wrestling wwe tna ecw


Trzy duże wydarzenia za nami. Każdej z tych gal towarzyszył unikalny klimat. Wy głosowaliście, która z nich wydawała się Waszym zdaniem najciekawsza. Tak prezentując się ostateczne wyniki:
SONDA
Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:
Super Show-Down (513) 37%  
Evolution (393) 28%  
Crown Jewel (483) 35%  
Łącznie oddano
1389 głosów

Przed nami natomiast WWE TLC oraz potwierdzona konfrontacja o mistrzostwo Interkontynentalne pomiędzy Sethem Rollinsem i Deanem Ambrosem. Rozpoczynamy głosowanie, który z nich ma większe szanse na zwycięstwo!


Pod koniec grudnia John Cena powróci do pracy w WWE. Na razie wiadomo, że Cena wystąpi na przestrzeni kilku tygodni na kilkunastu live eventach, a do tego dołoży występ na jednym RAW oraz prawdopodobnie na gali Royal Rumble. Na razie nie wiadomo czy Cena przepracuje całe "Road to WrestleMania 35".

NXT UK doczeka się swojej pierwszej gali TakeOver, która odbędzie się 12 stycznia 2019 roku w Empress Ballroom w Blackpool. Zainteresowanie wydarzeniem jest tak duże, że bilety na galę zostały wyprzedane w niecałe trzy godziny.

W dalszym ciągu niepewne są losy tygodniówki Impact Wrestling względem 2019 roku. Federacja negocjuje z kilkoma stacjami telewizyjnymi, jednak rozmowy są dalekie od finalizacji. W związku z tym możliwe jest przedłużenie współpracy z POP TV przynajmniej na okres kilku pierwszych miesięcy 2019 roku.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE TLC 2018
Środa 19.12.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE Survivor Series 2018 PPV - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 18-11-2018, 16:18
Nie opadły jeszcze emocje po TakeOver: WarGames II, ale już dzisiaj czas na Survivor Series (główna karta startuje o 1.00 w nocy czasu polskiego). Galę poprzedzi 2-godzinny Kick-Off z Survivor Series Matchem tag teamów. W głównej karcie znalazła się jedna walka mistrzowska i pozostałe z motywem „RAW vs. SmackDown”.Typują: Paweł Borkowski, Rafał Tomasiak i Piotr Gilewski.
Kick-Off
Tag Team Survivor Series Match

Team RAW (Bobby Roode & Chad Gable, The Ascension, The B-Team, The Revival, Lucha House Party) vs. Team SmackDown (The Usos, The New Day, The Colons, Luke Gallows & Karl Anderson, Sanity


Paweł: Bez dwóch zdań dywizja tag teamowa SmackDown prezentuje się dużo lepiej. Dodatkowo biorąc pod uwagę dominację RAW, której spodziewam się w kolejnych pojedynkach, bitwa tag teamów to doskonała okazja by szala nieco się wyrównała. Stawiam na niebieskich.
Typ: SmackDown

Rafał: Chociaż w jednej walce eliminacyjnej wypada dać zwycięstwo niebieskiemu zespołowi. Drużyna RAW ma dwa mocne punkty: Revival i Ascension (chociaż tutaj można polemizować). Po stronie SmackDown praktycznie każda ekipa to mocny tag team, nie przekonują tylko Colons i zapewne wylecą z akcji już na początku starcia. Wybieram SmackDown.
Typ: SmackDown

Piotrek: Mogli sobie darować to starcie, bo o ile zespoły ze SmackDown jeszcze jakoś wyglądają, to drużyna RAW wygląda w dużej mierze jak zbiór jobberów. Z tego też względu typ jest dla mnie oczywisty – Usos czy New Day praktycznie nie mogą umoczyć z żadnym z tych zespołów z RAW.
Typ: SmackDown

WWE Cruiserweight Championship
Buddy Murphy vs. Mustafa Ali


Paweł: Przy okazji Super Show-Down typowałem porażkę Murphy’ego z Cedrikiem Alexandrem zupełnie jakby nie biorąc pod uwagę faktu, że jest Australijczykiem. W efekcie nie tylko on odniósł tam zwycięstwo, ale nawet i będące teoretycznie bez szans Billie Kay i Peyton Royce z IIconics, co było gestem w kierunku australijskich fanów. Teraz stawiam już wyłącznie na niego. Detronizacja Alexandra, nawet na swoim terenie, powinna uczynić go mistrzem na dłuższy czas.
Typ: Buddy Murphy

