wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Cain Velasquez przystąpił do swojej debiutanckiej walki w WWE z kontuzją kolana, przez którą jego walka z Brockiem Lesnarem na Crown Jewel została znacznie skrócona. Uraz ma być na tyle poważny, że były zawodnik UFC podda się operacji i prawdopodobnie wypadnie nawet na kilka miesięcy.

Jay Lethal złamał rękę podczas touru Ring of Honor po Wielkiej Brytanii. Zawodnik przechodzi rehabilitację już w Stanach Zjednoczonych i będzie walczył z czasem, by wystąpić 13 grudnia na gali Final Battle PPV. Jeśli mu się uda, to w zespole z Jonathanem Greshamem zmierzy się z The Briscoes.

WWE poinformowało, że przyszłoroczna ceremonia WWE Hall of Fame odbędzie się 2 kwietnia. Po raz pierwszy w historii weekendu WrestleManii, HoF odbędzie się w czwartek. Jest to spowodowane tym, że na piątek zaplanowano SmackDown, natomiast w sobotę odbędzie się NXT TakeOver: Tampa.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Więcej o problemach z powrotem rosteru WWE z Arabii Saudyjskiej, Joey Mercury krytykuje General Managera ROH, Sytuacja kontraktowa kilku zawodników ROH, Więcej o statusie Cataliny Garcii na RAW, Shanna podpisała kontakt z AEW, Jordan Myles na zwolnieniu medycznym w WWE, Nowa walka o tytuł na NJPW Power Struggle, Spoilery ze SmackDown: gwiazdy NXT na niebieskiej tygodniówce, aktualny status Brocka Lesnara
Dodano: 02-11-2019, 13:19
Pracownicy WWE, którzy utknęli w Arabii Saudyjskiej zdecydowanie nie byli zachwyceni, gdyż ich opóźnienie w podróży okazało się bardzo duże. Atlas Air, które obsługiwało lot, musiało naprawić samolot, a potem zgodnie z przepisami musiał on jeszcze zostać poddany szczegółowej kontroli, by został formalnie dopuszczony do obsługi pasażerów.
W związku z problemami WWE zaaranżowało ostatecznie lot z Riyadh do Nowego Jorku. Stamtąd roster SmackDown rozjedzie się do domów, natomiast pracownicy RAW mają do wyboru pozostanie na weekend na miejscu lub udanie się do domów, po czym powrót do miasta, gdyż poniedziałkowe RAW odbędzie się w pobliskim Uniondale w stanie Nowy Jork.

Odejście Joey’a Mercury’ego z Ring of Honor nie odbyło się po cichu, gdyż sam zainteresowany zdradził, że to on zrezygnował z pracy, głównie z uwagi na osobę General Managera ROH, Grega Gillelanda. Mercury oskarża go o niezapewnianie bezpiecznych warunków pracy oraz należytej opieki dla zawodników oraz zawodniczek ROH, zarówno podczas występów na galach, jak i w życiu prywatnym. Joey zasugerował, że zdarzały się sytuacje w których Gilleland nie zadbał nawet o ratowników medycznych podczas samych gal. Przytoczył też historie Jaya Lethala raz Flipa Gordona, którzy nie otrzymali potrzebnej pomocy, przy okazji swoich problemów zdrowotnych. W przypadku Gordona ten musiał ponoć leczyć uraz łokcia na własny rachunek, gdyż Gilleland odmówił mu świadczeń ze strony samego ROH. Mercury wspomniał również, że Gilleland próbował też manipulować Bandido, korzystając z tego, że ten nie najlepiej zna język angielski.

Przy okazji wylewania żalów Mercury wspomniał co nieco o sytuacji kontraktowej niektórych zawodników. W tym kontekście najważniejsza była informacja odnośnie Shane’a Taylora, który według wiedzy Mercury’ego odmówił przedłużenia kontraktu z ROH i podjął już decyzję o odejściu na początku przyszłego roku, gdy wygaśnie jego obecna umowa. Joey zdradził też, że 1 stycznia 2020 roku wygasa umowa Bandido, a kontrakt PJ’a Blacka obowiązuje do 1 lutego 2020 i nie wiadomo czy pozostaną oni w ROH.

Według najnowszych wieści Catalina Garcia zaliczy tylko krótką przygodę z RAW i WWE nie planuje dołączenia jej na stałe do rosteru. Poza występem na poprzednim RAW, Garcia może się jeszcze zjawić podczas jednego lub dwóch odcinków, by kontynuować program z Zeliną Vegą, lecz potem powróci do systemu rozwojowego WWE i 19-latka rozpocznie swoją przygodę z NXT.

Shanna, która podczas ostatniego Dynamite zmierzyła się z Hikaru Shidą, poinformowała w mediach społecznościowych, że podpisała 3-letnią umowę z All Elite Wrestling. Zawodniczka występowała wcześniej między innymi w Pro Wrestling EVE, Southside Wrestling Entertainment, Kamikaze Pro, International Pro Wrestling czy Stardom.

