wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


WWE poinformowało oficjalnie, że podczas SmackDown z 11 października na FOX oraz RAW z 14 października na USA Network, przeprowadzony zostanie Draft. Rostery brandów mają zostać wyraźnie rozdzielone z uwagi na emisję programów na dwóch różnych stacjach telewizyjnych.

Impact Wrestling ogłosiło, że po 20 października, gdy odbędzie się gala Bound For Glory 2019, ich tygodniówka będzie emitowana na kanale AXS TV. Program ma pozostać w formacie 2-godzinnym. Cała sytuacja ma związek z tym, że AXS zostało ostatnio przejęte przez właściciela Impact Wrestling - Anthem Media.

WWE zapowiedziało na weekend Royal Rumble 2020 galę Worlds Collide, która odbędzie się w sobotę 25 stycznia, zastępując oryginalnie planowane na ten wieczór NXT TakeOver: Dallas. Oznacza to również, że od przyszłego roku możemy się spodziewać zupełnie nowego harmonogramu gal NXT TakeOver.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Clash of Champions 2019
Środa 18.09.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

WWE Clash of Champions 2019 PPV - zapowiedź gali i typy redakcji
Dodano: 15-09-2019, 16:12
Już dzisiaj w nocy o 1.00 czasu polskiego w Spectrum Center w Charlotte odbędzie się gala WWE Clash of Champions 2019 PPV. Galę poprzedzi godzinny Kick-Off, do którego nie potwierdzono na ten moment żadnych pojedynków – wysoce prawdopodobne, że zostanie tam jednak przesunięta któraś z omówionych poniżej walk. W karcie znalazło się 11 pojedynków i oczywiście na szali będą wszystkie tytuły mistrzowskie z głównych rosterów.

Typują: Paweł Borkowski i Piotr Gilewski.

WWE Cruiserweight Championship
Drew Gulak vs. Humberto Carillo vs. Lince Dorado


Paweł: Bardzo trudno typować wyniki triple threatów, czy fatal 4 wayów, jednak jeśli rywale mistrza nie mają papierów na mistrzostwo, sprawa wydaje się oczywista. W tym przypadku przekonany jestem o zwycięstwie Gulaka.
Typ: Drew Gulak

Piotrek: Szkoda, że nie poszli za ciosem z Oney Lorcanem, gdyż moim zdaniem był on materiałem na nowego mistrza i mógłby nieco rozruszać dywizję. Triple Threat to dość dobra okoliczność do zmiany posiadacza pasa, więc jest to bardzo prawdopodobne. Z tego zestawienia nie daję szans Dorado, natomiast Carillo może zgarnąć tytuł.
Typ: Humberto Carillo

WWE United States Championship
AJ Styles vs. Cedric Alexander


Paweł: Jeden z ostatnich pojedynków, które trafiły do karty Clash of Champions. Wszystko za sprawą przypadkowego przypięcia AJ Stylesa przez Cedrica Alexandra w dziesięcioosobowym starciu tag teamowym stanowiącym walkę wieczoru ostatniego RAW. Niemalże pewne jest, że oddzielny pojedynek nie będzie już tak przypadkowy i Cedric Alexander nie będzie miał już tyle szczęścia. AJ Styles.
Typ: AJ Styles

Piotrek: Dość nagły push Alexandera i mam wrażenie, że było to nieco wymuszone poszukiwanie pretendenta, ale cieszy mnie, że tacy uzdolnieni zawodnicy dostają choć taką szansę. Nie widzę jednak tego by Alexander zdetronizował Stylesa.
Typ: AJ Styles

WWE Intercontinental Championship
Shinsuke Nakamura vs. The Miz


Paweł: Obecność przy ringu Samiego Zayna jakoby gwarantuje Nakamurze zwycięstwo. Poza tym pojedynek został ustalony nad wyraz spontanicznie, żeby tego nie nazwać dziwnie. Zayn goszczący w Miz TV wprowadza Nakamurę, który atakuje Miza. W efekcie ten ma przejąć tytuł mistrzowski? Nie ma takiej opcji.
Typ: Shinsuke Nakamura

Piotrek: Moje zainteresowanie postacią Nakamury chyba bezpowrotnie wyparowało. Tytuł Interkontynentalny niemal totalnie przepadł w tym roku i przydałoby się nieco go odbudować. W prosty sposób można to zrobić przerzucając pas na Miza, który zawsze dobrze sobie radził jako midcardowy mistrz.
Typ: The Miz

SmackDown Tag Team Championship
Xavier Woods & Big E vs. The Revival


Paweł: Nie wierzę w to, aby Revival przejęli tytuły mistrzowskie tag teamów SmackDown. Obecna pozycja New Day jakoby wyklucza takie rozwiązanie. Postawię na pozytywistów.
Typ: New Day