Rafał: Akurat w tym przypadku wynik nie jest dla mnie najważniejszy. Z chęcią popatrzę na to co w ringu pokażą Murphy oraz Ali i mam nadzieję, że dostaną tyle czasu ile trwają walki wieczoru 205 Live, czyli ok. 20 minut. 50/50. Bardziej pasowałaby mi wygrana Buddy'ego, ale coś czuję, że pas może zgarnąć Mustafa.
Typ: Mustafa Ali

Piotrek: Jedyna walka, która nie jest starciem RAW vs. SmackDown i jednocześnie jedyna walka mistrzowska, więc teoretycznie WWE może się pokusić o zmianę mistrza. Murphy jest jednak po dużym zwycięstwie i zabranie mu w tej chwili pasa byłoby trochę ciosem w twarz oraz podkreśleniem, że zrobiono to tylko dla Australijczyków. Prawdę mówiąc mocno dziwi mnie, że starcie utrzymało się w głównej karcie i nie wykluczyłbym, iż WWE już „na żywo” przesunie to jednak do Kick-Offu. I nie chodzi mi tu oczywiście o umiejętności samych zawodników, a czysty „star power” w rozumieniu głównego rosteru WWE.
Typ: Buddy Murphy

RAW Tag Team Champions vs. SmackDown Tag Team Champions
Authors of Pain vs. The Bar


Paweł: Wiadomo, w jakich okolicznościach AoP zdobyli tytuły mistrzowskie. Wiadomo także, że nie do końca radzili sobie z trudniejszymi rywalami, a The Bar zdecydowanie się do takowych zaliczają. Nie będzie także miało znaczenia, że w ich narożniku znajdzie się Drake Maverick, ponieważ Sheamusa i Cesaro na pewno zasili Big Show, więc sprawa wydaje się być jasna. The Bar.
Typ: The Bar

Rafał: Ta starcie chyba nie potrwa zbyt długo i nie wiem do czego zmierza połączenie Big Showa z The Bar, ale skoro muszę wybrać zwycięzców... Uważam, iż wygrana jest bardziej potrzebna AOP.
Typ: Authors of Pain

Piotrek: Tragicznie układa się dywizja tag teamowa RAW i były już wieści, że WWE postawiło na AoP totalnie bez przekonania. Zespół, który dominował w NXT jest niestety jednym z wielu przykładów, że NXT, a RAW i SmackDown to dwie zupełnie inne bajki. The Bar.
Typ: The Bar

WWE Intercontinental Champion vs. WWE United States Champion
Seth Rollins vs. Shinsuke Nakamura


Paweł: Biorąc pod uwagę dorobek obydwu, wszystko wskazuje na zwycięstwo Setha Rollinsa. W tym przypadku nie można w sumie być niczego pewnym ze względu na możliwą ingerencję w walkę Deana Ambrose’a, której spodziewałem się jeszcze podczas turnieju o Puchar Świata na Crown Jewel. Pamiętajmy jednak, że to nie prywata, tylko reprezentacja RAW w rywalizacji ze SmackDown, więc Ambrose’a skreślam i stawiam na zwycięstwo Rollinsa.
Typ: Seth Rollins

Rafał: Z obliczeń wychodzi mi, że w tym przypadku sukces powinien odnieść zawodnik SmackDown. Powtórzę to co pisałem w typach Crown Jewel - Seth Rollins nie wygra, gdyż może przeszkodzić mu w tym Ambrose. Jeżeli WWE dobrze poprowadzi feud Rollins-Ambrose, to szykuje nam się fajna walka na WrestleManii 35. A co dalej z Nakamurą? Nie wiem, ale szału na SmackDown nie robi.
Typ: Shinsuke Nakamura

Piotrek: Nakamura zaczął już po mnie spływać, ale starcie powinno być niezłe. Patrząc po karcie mocniej układają mi się pozycje ze SmackDown, więc tu upatrywałbym jednak triumfu RAW.
Typ: Seth Rollins

RAW vs. SmackDown
Ronda Rousey vs. Charlotte


Paweł: Gdyby nawet nie doszło do usunięcia Becky Lynch z walki, i tak postawiłbym na Rondę Rousey. Ona po prostu nie mogła przegrać tego pojedynku. W zaistniałej sytuacji nie wiem, czy odsunięcie Becky nie wyjdzie jej na dobre, bowiem Charlotte najzwyczajniej będzie musiała się podłożyć, a pomimo udziału w tak znaczącej walce, w szerszej perspektywie ta przegrana w pewnym stopniu odbije się na jej karierze. Stąd chyba taka powaga na jej twarzy, gdy dowiedziała się podczas ostatniego SmackDown o swojej nowej roli.
Typ: Ronda Rousey

