wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Finn Balor poprosił WWE o dłuższy urlop, który zostanie mu udzielony po sierpniowej gali SummerSlam. Przerwa zawodnika ma potrwać blisko dwa miesiące, więc powróci on na początku października, gdy SmackDown będzie debiutowało na kanale FOX.

* W wieku 67 lat zmarł Francisco Alonso Lutteroth, znany lepiej jako Paco Alonso, a więc wieloletni i historyczny właściciel meksykańskiej federacji CMLL. Nowym prezesem federacji została jego córka, Sofia, która i tak od tego pewnego czasu zarządzała już bieżącymi operacjami.

WWE jest obecnie na etapie podpisywania nowych kontraktów z członkami swoich rosterów. W ostatnim czasie Luke Gallows i Karl Anderson podpisali 5-letnie kontrakty, natomiast Braun Strowman związał się z federacją na 4 kolejne lata.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Stomping Grounds
Środa 17.07.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00


Data: 03-12-2010Czas na Smackdown dwa tygodnie przed TLC PPV. Dzisiaj w walce wieczoru Edge zawalczy 1 na 1 z Kanem, a zwycięzca wybierze stypulację na ich mecz o pas wagi ciężkiej na PPV.

Na otwarcie Smackdown widzimy, że w ringu i poza nim mamy krzesła, stoły i drabiny. Rey Mysterio przyszedł na ring. W poniedziałek Sheamus został ogłoszony królem ringu. On chciałby nim zostać, ale nie miał na to szansy przez Alberto Del Rio. Bardzo chciał zostać królem ringu, ci co go znają wiedzą, że załatwia swoje sprawy. Tu został wyświetlony filmik z tego jak Rey interweniował w półfinale turnieju, przyczyniając się do porażki Del Rio. Bycie królem nie oznacza tylko bycia silnym i bogatym, trzeba być liderem, nieustraszonym, trzeba wspiąć się tak wysoko, że nie będziesz bał się spaść (Rey wszedł na szczyt drabiny pośrodku ringu). On widzi Alberto jeżdżącego wspaniałymi samochodami, ale on, on preferuje latanie.
Alberto Del Rio wjechał na arenę ;) Del Rio zawołał ochroniarza i poprosił by ten pilnował jego samochodu, oczywiście nie za darmo ;] Alberto spytał się Reya co on robi. Tu nie chodzi o latanie, ludzie jak Rey wdrapują się na drabiny, bo próbują znaleźć się na jego poziomie. Jednak to nigdy się nie stanie. Alberto spytał Reya czy pamięta co ostatnio stało się gdy znalazł się w pobliżu krzesła i niego? Umieścił go w szpitalu. Rey spytał się Alberto czy ten myśli, że Rey się go boi bo go kontuzjował. Był kontuzjowany przez wielu lepszych rywali. Jednak zawsze powracał. W końcu gdy są twarzą w twarz, może powinni zająć się sprawą między nimi właśnie teraz. Alberto wszedł na drabinę, mówiąc, że Rey jest bardzo ambitnym chihuahua. Tak się jednak nie stanie. Rey odpowiedział po meksykańsku, po czym już po angielsku, Alberto jest w błędzie. On nie zaprosił go tutaj do ringu ze stołami, drabinami i krzesłami, on jest tutaj by mu powiedzieć, że nie ważne jak jest bogaty to nie on ustanawia reguły, nie na Smackdown. Rey rozmawiał wcześniej z Longiem i to jest oficjalne: na TLC PPV Alberto Del Rio zmierzy się z Reyem Mysterio! Alberto powiedział, że tak się nie stanie, bo nie ma on powodu by z nim walczyć, ponieważ już go pokonał. Del Rio puścił Reyowi oczko, a ten uderzył go mikrofonem. Alberto spadł z drabiny, po czym zrzucił z niej Reya. Alberto zaatakował Mysterio, ale po chwili wyleciał z ringu i leżał na stole. Rey wykorzystał to wykonując mu leg drop na stół!

Wcześniej dziś Dolph Ziggler był z Vicky Guerrero. Vicky powiedziała, że cieszy się, że to już koniec NXT. Nie ma pojęcia jak Kaitlyn mogła wygrać, ale teraz mogą ruszyć do przodu już bez niej. Jednak na nieszczęście Vicky spotkali oni Kaitlyn przy szafkach. Vicky spytała się jej co ona tu robi, na co ta odpowiedziała, że jako zwyciężczyni NXT jest nową Divą Smackdown! Dolph gratulował jej, ale Vicky szybko go odciągnęła ;]

Walka Nr.1: Dolph Ziggler & Drew McIntyre vs Kaval & MVP - Tag Team Match
Tymczasem Michael Cole powiedział kolegom ze stołu komentatorskiego, że ze swojej ingerencji w ostatniej walce wieczoru RAW, wytłumaczy się w poniedziałek.

