wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Cain Velasquez przystąpił do swojej debiutanckiej walki w WWE z kontuzją kolana, przez którą jego walka z Brockiem Lesnarem na Crown Jewel została znacznie skrócona. Uraz ma być na tyle poważny, że były zawodnik UFC podda się operacji i prawdopodobnie wypadnie nawet na kilka miesięcy.

Jay Lethal złamał rękę podczas touru Ring of Honor po Wielkiej Brytanii. Zawodnik przechodzi rehabilitację już w Stanach Zjednoczonych i będzie walczył z czasem, by wystąpić 13 grudnia na gali Final Battle PPV. Jeśli mu się uda, to w zespole z Jonathanem Greshamem zmierzy się z The Briscoes.

WWE poinformowało, że przyszłoroczna ceremonia WWE Hall of Fame odbędzie się 2 kwietnia. Po raz pierwszy w historii weekendu WrestleManii, HoF odbędzie się w czwartek. Jest to spowodowane tym, że na piątek zaplanowano SmackDown, natomiast w sobotę odbędzie się NXT TakeOver: Tampa.



WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00





Randy Orton przedłużył kontrakt z WWE i pozostanie w federacji przez pięć kolejnych lat, Tyson Fury na najbliższym SmackDown, Uraz Alexy Bliss, Oglądalność RAW, FOX zrezygnowało na razie z angażu CM Punka przy WWE Backstage, Joaquin Wilde gotowy do powrotu do NXT, Data i gospodarz IW Hard to Kill PPV, Dave Meltzer oficjalnie przeprosił Setha Rollinsa, Walka kobiet na AEW Full Gear i aktualna karta tej gali
Dodano: 06-11-2019, 07:21
Podczas premierowego odcinka WWE Backstage przekazano oficjalnie wieści, że Randy Orton przedłużył kontrakt z WWE. Sam Orton wspomniał potem na Twitterze, że obecny kontrakt obowiązywał jeszcze dwa lata, a przedłużyli umowę o kolejne trzy, więc aktualnie jest związany z WWE aż na pięć najbliższych lat. Całe ogłoszenie na dobre ucina też pojawiające się ciągle plotki jakoby Orton rozważał odejście do All Elite Wrestling.

Choć spekulowano, że Tyson Fury przepracuje na razie tylko wydarzenia do gali Crown Jewel, to WWE poinformowało, że bokser pojawi się w najbliższy piątek na SmackDown. Po gali w Arabii Saudyjskiej, Fury powrócił do Wielkiej Brytanii, lecz właśnie tam odbędzie się najbliższy odcinek niebieskiej tygodniówki (w Manchesterze), gdyż WWE rozpoczyna jutro tour po Europie. Odnośnie Fury'ego mówi się o tym, że WWE jest z niego bardzo zadowolone i będzie się starało zabookować dalsze występy boksera, łącznie z potencjalną walką na WrestleManii 36.

Alexa Bliss pauzuje obecnie w WWE TV z powodu kontuzji ramienia – z tego względu nie zjawiła się też w miniony weekend na Ringsidefest. Bliss stoczyła ostatni pojedynek na Hell in a Cell, po czym pojawiła się jeszcze dzień później na RAW i od tego czasu nie oglądaliśmy już jej w programach WWE. Informację o urazie zawodniczki potwierdzono w trakcie WWE Backstage, ale podano, iż nie jest to nic poważnego i wkrótce powróci ona do akcji.

Oglądalność RAW wyniosła w tym tygodniu 2.136 miliona widzów, co oznacza minimalny wzrost względem 2.133 miliona sprzed tygodnia. Oczywiście nie jest to porywający wynik, lecz federacja może być stosunkowo zadowolona. Wszystko z uwagi na to, że w ten poniedziałek WWE miało potężnego konkurenta w postaci meczu w ramach Monday Night Football. Tym razem Dallas Cowboys mierzyli się z New York Giants i spotkanie zyskało zdecydowanie najwyższą oglądalność w tym sezonie rozgrywek, dobijając do blisko 14 milionów widzów. Biorąc pod uwagę tak ogromne zainteresowanie meczem, WWE może być zadowolone, iż nie utraciło widowni względem poprzedniego tygodnia. Jeśli chodzi o oglądalność RAW w tym tygodniu, to godzinowo układała się ona następująco:
+ pierwsza godzina – 2.351 miliona widzów
+ druga godzina – 2.207 miliona
+ trzecia godzina – 1.849 miliona.