Rafał: Przypadek sprawił, że na Survivor Series dostajemy starcie, które planowano na WrestleManię. Różnie to może wyjść, gdyż Ronda lubi dokładnie przećwiczyć swoje walki, ale biorąc pod uwagę brak build-upu itd., sądzę że zdecydowaną faworytką jest Rousey. Nie wykluczam, że we wszystko wmieszają się Becky oraz Nia. Pojedynek Rousey-Lynch z chęcią zobaczyłbym na WM35, nawet jako walkę międzybrandową.
Typ: Ronda Rousey

Piotrek: Przy Becky Lynch poważnie zastanawiałbym się czy nie zaryzykują jej zwycięstwa. W przypadku Charlotte zawsze dajemy sobie rezerwę na irracjonalne decyzje WWE, ale ostatnio trochę przyhamowali i nie wyobrażam sobie by Ronda miała z nią na tym etapie przegrać. Swoją drogą zalążki rywalizacji Rousey-Lynch wyglądały dla mnie rewelacyjnie i bardzo chciałbym, żeby WWE poszło w tym kierunku na WrestleManię. Wiemy jednak, że WWE bywa niecierpliwe, a plany zmienia co dwa tygodnie, więc zobaczymy co z tego wyjdzie.
Typ: Ronda Rousey

WWE Universal Champion vs. WWE Champion
Brock Lesnar vs. Daniel Bryan


Paweł: Przed rokiem Lesnar pokonał AJ Stylesa. Teraz, mimo faktu zdobycia przez Bryana mistrzostwa WWE tuż przed Survivor Series, nie wydaje mi się, aby miało to na celu dobranie trudniejszego oponenta dla Brocka. Moim zdaniem WWE doszło do wniosku, że powtórzenie tamtego starcia stanowić będzie wtórny pojedynek, nic nie wnoszący do podbicia atrakcyjności zbliżającej się gali. Identycznie jak w przypadku pojedynku z udziałem Rousey, tak i w tym przypadku stawiam na zwycięstwo RAW.
Typ: Brock Lesnar

Rafał: Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić zwycięstwa Bryana. Jasne, kolejne panowanie Lesnara jest trochę zbędne, walka wyszła na szybko z powodu zmiany planów na WM35, lecz mimo wszystko, nie wydaje mi się aby Brock stracił tytuł przed największą galą roku. Plus jest taki, że heelowy Daniel Bryan może spokojnie przegrać i praktycznie w niczym mu to nie zaszkodzi.
Typ: Brock Lesnar

Piotrek: O powodach zmiany mistrza WWE można gdybać – mówi się o ewentualnym zachowaniu Lesnar/Styles na WrestleManię, choć osobiście w to nie wierzę. Cieszy mnie heel turn Bryana, bo nieźle radził sobie w przeszłości w WWE jako heel, a ostatnimi czasy stał się monotonny i powiedzmy sobie szczerze – nudny. Nie widzę totalnie jak Bryan miałby pokonać Lesnara, w jakikolwiek sposób. Ewentualnie jeśli będą chcieli protekcyjnie podejść do Daniela to mogą zagrać czymś w stylu AJ Styles przeszkadzający Bryanowi, co ułatwi Lesnarowi demolkę, wzorem tego co rozpisali na Crown Jewel z Lesnar-Braun Strowman, gdy Corbin wystawił „Bestii” Brauna.
Typ: Brock Lesnar

Women’s Survivor Series Match
Team RAW (Mickie James, Nia Jax, Natalya, Tamina & Ruby Riott) vs. Team SmackDown (Carmella, Asuka, Naomi, Sonya Deville & ???


Paweł: Wielkim znakiem zapytania pozostaje, dlaczego piąta reprezentantka SmackDown nie została ujawniona. Być może stanowi to część większego planu mającego podkreślić właśnie tę osobę, co zarazem wskazywałoby na jej duży wpływ na zwycięstwo błękitnej drużyny. Uważam, że może to być trop, którym wypadałoby pójść i kontaktowo wskażę na zwycięstwo pań ze Smackdown.
Typ: SmackDown

Rafał: Trudno przewidzieć co mogą wymyślić w takim starciu, ale zawsze pozostaje jakiś tam element zaskoczenia w postaci piątej zawodniczki SmackDown. Mimo wszystko, na papierze drużyna RAW wygląda na mocniejszą i postawię właśnie na nią.
Typ: RAW

