wrestling wwe tna ecw


Troszkę przykurzyła się nam sonda. Na szybko przedstawiamy wyniki związane z typowaniem zwycięzcy walki o mistrzostwo Interkontynentalne na TLC pomiędzy Sethem Rollinsem i Deanem Ambrosem:
SONDA
Pojedynek o mistrzostwo Interkontynentalne WWE na TLC zwycięży:
Dean Ambrose (495) 54%
Seth Rollins (421) 46%
Łącznie oddano
916 głosów

Nowy rok to dobra okazja na podsumowanie poprzedniego. Tym samym rozpoczynamy głosowanie, którego jeszcze nie robiliśmy. Która Waszym zdaniem gala WWE PPV (poza WrestleManią 34) była najlepsza?


Z ostatnich doniesień wynika, że Batista odbędzie duży pojedynek na WrestleManii 35. Z pewnością jego rywalem nie będzie kontuzjowany Triple H, jak wcześniej planowano. Nie wiadomo jeszcze, kto go zastąpi.

Braun Strowman usunięty został z walki o mistrzostwo WWE Universal. Zastąpił go wyłoniony na RAW w Fatal 4 Wayu o miano pretendenta do tytułu Finn Balor i to on zmierzy się z Brockiem Lesnarem na Royal Rumble.

2. stycznia br. zmarła legenda wrestlingu, znany reporter oraz prezenter "Mean" Gene Okerlund. Eugene Arthur Okerlund zasłynął zarówno z dawnego WWF, jak i WWE, aby w roku 2006 dołączyć do WWE Hall of Fame. R.I.P.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Royal Rumble 2019
Środa 30.01.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Rush i Dragon Lee zrezygnowali z WWE po rozmowie z Andrade?, Dwa kolejne nabytki WWE ze sceny niezależnej, Young Bucks szczerze o statusie Kenny'ego Omegi, Pierwsze wystąpienie Omegi od czasu Wrestle Kingdom, Jack Swagger zainteresowany pracą w All Elite Wrestling, AEW nie zamierza zatrudnić writerów, Chris Jericho miał ofertę z Impact Wrestling
Dodano: 19-01-2019, 13:26
W okresie w którym Andrade był sfrustrowany swoją pozycją na SmackDown, zawodnik miał ostrzec przed przejściem do WWE swoich dobrych przyjaciół – Rusha i Dragona Lee. Od tego czasu nastawienie Andrade miało się nieco zmienić, bo i jego pozycja ulega poprawie, natomiast kumple zawodnika posłuchali jego rady i postawili na razie na Ring of Honor. Rush już związał się kontraktem na wyłączność z tą federacją i obecnie przed występami dla ROH powstrzymują go jedynie procedury związane z uzyskaniem wizy. Podobny kierunek ma obrać Dragon Lee, który prawdopodobnie podpisze jedynie roczną umowę z ROH, by na początku 2020 roku znów stać się wolnym agentem i rozpatrzeć wtedy swoją przyszłość.

Do WWE mają wkrótce zawitać Ilja Dragunov oraz Shane Strickland. Ten pierwszy uczestniczył w dwóch try-outach WWE – najpierw w Niemczech, a potem w Wielkiej Brytanii i zrobił bardzo dobre wrażenie na trenerach oraz skautach. Ma on wzmocnić brand NXT UK, gdzie może się stać z miejsca jedną z ważniejszych postaci. Strickland potwierdził niedawno, że znów jest wolnym agentem. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie by doszło wreszcie do jego transferu do WWE. W tym przypadku pierwszym miejscem pracy zawodnika ma być oryginalne NXT.

Young Bucks wypowiedzieli się ostatnio szczerze o sytuacji z Kennym Omegą i przyznali, że choć oczywiście All Elite Wrestling bardzo chce tego zawodnika, to wbrew krążącym plotkom nic nie jest w tej sprawie dogadane. Panowie stwierdzili, że prywatnie szalenie trzymają kciuki za finalizację tej transakcji, lecz prawda jest taka, iż Omega ma obecnie na stole oferty z praktycznie każdej poważnej organizacji na świecie i tylko on wie na co się zdecyduje, a im pozostaje czekać. Zdradzili też, że nie mają żadnych prywatnych wieści w tej sprawie i wszyscy dowiedzą się o przyszłości Kenny’ego dopiero, gdy ten rzeczywiście złoży podpis pod którąś z umów.

