wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00

Omówienie wydarzeń z WWE Stomping Grounds 2019
Dodano: 24-06-2019, 08:05
Paczka zawiera wiadomości z WWE Stomping Grounds 2019.

Od kilkunastu dni mówiło się o tym, że sprzedaż biletów na Stomping Grounds idzie bardzo słabo i potwierdziło się to względem frekwencji na samej gali. Nie podano ostatecznie liczby widzów, natomiast zajęta była mniej więcej połowa miejsc. Jedna strona trybun została całkowicie zamknięta i przesłonięta kurtyną, a widzów skierowano w inne miejsca. Osobom, które kupiły tańsze bilety oferowano też wymienienie ich za darmo na lepsze siedzenia na płycie, bowiem i tam pozostało sporo pustych krzesełek.


Pojedynek o WWE Cruiserweight Championship odbył się ostatecznie podczas Kick-Offu. Starcie stało na dobrym poziomie, a wygrał je Drew Gulak, który odliczył Akira Tozawę i zdobył tytuł.


W pierwszej walce głównej karty Becky Lynch zgodnie z przewidywaniami poddała Lacey Evans i obroniła RAW Women’s Championship.


Kevin Owens i Sami Zayn powetowali sobie ostatnie niepowodzenia, pokonując ostatecznie Xaviera Woodsa i Big E’go z The New Day.


Kolejny pojedynek przyniósł drugą tego wieczoru zmianę mistrza, bowiem Ricochet pokonał Samoa Joe i zdobył WWE United States Championship. To jego pierwszy tytuł w głównym rosterze WWE. W ramach ciekawostki dodam, że wkrótce po gali ustalono starcie Ricocheta z AJ Stylesem na dzisiejsze RAW, lecz będzie to Non-Title Match.


Podobna sztuka nie udała się jego niedawnym kolegom z NXT, bowiem Heavy Machinery przegrali swój pojedynek z Danielem Bryanem i Rowanem, którzy pozostali mistrzami tag teamowymi SmackDown.


Bayley obroniła SmackDown Women’s Championship w starciu z Alexą Bliss. Pod koniec walki Bliss przesłoniła się Nikki Cross, gdy Bayley wykonywała Suicide Dive, co zemściło się potem. Cross poszukując rewanżu wparowała na ring z myślą o zaatakowaniu Bayley, lecz w praktyce przeszkodziła wtedy Alexie, która szykowała się do Sparkle Splash. Na sam koniec Bayley skontrowała lot Bliss wystawiając kolana, a potem wykończyła ją swoim Bayley to Belly Suplexem.


Choć w narożniku Drew McIntyre’a zjawił się Shane McMahon, który pomagał jak mógł, to panowie nie uporali się tym razem z Romanem Reignsem i zwycięstwo poszło na konto „Big Doga”. Po gali Shane ustalił, że na RAW zmierzą się z Reignsem w 2 on 1 Handicap Matchu.


Steel Cage Match o mistrzostwo WWE nie porwał widzów, natomiast z walki zwycięsko wyszedł Kofi Kingston. Właściwie to wyratował się on zasadą dotyczącą wygranej przez opuszczenie klatki. Pod koniec Ziggler był o krok od zwycięstwa, wyczołgując się przez drzwiczki konstrukcji, lecz leżący z drugiej strony ringu Kofi pozbierał się i desperackim Suicide Dive wyskoczył na podłogę, lądując na niej jako pierwszy.


Jak można się było spodziewać kombinacje WWE dotyczące sędziego specjalnego walki wieczoru między Sethem Rollinsem i Baronem Corbinem nie przyniosły niczego ciekawego. Arbitrem została bowiem Lacey Evans, która rzecz jasna przeszkadzała Rollinsowi jak mogła. Fani zdecydowanie nie byli tym zainteresowani, gdyż wkrótce po rozpoczęciu walki pojawiły się chanty „This is stupid”, a jeden z sektorów podjął i chant „AEW! AEW!”. Wracając do walki w jej trakcie Lacey zmieniła nawet zasady na No DQ, by Corbin mógł atakować w nieczysty sposób krzesełkiem. Sama spoliczkowała też potem Setha, po czym uderzyła go poniżej pasa i wystawiła na End of Days. Zwiastowałoby to zmianę mistrza, ale odnalazła się Becky Lynch, która pomogła swojemu chłopakowi załatwiając Evans. W ringu zjawił się zatem zwykły sędzia, który moment później miał okazję klepnąć trzy razy w matę, po tym jak Rollins wykonał rywalowi Superkick i Blackout.


-----------

Zachęcamy do rejestracji i aktywności na:
Forum WrestleFans
oraz
Grupie WrestleFans na Facebooku.

Kontakt:
Twitter: tutaj
Facebook: tutaj
E-mail: sabinq@onet.eu

Autor:
Piotr GilewskiDodano: 01-01-2019, 12:56
Host: 157.25.182.62, IP: 157.25.182.62

Znowu divy w main evencie...
dramat

autor: Connor

nick:

email:

komentarz:

 

Przepisz cyfrę: 1

 

 

  
Należy wypełnić wszystkie pola.
Znaczniki języka HTML zostaną usunięte!
 
[ anuluj ]


14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.