wrestling wwe tna aew


Zdecydowanie przypadło Wam do gustu ponowne wprowadzenie mistrzostwa świata wagi ciężkiej WWE. Oto wyniki.
SONDA
Przywrócenie Mistrzostwa Świata Wagi Ciężkiej WWE było decyzją:
Dobrą (1488) 93%
Złą (112) 7%
Łącznie oddano
1600 głosów

Nową Sondę poświęcimy galom premium WWE, czyli dawnym PPV. Jak wiadomo, ich kolejność jest co pewien czas zmieniana. Choć pewne pozostają niezmienne, niektóre wędrują z marca na wrzesień itp. Tak więc, stą pytanie. Czy Waszym zdaniem to dobry, zły, czy może nie mający znaczenia pomysł? Zapraszamy do głosowania.


Od września pełną kontrolę nad sferą kreatywną w WWE otrzymał Triple H. Jednocześnie od działań w tym obszarze odsunięto całkowicie Vince'a McMahona, który odpowiada obecnie tylko za decyzje biznesowe w WWE i całej spółce TKO Group. Takie roszady miał podjąć CEO spółki TKO, Ari Emanuel, który jest obecnie najwyżej w hierarchii i jest szefem pracującego dla niego McMahona.

Po próbach w roli producenta na zapleczu, Nick Aldis podpisał kontrakt z WWE i zadebiutował jako nowy generalny menedżer SmackDown. Były mistrz TNA czy NWA prawdopodobnie będzie łączył rolę telewizyjną z pracą na zapleczu przy produkcji samych gal WWE.

Po bardzo długiej przerwie prawdopodobnie zbliżamy się w końcu do powrotu Randy'ego Ortona. Ten bardzo utytułowany zawodnik kończy już rehabilitację i ma być coraz bliżej otrzymania zielonego światła od lekarzy w kontekście powrotu do ringu WWE. Do tego może dojść pod koniec listopada na Survivor Series lub najpóźniej w styczniu na Royal Rumble.
WWE RAW
Premiera:
Czwartki godz. 20:00
Powtórki:
Soboty godz. 10:00
Soboty godz. 17:00
Niedziele godz. 11:00


WWE SmackDown
Premiera:
Wtorki godz. 21:00
Powtórki:
Piątki godz. 20:00
Soboty godz. 20:00
Niedziele godz. 14:00

WWE NXT
Premiera:
Soboty godz. 15:00
Powtórki:
Soboty godz. 22:00
Niedziele godz. 16:00
Poniedziałki godz. 20:00


WWE Main Event
Premiera:

Soboty godz. 16:00
Powtórki:
Soboty godz. 23:00
Niedziele godz. 17:00
Wtorki godz. 20:00


WWE Crown Jewel 2023
Premiera:

Środa
8. listopada 2023
godz. 20:00
Powtórki:
Czwartek godz. 16:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00Alex Hammerstone potwierdził chęć odejścia z MLW, Byli mistrzowie tag teamowi poza MLW, Zespół z NXT zadebiutuje na RAW?, Ronda Rousey wystąpi z Mariną Shafir na gali Wrestling Revolver, Zwyciężczyni konkursu Impact Wrestling Gut Check
Dodano: 30-10-2023, 09:07
Po tym jak do mediów wyciekły informacje o tym, że Alex Hammerstone poprosił o rozwiązanie kontraktu z MLW, głos zabrał sam zainteresowany. Hammerstone opublikował dość konkretny post na Twitterze nie tylko potwierdzając prawdziwość tych informacji, ale dodatkowo nakładając pewną presję na MLW, żeby federacja przystała ostatecznie na jego wniosek. We wpisie Hammerstone wyraźnie odniósł się do MLW jako do przeszłości, dziękując im za szansę i pięć lat, które były na razie najlepszym okresem jego życia i kariery. Dodał, że życzy im samych sukcesów, natomiast sam poprosił o odejście, gdyż uważa to za odpowiedni czas na taką decyzję.

W MLW dochodzi tymczasem do dość istotnych zmian, bo z federacją pożegnali się już oficjalnie Lance Anao’i oraz Juicy Finau. Byli mistrzowie tag teamowi MLW, którzy tworzyli zespół The Samoan SWAT Team, przekazali w mediach społecznościowych, iż ostatnio poprosili o rozwiązanie swoich umów, a MLW przystało na ich prośbę. Do rozwiązania umów doszło wczoraj i panowie są tym samym ponownie wolnymi agentami.

Chad Gable skorzystał z Twittera, żeby w imieniu Alpha Academy wystosować Open Challenge na dzisiejsze RAW. Co ciekawe na jego wpisy odpowiedział Julius Creed, sugerując, że Creed Brothers są gotowi, żeby się z nimi zmierzyć. Zobaczymy czy wydarzenia z mediów społecznościowych rzeczywiście znajdą przełożenie w samym programie i na RAW dojdzie do debiutu braci Creed w głównych rosterach.

Wspominałem już o tym, że Ronda Rousey ma wystąpić 16 listopada na gali Wrestling Revolver Unreal, a organizatorzy poinformowali wczoraj, że Rousey weźmie udział w walce zespołowej i wystąpi wraz ze swoją wieloletnią przyjaciółką, Mariną Shafir. Na razie nie ogłoszono ich rywalek. Ponadto przekazano, że na gali wystąpią m.in. Alex Shelley, Jon Moxley czy Swerve Strickland.

Przy okazji brytyjskiego touru, Impact Wrestling przywróciło koncepcję konkursu Gut Check, którego zwyciężczynią została Harley Hudson. Ta otrzyma teraz możliwość treningów w Can-Am Dojo w Kanadzie oraz kontrakt rozwojowy z IW, w trakcie którego będzie próbowała udowodnić, iż zasługuje na pełny i dłuższy kontrakt z federacją. Hudson rozpoczęła karierę w 2019 roku i występowała dotychczas w takich federacjach jak: SOVPRO, Pro Wrestling NOVA, TNT Extreme Wrestling czy CATCH Pro-Wrestling.


--------

Kontakt:
E-mail: sabinq@onet.eu
Facebook


Profil WrestleFans.pl na Facebooku

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 30-10-2023, 18:45
Host: 89-64-32-206.dynamic.chello.pl, IP: 89.64.32.206

Poza tym MLW usunęło go ze swojej strony już wczoraj więc pewnie tam nie pracuje tylko robią dramę, żeby zaskoczyć ludzi swoim debiutem gdzie indziej.

autor: rambo

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]Zmiana kolejności gal premium WWE to pomysł:

dobry, bo wprowadza coś nowego.
niemający w ogóle znaczenia.
zły, bo wprowadza zamęt.4. listopada 2023


18. listopada 20237. października 2023


1. października 2023
WWE UniversalWWE Świata Wagi CiężkiejAEW Świata Wagi Ciężkiej

 

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski
ę

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.