Według aktualnych wieści, przynajmniej na razie CM Punk nie dołączy do sztabu zajmującego się programem WWE Backstage. Punk potwierdził ostatnio, że oficjele FOX nie skontaktowali się z nim od czasu try-outu. PWInsider informuje, że osoby nadzorujące try-out były zadowolone, lecz ostateczna decyzja należała do najwyżej postawionych osób, które na razie miały sobie darować ten ruch, prawdopodobnie w związku ze sporymi kosztami, z jakimi wiązałoby się zatrudnienie Punka nawet do tego programu. FOX może ponownie rozważyć współpracę z Punkiem, jeśli z perspektywy czasu okaże się, iż WWE Backstage nie będzie osiągało zadowalającej oglądalności.

Joaquin Wilde (aka DJ Z) przekazał w mediach społecznościowych dobre wieści, że otrzymał już zgodę od lekarzy na powrót na ring. Wkrótce możemy się go zatem spodziewać z powrotem w NXT. Wilde pauzował po operacji pękniętego oczodołu, którego to urazu nabawił się w lipcu podczas jednego z treningów.

Impact Wrestling poinformowało, że ich ogłoszona wcześniej gala Hard to Kill PPV odbędzie się w Dallas w Teksasie, 12 stycznia 2020 roku.

Dave Meltzer informując o spotkaniu Vince’a McMahona z rosterem WWE przed RAW, które dotyczyło wydarzeń w Arabii Saudyjskiej, zasugerował jakoby przemówienie miał wygłosić także Seth Rollins. Zdaniem reportera to właśnie Rollins miał przekazać szatni, by nie poruszać więcej tematu w mediach społecznościowych.
Doniesienia te rozwścieczyły samego Rollinsa, który zdementował je na Twitterze i w bezpośrednim wpisie otwarcie nazwał Meltzera kłamcą. Seth wspomniał, że podczas całego spotkania nie powiedział ani słowa, więc Dave albo jego źródło są po prostu zakłamani. W odpowiedzi Meltzer oficjalnie przeprosił Rollinsa i wspomniał, że nie chce oczywiście przekazywać dalej mylnych informacji.

AEW poinformowało, że w sobotę na gali Full Gear dojdzie także do walki kobiet, gdy Britt Baker zmierzy się z Beą Priestley. Jest to piąta oficjalna walka w karcie tego PPV, która prezentuje się obecnie następująco:

Britt Baker vs. Bea Priestley

Hangman Page vs. PAC

Young Bucks vs. Santana & Ortiz

Unsanctioned Lights Out Match
Jon Moxley vs. Kenny Omega

AEW World Championship
*przy 60-minutowym limicie czasowym werdykt wydadzą sędziowie
Chris Jericho vs. Cody


------------------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu


Autor:
Piotr Gilewski



Obs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]






24. listopada 2019


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Rey Mysterio

Survival Series Match
Mężczyzn
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Survival Series Match Kobiet
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Triple Threat Match
Mistrzów
Mistrz Interkontynentalny
Shinsuke Nakamura
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
vs
Mistrz Ameryki Północnej
Roderick Strong

Triple Threat Match
Mistrzyń Kobiet

Becky Lynch
vs
Bayley
vs
Shayna Baszler

Triple Threat Match Mistrzów Tag Teamowych
Viking Raiders
vs
Revival
vs
Undisputed Era




9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę Priestley




31. października 2019


Mistrzostwo Universal
Falls Count Anywhere
"The Fien" Bray Wyatt
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
pokonał
Caina Velasqueza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Humberto Carillo

Tyson Fury
pokonał
Brauna Strowmana

Tag Team Turmoil Match
o miano "Najlepszego Tag Teamu na Świecie"

The O.C.
pokonali
The New Day
The Viking Raiders
Heavy Machinery
Lucha House Party
Zacka Rydera
i Curta Hawkinsa
The Revival
Dolpha Zigglera
i Roberta Roode'a
The B-Team

10 Man Tag Team Match
Team Hogan

Seth Rollins
Ricochet
Rusev
Shorty G
Ali
pokonali
Team Flair
Randy'ego Ortona
Shinsuke Nakamurę
Kinga Corbina
Bobby'ego Lashley'ego
Drew McIntyre'a

Natalya
pokonała
Lacey Evans

Mansoor
pokonał
Cesaro

20-man Battle Royal
o miano pretendenta do mistrzostwa Stanów Zjendoczonych
Pre-show
Zwycięzca:

Humberto Carillo



Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.