Zaczęli MVP i Drew, ten pierwszy dobrze sobie poradził i zrobił zmianę z Kavalem. Wykonali ładną akcję zespołową, MVP wyniósł Kaval i uderzył nim w McIntyra. Drew nie trafił leg dropem, zmiana z MVP który wykonał running low boot na siędzącym Szkocie i uzyskał 2 count. Drew skontrował i zmienił się z Dolphem. Ten jednak nadział się na clothesline i drop tue hold. MVP zaatakował Drewa, a następnie wyrzucił z ringu Zigglera. Zmiana z Kavalem i kolejna ładna akcja zespołowa. MVP przykląkł, a Kaval odbijając się od jego pleców poleciał na rywali poza ringiem powalając ich.

Po przerwie Ziggler okładał MVP, ten jednak odnalazł się i wyszedł z dwoma clotheslinami i body front slamem. Facubuster i mamy Ballin! Drew interweniował i odwrócił uwagę MVP i sędziego, podczas gdy Dolph zaatakował MVP od tyłu z nogę i zmienił się z McIntyrem. Drew i Dolph atakowali na przemian nogę MVP, w końcu mamy zmianę z Kavalem. Kaval powalił Zigglera dwoma flying forearmami, do tego dwa kopnięcia i springboard kick, po którym przypięcie przerwał McIntyre. MVP rzucił się na Drewa, ale ten uderzył go silnie o stół komentatorski. Kaval skontrował suplex i zapiął Dragon Sleeper! Vicky jednak zagadała sędziego, Drew przerwał submission, a Ziggler dokończył dzieła Zig Zagiem!

Zwycięzcy: Dolph Ziggler & Drew McIntyre - 11.00 via Pinfall (Fajny pojedynek tag teamowy, jak już wiemy ostatni pojedynek MVP, który odszedł z federacji. Nie lubiłem go, ale będzie mi brakowało jego nowego entrance themu, który był świetny ;] )

Po walce zwycięzcy świętowali, ale na rampie wystrzeliły płomienie i Kane ruszył w stronę ringu! Dolph i Drew mądrze uciekli z ringu, ale MVP otrzymał Chokeslam, natomiast Kaval załapał się na Tombstone Piledrivera. Kane wziął mikrofon i zwrócił się do Edga, że to zaszło już za daleko. Show nie będzie kontynuowane do póki Edge nie odda mu Paula Bearera!
Na titantronie pojawił się Edge, który powiedział, że Kane ma rację. Koniec gierek, Paul jest w przeładowni i niech Kane tu po niego przyjdzie. Bearer wołał Kane'a, który ruszył w poszukiwania.

Promo wydarzeń z Ceną i Nexusem z ostatniego RAW.

Już w przeładowni Kane szukał Paula. Bearer zawołał Kane'a, ale gdy ten się odwrócił zobaczyć Edga pchającego wózek z Bearerem. Kane szukał dalej, aż w końcu zobaczył wózek z Bearem pod jakąś ciężarówką. Z ciężarówki wypadły jakieś pudła i uderzyły w Bearera, ale okazało się, że to tylko manekin, znowu :P Tymczasem Edge uciekł z prawdziwym Bearerem.

Walka Nr.2: Kofi Kingston vs Jack Swagger - No.1 Contender's Match for Intercontinental Championship

Lepiej zaczął Swagger, ale Kofi wydostał się ze zwarcia Monkey flipem. Swagger próbował Ankle lock, ale po chwili o mało nie dostał Trouble in Paradise. Swagger znów przejął kontrolę, ale nie udało mu się wykonać katapulty w narożniku. Kofi wykonał running dropkick - 2 count. Jack otrzymał kilka kopniaków i Kofi wszedł na narożnik. Stamtąd jednak w stylu Kurta Angla znsuplexował go Swagger i uzyskał 2 count.

