wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Cain Velasquez przystąpił do swojej debiutanckiej walki w WWE z kontuzją kolana, przez którą jego walka z Brockiem Lesnarem na Crown Jewel została znacznie skrócona. Uraz ma być na tyle poważny, że były zawodnik UFC podda się operacji i prawdopodobnie wypadnie nawet na kilka miesięcy.

Jay Lethal złamał rękę podczas touru Ring of Honor po Wielkiej Brytanii. Zawodnik przechodzi rehabilitację już w Stanach Zjednoczonych i będzie walczył z czasem, by wystąpić 13 grudnia na gali Final Battle PPV. Jeśli mu się uda, to w zespole z Jonathanem Greshamem zmierzy się z The Briscoes.

WWE poinformowało, że przyszłoroczna ceremonia WWE Hall of Fame odbędzie się 2 kwietnia. Po raz pierwszy w historii weekendu WrestleManii, HoF odbędzie się w czwartek. Jest to spowodowane tym, że na piątek zaplanowano SmackDown, natomiast w sobotę odbędzie się NXT TakeOver: Tampa.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Stan Kazariana po ostatnim Dynamite, Emisja ROH w brytyjskiej telewizji, Joey Mercury kończy pracę w ROH, Zawodnicy NXT wystąpią na Survivor Series, Oglądalność AEW Dynamite i NXT, Spadek cen akcji WWE, Uraz Caina Velasqueza wpłynął na booking jego walki na Crown Jewel, WWE planuje zespołowy występ Reya Mysterio i jego syna na WrestleManii, Roster WWE z opóźnieniami w Arabii Saudyjskiej - wymuszona zmiana planów odnośnie dzisiejszego SmackDown
Dodano: 01-11-2019, 19:14
Kazarian zaliczył niepokojący moment podczas walki na AEW Dynamite, lądując niebezpiecznie na głowie po próbie Hurricanrany. Zawodnik odczuł tę sytuację i był potem oszołomiony na zapleczu, lecz ostatecznie obyło się bez urazu i u Kazariana nie stwierdzono też wstrząśnienia mózgu. W związku z tym Frankie nie potrzebuje również żadnej przerwy od występów w ringu.

Ring of Honor poinformowało, że ich tygodniówka będzie emitowana w piątki w Wielkiej Brytanii na kanale Fight Network, począwszy od 8 listopada.

PWInsider informuje, że Joey Mercury nie pracuje już dla Ring of Honor i opuścił stanowiska trenera w ROH Dojo oraz producenta podczas samych gal federacji. Póki co Mercury’ego odsunięto od pracy, lecz nie rozwiązano jeszcze umowy, więc Joey nie może się związać z innym pracodawcą. Mercury powrócił do pracy w ROH w maju 2018 roku.

Podczas wideo promocyjnych odnośnie tegorocznego Survivor Series, poinformowano, że tym razem motywem przewodnim PPV będzie nie tylko rywalizacja RAW ze SmackDown, ale także potyczki obu brandów z NXT. Na razie nie wiemy do końca jak będzie to wyglądało. Przypomnę, że dzień przed Survivor Series, NXT ma swoją galę TakeOver z motywem przewodnim War Games.

AEW Dynamite i NXT odnotowują kolejne spadki oglądalności, choć AEW znów okazało się lepsze pod względem liczby widzów. Dynamite oglądało w tym tygodniu 759 tysięcy widzów, co oznacza spadek względem 963 tysięcy sprzed tygodnia. W przypadku NXT widownia zatrzymała się na poziomie 580 tysięcy, więc była również mniejsza niż przed tygodniem, gdy show oglądało 698 tysięcy osób. Dużym negatywem dla obu federacji jest fakt, że na tym etapie oba programy utraciły około połowy widzów względem premierowych odcinków – pierwsze NXT na USA Network oglądało 1.179 miliona osób (580 tysięcy w tym tygodniu), a premierę AEW Dynamite oglądało 1.409 miliona widzów (759 tysięcy przy ostatnim odcinku).

Zgodnie z przewidywaniami, po niezbyt optymistycznych wynikach finansowych WWE za trzeci kwartał 2019 roku, odnotowano spory spadek jeśli chodzi o wartość akcji tej federacji. Przy zamknięciu cen na koniec dnia wczorajszego, odnotowano spadek o ponad 10 dolarów i akcje były warte 56,04 dolara.

Ponoć walka Brocka Lesnara z Cainem Velasquezem od początku była planowana tylko na kilka minut, natomiast ostatecznie jeszcze ją skrócono, gdyż okazało się, że kolano Velasqueza jest w bardzo złym stanie. Pojedynek bookował Paul Heyman, który zamierzał zrobić coś na wzór starcia Lesnara z Goldbergiem na WrestleManii, lecz uraz Caina ograniczył te plany. Według „Wrestling Observera” Velasquez może się poddać operacji kolana, co wyłączyłoby go z akcji na dłuższy czas.

WWE planuje by na WrestleManii 36 doszło do walki tag teamowej w której jednym z zespołów mieliby być Rey Mysterio i jego syn Dominick. Zrealizowanie planu będzie oczywiście zależało od postępów Dominicka, który wkrótce ma rozpocząć treningi w WWE Performance Center.

Napięty grafik WWE w tym tygodniu okazał się zdradliwy i roster WWE utknął w Arabii Saudyjskiej, gdyż ich samolot czarterowy nie mógł wystartować z uwagi na awarię. Opóźnienia okazały się bardzo duże, więc wszyscy zawodnicy nie dotrą na SmackDown. WWE poinformowało, że show mimo wszystko się odbędzie i podczas gali wystąpią osoby, które są w Stanach Zjednoczonych, takie jak Daniel Bryan, The Miz, Carmella, Nikki Cross czy Dana Brooke. Federacja zaaranżowała też na szybko trochę niespodzianek.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


24. listopada 2019


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Rey Mysterio

Survival Series Match
Mężczyzn
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Survival Series Match Kobiet
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Triple Threat Match
Mistrzów
Mistrz Interkontynentalny
Shinsuke Nakamura
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
vs
Mistrz Ameryki Północnej
Roderick Strong

Triple Threat Match
Mistrzyń Kobiet

Becky Lynch
vs
Bayley
vs
Shayna Baszler

Triple Threat Match Mistrzów Tag Teamowych
Viking Raiders
vs
Revival
vs
Undisputed Era
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę Priestley
31. października 2019


Mistrzostwo Universal
Falls Count Anywhere
"The Fien" Bray Wyatt
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
pokonał
Caina Velasqueza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Humberto Carillo

Tyson Fury
pokonał
Brauna Strowmana

Tag Team Turmoil Match
o miano "Najlepszego Tag Teamu na Świecie"

The O.C.
pokonali
The New Day
The Viking Raiders
Heavy Machinery
Lucha House Party
Zacka Rydera
i Curta Hawkinsa
The Revival
Dolpha Zigglera
i Roberta Roode'a
The B-Team

10 Man Tag Team Match
Team Hogan

Seth Rollins
Ricochet
Rusev
Shorty G
Ali
pokonali
Team Flair
Randy'ego Ortona
Shinsuke Nakamurę
Kinga Corbina
Bobby'ego Lashley'ego
Drew McIntyre'a

Natalya
pokonała
Lacey Evans

Mansoor
pokonał
Cesaro

20-man Battle Royal
o miano pretendenta do mistrzostwa Stanów Zjendoczonych
Pre-show
Zwycięzca:

Humberto CarilloDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.