wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


NJPW poinformowało, że po trzech latach powróci turniej Super J Cup. Po raz pierwszy w historii będzie też zorganizowany na terenie Stanów Zjednoczonych i rozpocznie się 22 sierpnia, a zakończy 25 sierpnia.

All Elite Wrestling poinformowało, że Shawn Spears oficjalnie podpisał kontrakt z federacją. Zawodnik wystąpił na Double or Nothing i wziął udział w Casino Battle Royal, natomiast był to jednorazowy występ i Spears przyznał po gali, iż nie związał się jeszcze z AEW. Ostatecznie jednak obie strony dość łatwo doszły do porozumienia, więc udało się podpisać formalną umowę.

Pomimo sygnałów o niezadowoleniu Mike'a i Marii Kanellis z ich statusu w WWE, para zdecydowała się przyjąć propozycję nowych kontraktów, na mocy których związali się z federacją aż do 2024 roku. Według zakulisowych wieści skusiły ich bardzo dobre warunki finansowe, jakie przedstawiła im federacja.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 26.06.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Była zawodniczka WWE aresztowana po wniesieniu broni na lotnisko, Lars Sullivan usunął konto na Twitterze, Rondzie Rousey zdjęto gips, PAC oficjalnie wycofany z Fyter Fest, Scarlett Bordeaux usunęła wzmianki o Impact Wrestling, Walka o ROH World Championship na Best In The World, Oglądalność RAW, Walka o miano pretendenta do WWE UK Championship, Ostateczna karta NXT TakeOver: XXV
Dodano: 30-05-2019, 07:45
W środę rano na lotnisku w Tampie została zatrzymana była zawodniczka WWE – Terri Runnels. Według „TMZ” została aresztowana, po tym jak ochrona znalazła u niej naładowaną broń – Glocka 9mm. Osoby przeszukujące bagaże znalazły broń schowaną w skarpetce w jej plecaku. Runnels tłumaczyła potem policji, iż zapomniała wyjąć pistolet po wizycie u swojej mamy, gdzie korzysta z broni z uwagi na pancerniki rujnujące jej ogród oraz inne stworzenia, które polują między innymi na hodowane przez nią kury. Terri po opuszczeniu aresztu nagrała wideo dla fanów w którym wspomniała, że była u mamy przez około tydzień, a po powrocie do domu była tak zalatana i zmęczona, iż zapomniała wyjąć broń z plecaka, który wzięła ze sobą na lotnisko. Dodała, że nigdy w życiu nie była tak wystraszona jak w chwili zatrzymania, a wszystko przez tak głupi błąd. Chciała zdementować od razu wszelkie plotki jakoby świadomie zamierzała wnieść broń na teren lotniska. Tego typu incydent klasyfikowany jest jako przestępstwo trzeciego stopnia. Grozi za to kara do pięciu lat pozbawienia wolności i 5000 dolarów grzywny.

Po kontrowersjach związanych z osobą Larsa Sullivana w ostatnich tygodniach, zawodnik zdecydował się usunąć swoje konto na Twitterze.

Ronda Rousey poinformowała, że wreszcie zdjęto jej gips z prawej dłoni, który trzeba było założyć z uwagi na złamanie małego palca, jakiego doznała podczas walki na WrestleManii 35.

PAC został wycofany z zapowiedzi gali AEW Fyter Fest, co zwiastuje, że w dalszym ciągu nie porozumiał się z federacją. Na razie nie wiadomo jaka będzie jego przyszłość względem AEW.

Nie zanosi się na to by Scarlett Bordeaux miała jeszcze powrócić do pracy w Impact Wrestling, bowiem po tym jak poprosiła federację o rozwiązanie kontraktu usunęła też wszystkie wzmianki o IW w mediach społecznościowych. Na razie nie mamy żadnych informacji odnośnie decyzji samej federacji i Scarlett wciąż formalnie pozostaje zawodniczką IW.

ROH ogłosiło, że Matt Taven będzie bronił ROH World Championship w starciu z Jeffem Cobbem na gali Best In The World, która odbędzie się 28 czerwca w Baltimore.

Oglądalność RAW wyniosła w tym tygodniu 2.19 miliona widzów, co oznacza spadek względem 2.521 miliona widzów z poprzedniego odcinka. Tym razem był to jednak w dużej mierze efekt tego, iż w USA obchodzony był Memorial Day, będący świętem państwowym. Efekt tego widać po tym, że już od początku programu widownia była wyraźnie niższa. Godzinowo wyglądało to bowiem następująco:
+ pierwsza godzina (2.265 miliona widzów)
+ druga godzina (2.254 miliona)
+ trzecia godzina (2.051 miliona).

W przyszłotygodniowym odcinku NXT UK odbędzie się Fatal 4-Way Match, który wyłoni nowego pretendenta do WWE UK Championship: Travis Banks vs. Joe Coffey vs. Dave Mastiff vs. Jordan Devlin.

Na koniec ostateczna karta NXT TakeOver: XXV, która to gala odbędzie się już w najbliższą sobotę:

Matt Riddle vs. Roderick Strong

Ladder Match
NXT Tag Team Championship

Undisputed Era vs. Street Profits vs. Forgotten Sons vs. Lorcan & Burch

NXT North American Championship
The Velveteen Dream vs. Tyler Breeze

NXT Women’s Championship
Shayna Baszler vs. Io Shirai

NXT Championship
Johnny Gargano vs. Adam Cole

-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 30-05-2019, 17:27
Host: user-5-173-224-131.play-internet.pl, IP: 5.173.224.131

No to Elo. Mógł sobie być ważna postacią w federacji z wielkim potencjałem i hypem ale... Wybrał :) życzę jak najdluzszego panowania z tym pasem :)

autor: End of Days

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
vs
Baron Corbin

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
vs
Dolph Ziggler

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
vs
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Roman Reigns
vs
Drew McIntyre

7. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina


Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera


Mistrzostwo Interkontynentalne
Finn Balor
pokonał
Andrade


50 Man Battle Royal
Zwycięzca: Mansoor

Undertaker
pokonał
Goldberga

Braun Strowman
pokonał
Bobby'ego Lashley;ego

Randy Orton
pokonał
Triple H'a

Shane McMahon
pokonał
Romana Reignsa

Handicap Match
Lars Sullivan
pokonał przez DQ
Lucha House Party

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.