Po przerwie mamy leg drop od Jacka - 2 count. Założył double arm shoulder stretch, Kofi się wydostał jednak po chwili otrzymał dwa speary w nogę. Swagger dalej dominował, używając między innymi Abdominal Stretch. W końcu Kofi skontrował, gdy Swagger dusił go na linach i rzucił się na niego poza ringiem. Jack próbował wepchnąć rywala w schodki, ale Kofi je przeskoczył i to Swagger z impetem uderzył w schody. Superman Punch od Kofiego i sędzia zaczyna liczyć. Obaj zdążyli wrócić przed 10, Kofi wyszedł z kilkoma double chopami i dropkickiem. Słabo wykonane SOS i 2 count! Swaggerowi nie udało się wykonać Gutwrench Powerbombu, ale za to jest Big Boot - 2 count. Kofi złapał Swaggera za nogę przy próbie Vader bombu i cisnął w narożnik. Jack cisnął Kofim w przeciwległy narożnik, ale tam Kofi nadział go na liny i mamy High Crossbody - 2 count! Kofi szykował się do TiP, ale minięte, Jack minął się z Big Bootem, ale złapał nogę Kofiego przy kolejnej próbowie TiP. Kofi nie dał sobie założyć Ankle lock i Swagger wyrzucił go z ringu. Jakc chciał ruszyć za nim, ale wychodząc nadział się na Truble in Paradise! Kofi Kingston jest pretendentem do pasa Interkontynentalnego!

Zwycięzca: Kofi Kingston - 16.00 via Pinfall (Dobra walka, Kofi pretendentem. Niby widzieliśmy już jego walki z Zigglerem tyle razy, ale myślę, że jeśli będzie to Ladder Match to nie powinniśmy narzekać.)

Kane dalej gonił Edga po arenie, a ten w końcu zrzucił wózek z Paulem ze schodów! Kane zszedł zobaczyć co z ojcem, gdy okazało się, że to jeszcze jeden manekin. Tymczasem Edge znów uciekł z prawdziwym Paulem.

Walka Nr.3: Chris Masters vs "Dashing" Cody Rhodes
Jakaś fanka strasznie piszczała z zachwytu przy wejściu Rhodesa ;]

Cody dobrze rozpoczął, ale po chwili wyszedł za liny by nie dostać w twarz. Masters założył mu Master lock na linach, ale musiał przerwać by nie zostać zdyskwalifikowanym. Cody nadział go o linę i dorzucił kilka kolan w brzuch. Russian leg sweet - 2 count. Masters wydostał się ze zmodyfikowanego Camel Cloutcha, ale wciąż nie był w stanie skontrować. Udało mu się gdy wydostał się z arm baru. Wykonał Samoan drop, chopa, dwa clothesliny i back body drop. Cody umknął przed splashem w narożniku, wykonał Beautifull Disaster i wykończył dzieło poprzez CrossRhodes.

Zwycięzca: Dashing" Cody Rhodes - 3.00 via Pinfall (Króciutki pojedynek, ale te 3 minuty były bardzo fajne. Kolejna wygrana dla Cody'ego, bardzo dobrze.)

Skrót z feudu Edga i Kane'a.

Walka Nr.4: Rosa Mendes vs Layla

Rosa pchnęła Laylę w stojącą na krawędzi ringu Michelle McCool i wykonała roll up - 2 count. Layla się pozbierała, mamy LayOut i po sprawie

Zwyciężczyni: Layla - 1.00 via Pinfall

Po walce LayCool zaatakowały Rosę, której z odsieczą przyszedł...Hornswoggle. LayCool robiły sobie żarty z małego, ale na ring przyszła Beth Phoenix, która po raz kolejny zlała obie panie. Hornswoggle świętował w ringu z Beth, gdy na ring przyszła maskotka orła, którą rzekomo Hornswoggle upolował w zeszłym tygodniu :P Orzeł powalił malucha, ale po chwili otrzymał Glam Slam od Phoenix i Tadpole Splash od Hornswoggla.

Przypomnienie wydarzeń z ostatniego RAW, gdy Miz obronił swój pas w TLC Matchu przeciwko Jerry'emu Lawlerowi, po interwencji Michaela Cola.

Cole przypominał, że nie wypowie się na ten temat do poniedziałku, a tymczasem fani skandowali "Cole you suck!".

Main Event: World Heavyweight Champion Kane vs Edge
Zwycięzca wybiera stypulację na ich walkę na PPV.