Okazuje się, że Jordan Myles, który stał się ostatnio obiektem sporych kontrowersji, po swoich komentarzach względem WWE, zalicza obecnie przerwę od pracy i to w nieco tajemniczych okolicznościach. Według informacji, które uzyskał „Wrestling Observer” sięga to jeszcze okresu przed tym jak Myles wywołał całe zamieszanie. Ponoć już od końca września Myles znalazł się na liście osób, które nie pracują ze względów medycznych, lecz z powodów innych niż kontuzje. Jest to dość oględne stwierdzenie, lecz nie ma żadnych innych informacji w tej sprawie, gdyż WWE nie może publikować wiadomości o tego typu problemach zawodników. Myles stoczył ostatnią walkę 21 września i od tego czasu nie tylko nie występował w ringu NXT, ale też nie trenował w ośrodku WWE Performance Center.

NJPW poinformowało, że podczas niedzielnego Power Struggle, Will Ospreay stanie w obronie IWGP Jr. Heavyweight Championship, a jego rywalem będzie BUSHI.

Uwaga na spoilery z Friday Night SmackDown,
|
|
|
|
|
|
Z uwagi na to, że roster SmackDown utknął w Arabii Saudyjskiej, wczorajsze SmackDown miało mocno improwizowany charakter, a główne role odegrały gwiazdy NXT, które zostały na szybko sprowadzone do miasta. Podczas tego epizodu niebieskiej tygodniówki Tommaso Ciampa pokonał The Miza, a Adam Cole wyszedł zwycięsko z ciekawego starcia z Danielem Bryanem. Na gali pojawiły się również inne gwiazdy NXT, którym przewodził Triple H, wygłaszając na koniec promo w którym ostrzegł gwiazdy RAW i SmackDown. Oczywiście całość promowała nadchodzącą galę Survivor Series, na której jak już wiemy rywalizować będą nie tylko przedstawiciele RAW i SmackDown, ale także NXT. W związku z tym w nadchodzących tygodniach można się spodziewać dalszych występów przedstawicieli NXT na tygodniówkach głównych rosterów, ale i gwiazdy RAW oraz SmackDown mogą się z kolei pojawić na tygodniówce NXT.

„Wrestling Observer” informuje, że z uwagi na tak duży udział gwiazd NXT, sporą część programu rozpisywał Triple H. Całe show wciąż nadzorował jednak Vince McMahon, który był na miejscu, gdyż wraz z najważniejszymi pracownikami wracał z Arabii prywatnym samolotem.
Co ciekawe także gwiazdy NXT dotarły do Buffalo, gdzie odbywało się SmackDown, w absolutnie ostatniej chwili. I można to traktować bardzo dosłownie, gdyż lot z Florydy do Buffalo miał dotrzeć o 19.55 czasu lokalnego, na parę minut przed startem SmackDown. Gwiazdy NXT zostały przewiezione na halę z eskortą policyjną.

Jedynym zawodnikiem, który przepracował galę w Arabii Saudyjskiej i zjawił się na SmackDown był Brock Lesnar, oczywiście wraz z Paulem Heymanem. Wynikało to z faktu, że Brock nie wracał wraz z resztą rosteru, tylko udał się do Stanów Zjednoczonych prywatnym samolotem. Podczas SmackDown, Lesnar ogłosił, że opuszcza ten brand i przenosi się na RAW, gdyż chce dorwać Reya Mysterio. Tym samym WWE załatwiło chyba kwestię podziału głównych tytułów między brandy, po tym jak Bray Wyatt wygrał mistrzostwo Universal, przez co dwa główne pasy znalazły się na SmackDown. Obecnie mistrzostwo WWE przeniesione zostało na RAW, a tytuł Universal będzie na SmackDown.

------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 6

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


24. listopada 2019


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Rey Mysterio

Survival Series Match
Mężczyzn
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Survival Series Match Kobiet
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Triple Threat Match
Mistrzów
Mistrz Interkontynentalny
Shinsuke Nakamura
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
vs
Mistrz Ameryki Północnej
Roderick Strong

Triple Threat Match
Mistrzyń Kobiet

Becky Lynch
vs
Bayley
vs
Shayna Baszler

Triple Threat Match Mistrzów Tag Teamowych
Viking Raiders
vs
Revival
vs
Undisputed Era
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę Priestley
31. października 2019


Mistrzostwo Universal
Falls Count Anywhere
"The Fien" Bray Wyatt
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
pokonał
Caina Velasqueza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Humberto Carillo

Tyson Fury
pokonał
Brauna Strowmana

Tag Team Turmoil Match
o miano "Najlepszego Tag Teamu na Świecie"

The O.C.
pokonali
The New Day
The Viking Raiders
Heavy Machinery
Lucha House Party
Zacka Rydera
i Curta Hawkinsa
The Revival
Dolpha Zigglera
i Roberta Roode'a
The B-Team

10 Man Tag Team Match
Team Hogan

Seth Rollins
Ricochet
Rusev
Shorty G
Ali
pokonali
Team Flair
Randy'ego Ortona
Shinsuke Nakamurę
Kinga Corbina
Bobby'ego Lashley'ego
Drew McIntyre'a

Natalya
pokonała
Lacey Evans

Mansoor
pokonał
Cesaro

20-man Battle Royal
o miano pretendenta do mistrzostwa Stanów Zjendoczonych
Pre-show
Zwycięzca:

Humberto CarilloDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.