Piotrek: Składy drużyn powiedzmy sobie szczerze nie powalają na kolana. RAW ma niby Nię Jax, ale ta po ostatniej wpadce może zaliczyć w WWE spadek, bo to nie pierwsza jej wpadka, a tą naprawdę ciężko mi usprawiedliwić – prosty cios przed siebie i coś takiego. Nie spodziewałbym się żadnych fajerwerków w kontekście ostatniej zawodniczki Teamu SmackDown i będzie to raczej Mandy Rose czy któraś z IIconics. Wiemy, że Vince McMahon preferuje RAW, ale SmackDown przegrywało dwa lata z rzędu, więc przydałoby im się wygranie tego PPV i to z mocnym akcentem w postaci zwycięstwa w dwóch głównych Survivor Series Matchach.
Typ: SmackDown

Men’s Survivor Series Match
Team RAW (Bobby Lashley, Braun Strowman, Drew McIntyre, Dolph Ziggler & Finn Balor) vs. Team SmackDown (Samoa Joe, Jeff Hardy, Shane McMahon, The Miz & Rey Mysterio)


Paweł: Ewidentnie drużyna RAW wydaje się mocniejsza. Strowman to jednostka silna już sama w sobie bez konieczności wsparcia, Lashley bardzo zbliżony, Drew McIntyre i Dolph Ziggler to kumple świetnie zgrani i skuteczni, nie wspominając o fakcie, że Ziggler wziął udział w finale Pucharu Świata WWE na Crown Jewel. Jest także Balor. Tymczasem z naprzeciwka wyłaniają się tacy jak Miz, w praktyce także finalista tego turnieju, bezwzględny Samoa Joe, doświadczony Jeff Hardy, zaskakujący Rey Mysterio oraz „najlepszy na świecie” Shane McMahon, jednak nadal nie jest to tak mocny skład, jak ten wystawiony przez RAW. Jedyny argument przemawiający za SmackDown to mega zgrzyt na linii Strowman-Corbin i to właśnie może przyczynić się do zwycięstwa niebieskich. Bardzo opornie, ale postawię jednak na SmackDown.
Typ: SmackDown

Rafał: To wręcz niemożliwe, aby w drużynie SmackDown nie doszło do jakiegoś zamieszania pomiędzy Shanem i jednym lub dwoma zawodnikami, to samo może mieć miejsce w drużynie RAW, gdzie mamy wiele konfliktów. Smack posiada solidną ekipę, lecz za silniejszą można uznać RAW i załóżmy, że Team RAW jakoś "wytrzyma" walkę, a wszystko posypie się już po zwycięstwie.
Typ: RAW

Piotrek: Dziwnie typować wszystkie trzy Survivor Series Matche na poczet SmackDown, ale tak poukładali te drużyny, że ciężko to inaczej oceniać. RAW na papierze mocne, ale w praktyce storyline’owej aż prosi się o katastrofę ze względu na wewnętrzne konflikty. SmackDown aż takich niesnasek nie ma, a nazwiska mimo wszystko duże.
Typ: SmackDown


Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Pojedynek o mistrzostwo Interkontynentalne WWE na TLC zwycięży:

Dean Ambrose
Seth Rollins16. grudnia 2018


Mistrzostwo WWE
Daniel Bryan
vs
AJ Styles

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Seth Rollins
vs
Dean Ambrose

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Nia Jax

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Triple Threat TLC Match
Becky Lynch
vs
Charlotte Flair
vs
Asuka

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat Match

The Bar
vs
The Usos
vs
The New Day

TLC Match
/o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Braun Stroman
vs
Baron Corbin
/o stanowisko generalnego menadżera RAW

Finn Balor
vs
Drew McIntyre

Elias
vs
Bobby Lashley

Tables Match
Natalya
vs
Ruby Riott

Mixed Match Challenge
Finał
o udział w Royal Rumble
z #30 swojej dywizji

18. listopada 2018


Mistrz Universal
Brock Lesnar
pokonał
Mistrza WWE
Daniela Bryan

Mistrz Interkontynentalny
Seth Rollins
pokonał
Mistrza Stanów Zjednoczonych
Shinsuke Nakamurę

Mistrzyni Kobiet RAW
Ronda Rousey
pokonała (DQ)
Charlotte Flair

Mistrzowie Tag Teamów RAW
Authors of Pain
pokonali
Mistrzów Tag Teamowych
SmackDown

The Bar

5-on-5 Survivor Series
Tag Team Match
Team RAW
pokonało
Team SmackDown

5-on-5 Survivor Series Woman Tag Team Match
Team RAW
pokonało
Team SmackDown

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
pokonał
Mustafę Ali

10-on-10 Survivor Series Woman Tag Team Division Match
Kick-off
Team SmackDown
pokonało
Team RAW

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.