wrestling wwe tna ecw


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW i SmackDown zapisał się w historii, a jego zwyciężczynią okazała się, zgodnie z Waszymi przewidywaniami, Backy Lynch. Oto wyniki:
SONDA
Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:
Ronda Rousey (133) 11%
Becky Lynch (915) 77%
Charlotte Flair (147) 12%
Łącznie oddano
1195 głosów

Skoro WrestleMania 35 za nami, czas na coroczne podsumowanie. . Zapraszamy do głosowania.


WWE wystąpiło do Tampy o zastrzeżenie weekendu WrestleManii 36 tylko dla wydarzeń wrestlingowych spod ich brandu. Tym samym federacje niezależne nie mogłyby w tym okresie zorganizować żadnych gal na terenie tego miasta.

Po wielu latach WWE podjęło decyzję o zmianie siedziby z legendarnego Titan Towers na Stamford Washington Office LLC. Ośrodek korporacyjny WWE pozostanie zatem w Stamford, lecz od 2021 roku będzie zorganizowany w znacznie większym kompleksie budynków na Washington Boulevard, które wydzierżawione będą na kilkanaście najbliższych lat.

Nikki Bella poszła w ślady swojej siostry i ogłosiła formalnie zakończenie ringowej kariery. Podkreśliła jednak, że oznacza to, iż nie powróci już na stałe, lecz wciąż mogą się zdarzyć jakieś pojedyncze występy. Będzie też pełniła rolę ambasadora medialnego WWE.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Money in the Bank
Środa 22.05.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Kontuzja Daniela Bryana, więcej nt. urazu AJ Stylesa, zdementowana kontuzja Drew McIntyre'a, Superstar Shakeup, Road Dogg pozostaje w WWE, powód nieobecności Sashy Banks, więcej nt. umowa AEW z Turnerem, inwazja Enzo i Cassa na RoH/NJPW, status Rhey Ripley
Dodano: 11-04-2019, 21:33
* Potwierdzone zostało, że Daniel Bryan odniósł kontuzję podczas walki z Kofim Kingstonem na WrestleManii. Ona była powodem powrotu Bryana do domu z Nowego Jorku przed SmackDown i nie wzięcia udziału w gali. Obecnie czeka na badania, aby stwierdzić, co dokładnie się stało.

* Tymczasem głos na temat swojego urazu z WrestleManii zabrał AJ Styles. Przyznał, że nie równo wylądował i jedna noga wzięła na siebie ciężar całego upadku. Następnego dnia spuchło mu udo i nie mógł swobodnie się poruszać. Prześwietlenie nie wykazało na szczęście żadnych złamań, czy pęknięć. Zakłada się, że stosunkowo szybko powinien powróci do ringu.

* Zdementowały natomiast zostały doniesienia o rzekomej kontuzji Drew McIntyre'a podczas walki na SmackDown. Ponoć takie właśnie było założenie w stosunku do tego pojedynku.

* Za tydzień Superstar Shakeup. Z tego co wiadomo, żadna z gwiazd nie ma pewności, czy pozostanie w swoim dotychczasowym brandzie, więc można spodziewać się praktycznie wszystkiego.

* Road Dogg (Brian James), w przeciwieństwie do spekulacji, przedłużył kontrakt z WWE, jednak zyska w organizacji nową rolę. Do tej pory piastował stanowisko co-lead writera, czyli współodpowiedzialny był za scenariusze wraz z Stephenem Guerrierim, lecz otwarcie nie zgodził się ze zmianami wprowadzonymi przez Vince'a McMahona podczas brooklińskiego SmackDown, co zaogniło między nimi sytuację. Nie wiadomo jeszcze, czym się od tej pory zajmie.