Omega pozostaje na razie tajemniczy w kwestii swojej przyszłości, natomiast ostatnio na ceremonii Tokyo Sports Award przemówił publicznie po raz pierwszy od czasu Wrestle Kingdom 13. Kenny nie wyjaśnił zbyt wiele mówiąc jedynie, że za rok nie będzie go już na scenie Tokyo Sports, lecz dalej będzie zaliczał pamiętne występy na wielkiej, międzynarodowej scenie. Oczywiście może się to odnosić do WWE, ale równie dobrze mogą to być słowa promujące AEW, więc wciąż nie wiemy, który z tych kierunków obierze były IWGP Heavyweight Champion.

W rozmowie z „The New York Post” chęć pracy w AEW wyraził z kolei Jack Swagger. Były zawodnik WWE szykuje się na razie do debiutu w Bellatorze, ale przyznaje, że przejście do MMA nie oznacza, iż porzuca pro wrestling. Zaprosił też przedstawicieli AEW by obejrzeli jego walkę na żywo, a po niej mogliby porozmawiać o ewentualnej współpracy.

Cody przyznał tymczasem, że AEW przynajmniej na początku nie zamierza kontraktować żadnych writerów, bowiem takie role będą odgrywali sami wraz z Young Bucksami oraz Hangman Pagem i będą też otwarci na kwestie samych zawodników. Cody motywuje to tym co widział w WWE, gdzie w jego czasie przewinęła się ze czterdziestka writerów i jego zdaniem większość była bezużyteczna, bowiem z czegoś dobrego zapamiętał jedynie kilku z nich.

Chris Jericho zdradził podczas swojego podcastu, że rozmawiał z Impact Wrestling i dostał nawet bardzo dobrą ofertę z tej federacji, choć ostatecznie zdecydował się na AEW. „Y2J” wspomniał, że przez ostatni rok bardzo przychylnie patrzył na działania wokół IW i uważa, że szczególnie dobrą robotę wykonują tam Don Callis oraz Scott D’Amore. Jericho stwierdził, że trochę dziwi go to, iż o IW przestało się mówić jako o poważnym graczu i zasugerował, że umowa, którą mu zaproponowano wskazuje na to, że IW wciąż dysponuje sporymi środkami.

----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr Gilewskinick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 5

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
Najlepsza gala WWE PPV roku 2018 to:

Royal Rumble
Elimination Chamber
Fastlane
Greatest Royal Rumble
Backlash
Money in the Bank
Extreme Rules
SummerSlam
Hell in a Cell
Super Show-Down
Evolution
Crown Jewel
Survivor Series
TLC27. stycznia 2019


Royal Rumble Match
o miano pretendenta do mistrzostwa WWE/Universal na WrestleManii 35


Royal Rumble Match
o miano pretendentkia do mistrzostwa Kobiet RAW/SmackDown
na WrestleManii 35


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Finn Balor

Mistrzostwo WWE
Daniel Bryan
vs
AJ Styles

Mistrzostwo
Stanów Zjednoczonych
Rusev
vs
Shinsuke Nakamura

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
vs
Sasha banks

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Bar
vs
Miz i Shane McMahon

Mistrzostwo
WWE Cruiserweight
Fatal 4 Way

Buddy Murphy
vs
Akira Tozawa
vs
Kalisto
vs
Hideo Itami
16. grudnia 2018


Mistrzostwo WWE
Daniel Bryan
pokonał
AJ Stylesa

Mistrzostwo Interkontynentalne WWE
Dean Ambrose
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo Kobiet RAW
Ronda Rousey
pokonała
Nię Jax

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Triple Threat TLC Match
Asuka
pokonała
Becky Lynch
Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat Match

The Bar
pokonał
The Usos
The New Day

Mistrzostwo
WWE Cruiserweight

Buddy Murphy
pokonał
Cedrica Alexandra

TLC Match
/o miano pretendenta do mistrzostwa Universal

Braun Stroman
pokonał
Barona Corbina
/o stanowisko generalnego menadżera RAW

Finn Balor
pokonał
Drew McIntyre'a

Elias
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego

Tables Match
Natalya
pokonała
Ruby Riott

Mixed Match Challenge
Finał
o udział w Royal Rumble
z #30 swojej dywizji

R-Truth i Carmella
pokonali
Jindera Mahala i Alicię Fox

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.