Piotrek: Teoretycznie pasy na SmackDown mogłyby trafić do Revival oraz Ortona, którzy trzymają się teraz razem, ale jakoś tego nie widzę. Bez zbędnego przedłużania New Day.
Typ: New Day

WWE Women’s Tag Team Championship
Nikki Cross & Alexa Bliss vs. Mandy Rose & Sonya Deville


Paweł: Moim zdaniem bardzo wątpliwe, aby Fire&Desire przejęły tytuły mistrzowskie tag teamów kobiet WWE, jednak chociażby posiadanie ich przez Nikki i Alexę jakoby przeczyło pokrętnej logice, którą chcę wykorzystać argumentując taki, a nie inny potencjalny rezultat. Mimo wszystko, stawiam na obecne mistrzynie.
Typ: Cross & Bliss

Piotrek: Jestem w stanie uwierzyć w triumf Rose oraz Deville, które jako drużyna pewnie doczekają się prędzej czy później tytułów mistrzowskich. Póki co postawię jednak na to, że to jeszcze nie ten czas i pasy zostaną z Cross oraz Bliss.
Typ: Cross & Bliss


RAW Tag Team Championship
Seth Rollins & Braun Strowman vs. Dolph Ziggler & Robert Roode


Paweł: Bez szerszego rozpisywania się, stawiam w pełni na Brauna Strowmana i Setha Rollinsa. Pojedynek może być bardzo krótki, aby obaj mieli więcej pary na walkę o mistrzostwo Universal.
Typ: Rollins & Strowman

Piotrek: Takie historie jak ta z Rollinsem i Strowmanem to raczej krótkoterminowe programy, które prowadzą do późniejszych feudów, ale tutaj rozegrano to ciut inaczej. Ziggler z Roodem to drużyna nieco z przypadku, ale dość dobrze się uzupełniająca i może to być całkiem ciekawy projekt. Nowi mistrzowie.
Typ: Ziggler & Roode

RAW Women’s Championship
Becky Lynch vs. Sasha Banks


Paweł: Połączenie sił Bayley z Sashą Banks może mieć wybuchowy finał. Obie straciły mistrzostwo tag teamów na WrestleManii, co spotkało się z mocną dezaprobatą ze strony Sashy pauzującej w następstwie cztery miesiące. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, aby WWE zrekompensowało im tamto potknięcie, gdy utraciły złoto na rzecz komediantek z IIconics, i nie wykluczone, że zarówno Bayley, jak i Sasha opuszczą Clash of Champions z tytułami mistrzowskimi. Zachowam jednak ostrożność, ponieważ Becky sprawdza się jako mistrzyni i jej pozycja jest zdecydowanie mocniejsza od Sashy, dlatego stawiam na Irlandkę.
Typ: Becky Lynch

Piotrek: Banks wreszcie powróciła i niemal z miejsca walczy o tytuł, co czyni ją poważną kandydatką na mistrzynię, ale nie sądzę by mieli zdjąć pas z Becky przed sezonem jesiennym, ponieważ znajduje się ona w wielu materiałach promocyjnych i lepiej wypada wtedy jako mistrzyni. Jedyną szansę Banks upatrywałbym w ewentualnym transferze Lynch na SmackDown, jeśli nie to raczej pas zostanie z Becky, choć może w jakiś niejasnych okolicznościach i feud będzie przedłużony.
Typ: Becky Lynch

SmackDown Women’s Championship
Bayley vs. Charlotte Flair


Paweł: Nawiązując do typowania walki o mistrzostwo kobiet RAW, niemalże przekonany jestem o tym, że jedna z nich (Bayley lub Sasha) musi opuścić Clash of Champions z tytułem mistrzowskim. Skoro wcześniej postawiłem na Becky, w tym przypadku stawiam na Bayley.
Typ: Bayley

Piotrek: Ciekawy jestem czy konflikt Rica Flaira z WWE wpłynie na ciut mniejszą promocję jego córki w federacji, bo nie ma co ukrywać, iż ten aspekt miał znaczny wpływ na jej bardzo mocny push. Bayley po odświeżeniu postaci nie powinna stracić pasa, bo byłoby to po prostu durne.
Typ: Bayley

No Disqualification Match
Roman Reigns vs. Erick Rowan


Paweł: Walka bez dyskwalifikacji nieco podnosi szanse Rowana, jednak w przypadku tej konfrontacji po prostu nie widzę innej opcji, jak zwycięstwo Romana Reignsa.
Typ: Roman Reigns

Piotrek: Miał być feud Reignsa z Bryanem, a w końcu bardzo skupili się na Rowanie i to niezbyt dobrze, gdyż nie jest on interesujący w zasadzie w żadnym aspekcie. Erick nie porywa w ringu, nie radzi sobie przy mikrofonie i nie widzę generalnie podstaw by go pushować. Trochę głupio, że przez fanaberie Vince’a McMahona, utalentowany Luke Harper jest zesłany na boczny tor, a mniej utalentowany gość z tego zespołu walczy na PPV.
Typ: Roman Reigns

