wrestling wwe tna ecw


SummerSlam daleko za nami, więc czasu na ocenę Summerslam było pod dostatkiem. Największą imprezę lata WWE oceniliście następująco:
SONDA
Tegoroczne WWE SummerSlam było:
bardzo dobre (88) 12%  
dobre (272) 37%  
średnie (239) 33%  
słabe (79) 11%  
bardzo słabe (53) 7%  
Łącznie oddano
731 głosów

Przed nami szereg dużych wydarzeń WWE, które odbędą się aż na trzech kontynentach. Tym razem wskazujecie, które PPV Waszym zdaniem wydaje się najciekawsze.


Powrót Shawna Michaelsa na ring jest prawie przesądzony i w tej chwili WWE ma już dla niego dwie potencjalne walki - jedną tag teamową, a drugą solową z Undertakerem. W przypadku tej drugiej pytaniem nie ma być, czy do niej dojdzie, a kiedy - WWE ma rozważać Survivor Series lub Royal Rumble, raczej z akcentem na listopadowe PPV.


Rey Mysterio po podpisaniu kontraktu z WWE powróci na ring tej federacji przy okazji gali Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej. Mówi się, że Rey powalczy z Shinsuke Nakamurą, prawdopodobnie o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. 

Sasha Banks doznała kontuzji i nie wystąpi w Mixed Match Challenge, gdzie jej miejsce zajmie Mickie James. Nie znane są szczegóły urazu, lecz ponoć jest to coś na tyle poważnego, że pod znakiem zapytania stanął jej występ na WWE Evolution.
WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Super Show-Down
Środa 10.10.2018
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE zainteresowane historycznym kompleksem budynków w Nowym Jorku, Vince McMahon pod wrażeniem Andrade Almasa, Walka na SmackDown oficjalna, Kulisy zmiany przy stoliku komentatorskim RAW, Matt Hardy sugeruje koniec kariery lub porzucenie gimmicku Woken, Chris Jericho o tym czy występ na All In wzbudził zainteresowanie Jericho Cruise
Dodano: 10-09-2018, 23:34
Dość intrygująco wygląda sytuacja z weekendem WrestleManii 35, bowiem WWE wciąż nie zabookowało obiektu do WrestleMania Axxess, a zwykle na tym etapie federacja miała już nie tylko wybrany obiekt, ale często zatwierdzoną umowę. W ostatnich dniach oficjele WWE mieli się zainteresować tak zwanym Lincoln Center for the Performing Arts, a więc historycznym kompleksem budynków na Mahattanie, lecz ciężko sobie wyobrazić zorganizowanie tam takiej imprezy. WWE skontaktowało się z włodarzami tych budynków raczej z myślą o imprezach dla sponsorów lub jakimś innym specjalnym wydarzeniu.

Vince McMahon jest ponoć pod wrażeniem pracy jaką Andrade „Cien” Almas wykonał na SmackDown w walkach z AJ Stylesem i Danielem Bryanem. McMahon nie miał specjalnego przekonania do Almasa mimo jego promocji z NXT i ponoć walki z tymi rywalami wcale nie miały na celu uwydatnienia talentu byłego mistrza NXT, lecz ten pokazał się z na tyle dobrej strony, że zwrócił swoją uwagę prezesa WWE i jest to na pewno dobry sygnał dla samego zawodnika.

Po tym jak Jeff Hardy wyzwał do walki Shinsuke Nakamurę, Paige zatwierdziła ich pojedynek na najbliższe SmackDown. Przypomnę, że w tym tygodniu czekają nas ostatnie tygodniówki przed niedzielnym Hell in a Cell PPV.