* Pojawiły się ostatnio informacje, że z jakiegoś powodu Sasha Banks opuściła występ u Wendy Williams. Nieobecna była także na RAW. Powód jak się okazało był prozaiczny. Wraz z Kalisto i jego żoną udali się na wspólne wakacje na Dominikanę.* Dave Meltzer potwierdził, że AEW prowadzi rozmowy z Turnerem, lecz umowa jako taka nie została jeszcze podpisana. Bardzo prawdopodobne jest, że AEW trafi na TNT. AEW zainteresowanych jest także dwóch innych nadawców streamingowych.

* Podczas ostatniej gali RoH/NJPW G1 Supercard, znani z WWE Enzo i Big Cass przeskoczyli przez barierki i wdali się w bójkę z braćmi Brisco oraz Bullym Rayem. Co prawda zajście nie wyemitowane zostało w systemie PPV, lecz uważa się, że był to czysty work. Oznacza to, że wkrótce obaj pojawia się w RoH.

* Rhea Ripley widziana ostatnio była podczas tygodnia WrestleManii w bucie ortopedycznym, choć wzięła udział w walce z Kacy Catanzaro. Ponoć nie ma żadnych złamań, lecz są zerwane ścięgna. Oficjalnie do akcji powróci za około osiem tygodni.

Autor:
Paweł BorkowskiDodano: 29-01-2019, 20:07
Host: ip-5-172-233-39.multi.internet.cyfrowypolsat.pl, IP: 5.172.233.39

Tak odnosząc się jeszcze do Royal Rumble Matchu, to mnie ta walka się podobała. Fajna niespodzianka z Jarrettem (choć kontynuacja tego programu z Eliasem na Raw już mniej), dużo ważnych postaci brało udział i dostały fajny czas. Titus z Hawkinsem wypadli nawet zabawnie, więc nie odczuwam tego jako stratę miejsc, kilka fajnych niespodzianek w postaci Gargano, Dunne'a, Blacka i nawet Zigglera. Bardzo fajnie zabookowano Andrade i Mustafę. Shelton się nawet fajnie pokazał. Nawet ta Jax mi nie przeszkadzała, w końcu zajęła miejsce tylko R-trutha, nie kogoś ważnego. A to jak oberwała Superkickiem, 619 i RKO było świetne. Zmarnowane miejsca jak dla mnie były tylko 3, to Nakamura (przy okazji to, że znowu zdobył pas jest jednym wielkim nieporozumieniem), No Way Jose i Mahal. Można się też przyczepić, że Seth leżał za długo za ringiem, ale to już idzie przeboleć. Najważniejsze, że wygrał i oby odebrał Lesnarowi pas.

autor: ???

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]
WrestleMania 35 wypadła:

doskonale
bardzo dobrze
dobrze
średnio
słabo
fatalnie19. maja 2019


(karta wkrótce)
7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Kobiet
RAW oraz SmackDown
Triple Threat Match

Becky Lynch
pokonała
Rondę Rousey
i Charlotte Flair

Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Daniela Bryana

Mistrzostwo Interkontynentalne
"Demon" Finn Balor
pokonał
Bobby'ego Lashley'ego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Reya Mysterio

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
Curt Hawkins i Zack Ryder
pokonali
The Revival

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet
Fatal 4 Way

IIconics
pokonały
Boss'n'Hug Connection
Nię Jax i Taminę
Natalyę i Beth Phoenix

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Fatal 4 Way

The Usos
pokonali
Ricocheta i Aleistera Blacka
Ruseva i Nakamurę
The Bar

Mistrzostwo Cruiserweight
Tony Nese
pokonał
Buddy'ego Murphy'ego

No Holds Barred Match
Triple H
pokonał
Batistę

Walka pożegnalna
Baron Corbin
pokonał
Kurta Angle

Falls Count Anywhere
Shane McMahon
pokonał
Miza

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre'a

AJ Styles
pokonał
Randy'ego Ortona

Andre The Giant Memorial Battle Royal
Zwycięzca
: Braun Strowman

Women's Battle Royal
Zwyciężczyni:
Carmella
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.