wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Spotkanie Becky Lynch ze Stevem Austinem do programu na USA Network, Terry Funk o WWE i AEW, Reno Scum mogą podpisać umowę z WWE, Nowa walka na AEW Fyter Fest, Jonathan Gresham bez kontraktu z ROH, Joey Ryan odrzucił ofertę AEW?, Walka na dzisiejsze SmackDown, Chanty AEW na RAW + wspomnienie o tej federacji przez Samiego Zayna, Rey Mysterio zrzeknie się WWE US Championship, Walka o mistrzostwo Universal na WWE Super ShowDown i aktualna karta tej gali
Dodano: 28-05-2019, 07:42
Becky Lynch pochwaliła się w mediach społecznościowych spotkaniem ze Stevem Austinem. Jak się okazuje odbyło się to w ramach nagrywania programu do serii „Straight Up Steve Austin” na USA Network. Odcinek ten nagrano w kameralnej salce z wrestlingowym ringiem. Sam program wejdzie na antenę od 12 sierpnia, natomiast nie mamy na ten moment potwierdzenia kiedy wyemitowany zostanie epizod z Becky.

Terry Funk wypowiedział się w rozmowie ze „Sports Illustrated” o AEW i produkcie serwowanym obecnie przez WWE. Zdaniem legendy Vince’owi i przez to całemu WWE brakuje po prostu świeżości. McMahon prowadzi duży biznes, ale nie ma nowych pomysłów, choć wydaje mu się, iż wszystko robi najlepiej. Dodał, że to są chwile, gdy można spaść z tronu – właśnie, gdy myślisz, że jesteś najlepszy, ale nie robisz nic w tym kierunku.
Według Funka AEW ma potencjał na stworzenie czegoś wyjątkowego. Jego zdaniem kluczem do sukcesu może się okazać Jim Ross, który doskonale zna potrzeby fanów i wszystko związane z tym biznesem wychodzi mu bardzo naturalnie. By AEW odniosło sukces powinno się według niego skupić na wiarygodności i przede wszystkim wierzyć w sam pro wrestling.

Reno Scum może podpisać w tym tygodniu umowę z WWE – taką informację podał na Twitterze jeden z członków tego tag teamu, Adam Thornstowe. Jest to zespół, który w przeszłości występował w GFW, ROH oraz Impact Wrestling.

AEW zapowiedziało na galę Fyter Fest pojedynek Cody Rhodes vs. Darby Allin. Gala odbędzie się 29 czerwca w Daytona Beach. Oprócz tego na galę zapowiedziano już wcześniej Hardcore Match w którym zmierzą się Jebailey oraz Michael Nakazawa, a po Double or Nothing poinformowano, iż na Fyter Fest zobaczymy ringowy debiut Jona Moxleya. W karcie wciąż widnieje też 6-osobowa walka tag teamowa: Young Bucks & Kenny Omega vs. PAC & Lucha Bros. To ostatnie starcie stoi jednak pod znakiem zapytania, bowiem z tego co wiadomo PAC nie dogadał się na ten moment z AEW i nie wystąpi na czerwcowym evencie.

Choć Jonathan Gresham pracuje jeszcze w Ring of Honor to ponoć obecnie nie wiąże go już kontrakt z federacją. Umowa wygasła w kwietniu i spodziewano się, iż zostanie lada moment przedłużona, lecz nie wydarzyło się to aż do tej chwili. Z formalnego punktu widzenia Gresham jest zatem wolnym agentem.

Ponoć Joey Ryan odrzucił ostatecznie ofertę All Elite Wrestling i nie zwiąże się z tą federacją. Na czwartek zapowiedziano ogłoszenie zawodnika związane z jego przyszłością.

Podczas RAW na dzisiejsze SmackDown zapowiedziano pojedynek mistrza WWE Kofiego Kingstona z Kevinem Owensem. Tytuł mistrzowski nie będzie w tej walce na szali.

W trakcie RAW parę razy publiczność podjęła chanty „AEW”, co jest w zasadzie pierwszym takim przypadkiem od czasów największej popularności TNA. Chanty pojawiły się zwłaszcza w trakcie pierwszych 40 minut programu, gdy okazało się, iż nie odbyła się ani jedna walka, a zamiast tego show otworzyła seria segmentów. Podczas RAW raz intencjonalnie wspomniano też o AEW, o którym powiedział Sami Zayn podczas segmentu „Electric Chair”. Po serii pytań Zayn powiedział w stronę fanów, że mogli wykorzystać to Q&A by spytać go o AEW.

WWE poinformowało, że w związku z kontuzją Reya Mysterio ten pojawi się na przyszłotygodniowym RAW by zrzec się tytułu WWE United States Championship.

Baron Corbin wygrał pojedynek o miano pretendenta do WWE Universal Championship i to on zmierzy się z Sethem Rollinsem podczas Super ShowDown w Arabii Saudyjskiej. Oto aktualna karta tej gali:

50-Man Battle Royal

Roman Reigns vs. Shane McMahon

Braun Strowman vs. Bobby Lashley

Triple H vs. Randy Orton

Undertaker vs. Goldberg

WWE Intercontinental Championship
“Demon King” Finn Balor vs. Andrade

WWE Championship
Kofi Kingston vs. Dolph Ziggler

WWE Universal Championship
Seth Rollins vs. Baron Corbin


----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 30-03-2019, 14:09
Host: user-5-173-0-99.play-internet.pl, IP: 5.173.0.99

Ta strona jest świetna
Pod warunkiem że nie czyta się komentów

autor: The Big Dog

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 3

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.