Uzupełniając informacje o zmianie przy stoliku komentatorskim RAW warto wspomnieć, że Renee Young jest pierwszą kobietą, która będzie na stałe pracować jako komentator czerwonej tygodniówki. Jeśli chodzi o kulisy zmiany to miało się na nią nałożyć kilka czynników. Po pierwsze Jonathan Coachman od czasu powrotu nie spełniał ponoć pokładanych w nim nadziei i wielu osobom nie do końca podobała się jego praca. Po drugie Coachman ma inne zobowiązania kontraktowe, przez co raz na jakiś czas nie mógł się zjawiać na RAW i taka postawa również nie przysparzała mu zwolenników, bowiem w WWE na takich stanowiskach ceni się raczej pełne oddanie i dyspozycyjność. Po trzecie WWE było po prostu bardzo zadowolone z tego jak na zastępstwach zaprezentowała się Renee, a jako, że ma ona w federacji znakomite opinie, zdecydowano by w pełni na nią postawić.
Sam Coachman pogratulował Renee na Twitterze, choć dał jasno do zrozumienia, że była to odgórna decyzja, a nie jakakolwiek jego rezygnacja, bowiem w tym samym wpisie wspomniał, iż zawsze stara się zachować pozytywne nastawienie i dawać z siebie wszystko w takiej roli, do jakiej zostanie przypisany. Przypomnę, że obecnie Coachman ma być prowadzącym panele dyskusyjne do gal PPV, czym dotychczas zajmowała się zresztą Young.

Coraz więcej mówi się o rychłym zakończeniu kariery przez Matta Hardy’ego i sam zawodnik podjudza te plotki, bowiem na Twitterze podziękował na przykład za występ na live evencie w Biloxi pisząc, że była to jego ostatnia gala w tym miejscu. Część osób odbiera to jako sygnał porzucenia gimmicku „Woken”, bowiem Hardy wspomniał w tym wpisie, iż była to ostatnia gala Woken Matta Hardy’ego w tym mieście. Łatwo to jednak potraktować jako bardziej ogólne pożegnanie, zwłaszcza biorąc pod uwagę spekulacje z ostatnich tygodni i miesięcy.

Chris Jericho przyznał uczciwie w swoim podcaście, że choć na All In pojawił się głównie z myślą o promocji Jericho Cruise, to w dniach po występie nie było żadnych ruchów jeśli chodzi o wykupienie udziału w rejsie. Jericho wspomniał, że mimo wszystko sam występ oznaczał dla niego mnóstwo zabawy i cieszy się też z ogólnego rozgłosu jakie przyniosło jego pojawienie się na gali wrestlingu w Stanach Zjednoczonych.

------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Najciekawsze nadchodzące WWE PPV to:

Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel


6. października 2018


Mistrzostwo WWE 
No Disqualification Match

AJ Style
vs
Samoa Joe

Walka o miano pretendenta do mistrzostwa WWE
The Miz
vs
Daniel Bryan


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
vs
Charlotte
Flair

6-Man Tag Team Match
The Shield
vs
Braun Strowman
Dolph Ziggler
i Drew McIntyre

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The New Day
vs
Rusev Day

Mistrzostwo Cruiserweight
Cedric Alexander
vs
Buddy Murphy

Undertaker
vs
Triple H

Tag Team Match
John Cena i Bobby Lashley
vs
Kevin Owens i Elias

Six-woman Tag Team Match
Bella Twins i Ronda Rousey
vs
The Riott Squad

Tag Team Match
Asuka i Naomi
vs
The IIconics
16. września 2018


Mistrzostwo WWE Universal 
Roman Reigns
vs
Braun Strowman 

bez rezultatu

Mistrzostwo WWE 
AJ Style
pokonał
Samoa Joe 


Mistrzostwo Kobiet RAW 
Ronda Rousey
pokonała
Alexę Bliss


Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Becky Lynch
pokonała
Charlotte


Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Dolph Ziggler
i Drew McIntyre
pokonali
Setha Rollinsa
i Deana Ambrose'a

Hell in a Cell Match
Randy Orton
pokonał
Jeffa Hardy'ego

Mixed Tag Team Match 
The Miz i Maryse 
pokonali
Daniela Bryana i Brie Bellę

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Pre-show
The New Day
pokonali
Rusev Day
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.