wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Cain Velasquez przystąpił do swojej debiutanckiej walki w WWE z kontuzją kolana, przez którą jego walka z Brockiem Lesnarem na Crown Jewel została znacznie skrócona. Uraz ma być na tyle poważny, że były zawodnik UFC podda się operacji i prawdopodobnie wypadnie nawet na kilka miesięcy.

Jay Lethal złamał rękę podczas touru Ring of Honor po Wielkiej Brytanii. Zawodnik przechodzi rehabilitację już w Stanach Zjednoczonych i będzie walczył z czasem, by wystąpić 13 grudnia na gali Final Battle PPV. Jeśli mu się uda, to w zespole z Jonathanem Greshamem zmierzy się z The Briscoes.

WWE poinformowało, że przyszłoroczna ceremonia WWE Hall of Fame odbędzie się 2 kwietnia. Po raz pierwszy w historii weekendu WrestleManii, HoF odbędzie się w czwartek. Jest to spowodowane tym, że na piątek zaplanowano SmackDown, natomiast w sobotę odbędzie się NXT TakeOver: Tampa.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Spięcie Vince'a McMahona z księciem koronnym Arabii Saudyjskiej prawdziwym powodem opóźnienia w powrocie rosteru?, Kelly Klein i BJ Whitmer potwierdzili brak protokołu na poczet wstrząśnień mózgu w Ring of Honor, Nick Jackson stanowczo o braku szans na współpracę AEW z NJPW, MLW nawiązało współpracę z AAA
Dodano: 03-11-2019, 10:02
Według aktualnych wieści usterki samolotu były jedynie oficjalnym powodem opóźnienia w powrocie gwiazd WWE z Arabii Saudyjskiej, który miał zatuszować na razie prawdziwy powód zatrzymania pracowników WWE w kraju. Tym z kolei miała być sprzeczka Vince’a McMahona z Muhammadem ibn Salmanem, który pełni rolę księcia koronnego i tak naprawdę sprawuje realną władzę w kraju. Vince miał pretensje, gdyż władze Arabii Saudyjskiej zalegają ponoć ze sporą częścią wypłat w ramach umowy między krajem, a WWE. McMahon miał być zirytowany brakiem reakcji i początkowo nie dopuścił do krajowej transmisji Crown Jewel w Arabii, więc gala była tam transmitowana z blisko godzinnym opóźnieniem. To z kolei zdenerwowało księcia, który miał się odgryźć tym, że po gali nie dopuścił do odlotu większości pracowników federacji. Takie informacje przekazał były komentator WWE, Hugo Savinovich, powołując się na swoje kontakty bezpośrednio wśród wysoko postawionych pracowników federacji.
WWE nie chciało na razie wyraźnie zaogniać sytuacji, by umożliwić też pracownikom powrót do Stanów Zjednoczonych, więc opublikowano formalne wieści o usterkach technicznych samolotu. Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja i czy stosunki między McMahonem i księciem ulegną poprawie, lecz obecnie mają być bardzo napięte i może to wymiernie wpłynąć na dalszą współpracę. Zobaczymy też jak na poczet kolejnych gal w tym kraju będą się zapatrywać sami zawodnicy WWE, którzy nie ukrywali zaniepokojenia i zirytowania całą sytuacją. Po powrocie do Stanów Zjednoczonych reakcje członków szatni w mediach społecznościowych były dość klarowne, wyrażając ulgę rosteru, iż są już u siebie, w bezpiecznym miejscu.

Joey Mercury po odejściu z pracy dla Ring of Honor wyciągnął na światło dzienne kilka poważnych niedociągnięć organizacyjnych w federacji, będących w dużej mierze udziałem zaniechań ze strony General Managera ROH – Grega Gillelanda. Jego oskarżenia nie wydają się być bezpodstawne, gdyż kilka osób potwierdziło już autentyczność podawanych przez niego wieści. Mercury oskarżył ROH między innymi o brak zapewnienia odpowiedniej opieki medycznej i pozostawianie pracowników z leczeniem na ich własny rachunek.
Do tych oskarżeń odniosła się Kelly Klein, która ujawniła mocno zaskakującą informację, że ROH dalej nie ma żadnego protokołu odnośnie postępowania w sytuacji podejrzenia wstrząśnienia mózgu. Jak wiadomo o urazach głowy było swego czasu bardzo głośno, więc większość federacji zachowuje obecnie w tym kierunku podwyższone progi ostrożności. Tymczasem w ROH temat ma być zupełnie bagatelizowany – Klein przyznała, że gdy sama doznała takiego urazu i na zapleczu była na tyle oszołomiona, że nie bardzo wiedziała co się dzieje, to jedyną osobą która jej pomogła był właśnie Joey Mercury. Ten bazował na swoim doświadczeniu, gdyż ROH nie ma przygotowanych żadnych schematów działania w takich sytuacjach. Słowa Klein potwierdził potem BJ Whitmer, obwiniając zresztą właśnie Grega Gillelanda, gdyż to w jego gestii powinno leżeć przygotowanie takiego protokołu, lecz GM ROH nie wykonuje żadnych starań w tym kierunku.

Choć podczas wideo odnośnie Kenny’ego Omegi w AEW pokazano ostatnio także Kotę Ibushiego, to nie ma obecnie żadnych planów na występy tego drugiego w All Elite. Nick Jackson dyskutował na ten temat z fanami w mediach społecznościowych i stanowczo stwierdził, że fani powinni przestać pytać go o współpracę na linii AEW-NJPW, gdyż takiej nie ma i może śmiało powiedzieć, iż w ogóle nie ma żadnych szans na nawiązanie takiej współpracy.

MLW poinformowało podczas sobotniej gali PPV, że federacja nawiązała współpracę z AAA. Więcej informacji w tej sprawie ma się pojawić wkrótce. Przypomnę, że MLW wcześniej podjęło już współpracę z inną federacją z Meksyku, a mianowicie The Crash.

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


24. listopada 2019


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Rey Mysterio

Survival Series Match
Mężczyzn
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Survival Series Match Kobiet
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Triple Threat Match
Mistrzów
Mistrz Interkontynentalny
Shinsuke Nakamura
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
vs
Mistrz Ameryki Północnej
Roderick Strong

Triple Threat Match
Mistrzyń Kobiet

Becky Lynch
vs
Bayley
vs
Shayna Baszler

Triple Threat Match Mistrzów Tag Teamowych
Viking Raiders
vs
Revival
vs
Undisputed Era
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę Priestley
31. października 2019


Mistrzostwo Universal
Falls Count Anywhere
"The Fien" Bray Wyatt
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
pokonał
Caina Velasqueza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Humberto Carillo

Tyson Fury
pokonał
Brauna Strowmana

Tag Team Turmoil Match
o miano "Najlepszego Tag Teamu na Świecie"

The O.C.
pokonali
The New Day
The Viking Raiders
Heavy Machinery
Lucha House Party
Zacka Rydera
i Curta Hawkinsa
The Revival
Dolpha Zigglera
i Roberta Roode'a
The B-Team

10 Man Tag Team Match
Team Hogan

Seth Rollins
Ricochet
Rusev
Shorty G
Ali
pokonali
Team Flair
Randy'ego Ortona
Shinsuke Nakamurę
Kinga Corbina
Bobby'ego Lashley'ego
Drew McIntyre'a

Natalya
pokonała
Lacey Evans

Mansoor
pokonał
Cesaro

20-man Battle Royal
o miano pretendenta do mistrzostwa Stanów Zjendoczonych
Pre-show
Zwycięzca:

Humberto CarilloDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.