WWE Championship
Kofi Kingston vs. Randy Orton


Paweł: Długo wahałem się, jak wytypować ten wynik. Miałem pójść pod prąd i postawić na Ortona, gdyż teoretycznie Orton jest na spalonej pozycji. New Day rządzą jako mistrzowie tag teamowi, a Kofi pokonuje rywala za rywalem broniąc od WrestleManii mistrzostwo WWE. Stawiałem po cichu na Randy’ego Ortona, który dawno nie wzniósł tytułu ponad głowę, a Clash of Champions to dobra okazja, aby przypomnieć o swoim dorobku światu WWE. Z drugiej strony gala poświęcona mistrzom ma bardziej na celu wyniesienie na piedestały ostatnich triumfatorów, dlatego pozostanę przy Kofim Kingstonie.
Typ: Kofi Kingston

Piotrek: Coś mi się wydaje, że przed przejściem na FOX, na SmackDown rządy może przejąć Orton, który jest jednak bardziej medialnym nazwiskiem. Pozostaję przy zdaniu, że panowanie Kofiego jest nudnawe i przydałoby się coś zmienić.
Typ: Randy Orton

WWE Universal Championship
Seth Rollins vs. Braun Strowman


Paweł: Tak naprawdę dosyć ciężko jest przewidzieć, czego możemy spodziewać się po tym pojedynku. Wszystko ze względu na fakt obrony przez obu mistrzostwa tag teamowego RAW. Zakładając jednak, że w tamtym pojedynku nic się nie wydarzy, w tym stawiam na Setha Rollinsa. W przedbiegach do Clash of Champions posłużył się dobrym argumentem. Pokonał bowiem Brocka Lesnara, z którym Strowman nigdy nie był sobie w stanie poradzić. Obecny etap należy po prostu do Rollinsa.
Typ: Seth Rollins

Piotrek: Strowman zasługuje na jakiś poważny title reign, ale w kolejce jest niesamowicie popularna postać “The Fienda” i jestem pewny, że Bray Wyatt zainterweniuje w tej walce, doprowadzając do zakończenia bez rozstrzygnięcia. Potem zobaczymy Triple Threat Match o pas na Hell in a Cell.
Typ: No Contest

Autor:
Piotr GilewskiObs?uga komentarzy jest wy??czona!

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 9

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


15. września 2019

Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
vs
Braun Strowman

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Randy Orton

Mistrzostwo Interkontynentalne

Shinsuke Nakamura
vs
The Miz

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
vs
Cedric Alexander

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Charlotte Flair

Mistrzostwo Tag Teamowe RAW
Seth Rollins
i Braun Strowman
vs
Dolph Ziggler
i Robert Roode

Mistrzostwo Tag Teamowe SmackDown
The New Day
vs
The Revival

Mistrzostwo Tag Teamowe Kobiet WWE
Alexa Bliss i Nikki Cross
vs
Fire & Desire

Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Humberto Carillo
vs
Lince Dorado

Finał turnieju
King of the Ring


No DQ
Roman Reigns
vs
Erick Rowan
11. sierpnia 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Brocka Lesnara

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs (podwójny count-out)
Randy Orton

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Ricocheta

Mistrzostwo Kobiet RAW
Becky Lynch
pokonała
Natalyę

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Ember Moon

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
Alexa Bliss i Nikki Cross
pokonały
The IIconics

Mistrzostwo WWE Cruiserweight
Drew Gulak
pokonał
Oney'ego Lorcana

Goldberg
pokonał
Dolpha Zigglera

Kevin Owens
pokonał
Shane'a McMahona

"The Fiend" Bray Wyatt
pokonał
Finna Balora

Charlotte Flair
pokonała
Trish Stratus

Buddy Murphy
pokonał przez DQ
Apollo Crewsa31. sierpnia 2019


AEW Championship
Chris Jericho
pokonał
Adama Page'a

Pac
pokonał
Kenny'ego Omegę

I Runda Turnieju
o Mistrzostwo Tag Teamów AEW

The Dark Order
pokonali
Best Friends

Mistrzostwo Tag Teamów AAA
Lucha Brothers
pokonali
Young Bucks

Cody
pokonał
Shawna Spearsa

Rhino
pokonał
Hikaru Shidę

Three-way Hardcore Match
Jimmy Havoc
pokonał
Darby'ego Alina
i Joeya Janelę

Six-man Tag Team Match
SoCal Uncensored
pokonali
Jurassic Express

Tag Team Match
Pre-show

Private Party
pokonali
Angelico i Jacka Evansa

21-woman Casino Battle Royale
Pre-show
Zwyciężczyni:
Nyla Rose

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.