro

Kevin Owens
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Kickoff

Shinsuke Nakamura
pokonał
Finna Balora

Mistrzostwo Cruiserweight
Kickoff
Drew Gulak
vs
Tony Nese13. lipca 2019


Adam Page
pokonał
Kipa Sabiana

Brandi Rhodes
pokonała
Allie

Kenny Omega
pokonał
Cimę

Three-Way Tag Team Match

The Dark Order
pokonali
Angelicko i Jacka Evansa
Boya and his Dinosaur

Six-man Tag Team Match
Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
pokonali
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Tag Team Match
The Young Bucks
pokonali
Cody'ego i Dustina Rhodesów

Tag Team Match
Lucha Brothers
pokonali
SoCal Uncensored

Pre-show
Sonny Kiss
pokonał
Petera Avalona

Tag Team Match
Pre-show

Bea Priestley
i Shoko Nakajima
pokonały
Dr. Britt Baker, DMD i Riho

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.