Kane wściekle ruszył na rywala. Edge jednak wykorzystał to uciekając przed Kanem i wykonał mu Baseball Slide. Do tego uderzył o bandę i chciał mu wykonać Double ax Handle, ale Kane przechwycił go i wbił w kant ringu. Edge uniknął big boota i podciął Kane'a, który wyleciał z ringu. Kane przejął inicjatywę po uppercucie poza ringiem. W ringu dorzucił low dropkick, serię elbow dropów, snapmare i zapiął Neck stretch. Edge wydostał się i wyrzucił Kane'a z ringu. Gdy ten próbował otrzymał Spear i wylądowął na bandzie.

Po przerwie Kane podciął Edga na narożniku i próbował Superplexu. Edge jednak zrzucił Kane'a i skoczył na niego, ale nadział się na Uppercutt - 2 count. Kane znów założył Neck stretch, Edge wydostał się i wykonał Flying forearm, ale przy drugiej próbie wyleciał z ringu. Kane chciał cisnął Edgem w schodki, ale sam w nich wylądował. Do tego Edge dołożył flying clothesline odbijając się od schodków. Edge wykonał shoulder block z 3 liny, swinging neckbreaker i Edge-O-Matic, wszystkie te akcje przyniosły 2 count. Kane zakończył serię akcji Edga poprzez sidewalk slam - 2 count. Flying clothesline i Kane szykuje się pod Chokeslam. Kontra, Edgecution i 2 count! Edge próbował Spearu, ale nadział się na potężny clothesline. Kane szykował się po raz drugi do Chokeslamu, ale na titantronie pojawił się Paul Bearer wołający Kane'a! Kane ruszył w stronę wyjścia, ale w końcu zdecydował się wrócić by nie przegrać przez count out. Jednak gdy tylko wszedł do ringu dostał Spear! Edge wybierze stypulację na ich walkę!

Zwycięzca: Edge - 11.00 via Pinfall

Po walce Edge udał się na rampę. Jak stupalację wybiera swoją specjalność - Tables, Ladders and Chairs! Teraz jednak, gdy wygrał to przyniesie Bearera i mu go odda. Edge udał się na zaplecze i powrócił z Bearerem. Ustawił go tyłem do ringu i odszedł. Ucieszony Kane podszedł do wózka, ale okazało się, że nie siedzi tam Bearer tylko jakiś inny facet. Wściekły Kane zrzucił go z wózka kopniakiem i dalej okładał. Tymczasem na titantronie pojawił się Bearer na wózku, przywiązany do platformy od ciężarówki. Kane ruszył mu z pomocą, jednak gdy tam dobiegł Edge odjechał z Paulem.


Kolejne dobre Smackdown. Fajny opener, dobra walka Kofiego i Swaggera i przyzwoity Main Event. Poza tym kontynuacja feudów i znamy już dwie walki na TLC PPV. Mam nadzieję, że walka Reya i Alberto na tejże gali będzie miała jakąś stypulację.

Autor: Sabinq
14. lipca 2019


Mistrzostwo Universal
Last Chance Winner Takes All Mixed tag team
Extreme Rules match

Seth Rollins i Becky Lynch
vs
Baron Corbin i Lacey Evans

Mistrzostwo WWE
Kofi Kingston
vs
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
vs
Alexa Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
Triple Threat
Tag Team Match

Daniel Bryan i Rowan
vs
New Day
vs
Heavy Machinery

No Holds Barred
Tag Team Match

Undertaker
i Roman Reigns
vs
Shane McMahon
i Drew McIntyre


Mistrzostwo Cruiserweight
Drew Gulak
vs
Tony Nese


13. lipca 2019


Adam Page
vs
Kip Sabian

Brandi Rhodes
vs
Allie

CIMA
vs
Kenny Omega

Shawn Spears, MJF
i Sammy Guevara
vs
Darby Allin, Jimmy Havoc
i Joey Janela

Cody i Dustin Rhodes
vs
The Young Bucks
23. czerwca 2019


Mistrzostwo Universal
Seth Rollins
pokonał
Barona Corbina

Mistrzostwo WWE
Steel Cage Match

Kofi Kingston
pokonał
Dolpha Zigglera

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Ricochet
pokonał
Samoa Joe

Mistrzostwo Kobiet RAW

Becky Lynch
pokonała
Lacey Evans

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Bayley
pokonała
Alexę Bliss

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown

Daniel Bryan i Rowan
pokonali
Heavy Machinery

Roman Reigns
pokonał
Drew McIntyre
'a

Tag Team Match
Kevin Owens i Sami Zayn
pokonali
The New Day

Pre-show
Mistrzostwo Cruiserweight

Drew Gulak
pokonał
Tony'ego Nese'a
i Akirę Tozawę
Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.