wrestling wwe tna ecw


Celowo z głosowaniem odnośnie frywolnego zachowania pana McMahona przeczekaliśmy do wydarzeń z Fastlane, aby móc w pełni ocenić, czy uatrakcyjniają storyline'y, czy je psują. Odnośnie tego można się spierać, natomiast Wy głosowaliście następująco:
SONDA
Ingerencje Vince'a McMahona w kandydatów na pretendentów do tytułów mistrzowskich są:
pozytywne, uatrakcyjniają show (221) 26%
kompletnie nieistotne, nie zmieniają nic (100) 12%
negatywne bezzasadną zmianą zasad (529) 62%
Łącznie oddano
850 głosów

Oczywiście tematem przewodnim kolejnej sondy musi być WrestleMania, a skoro w ostatnim czasie dużo się mówi na temat dywizji kobiet, także i my skoncentrujemy się na tej kwestii. Obieramy za cel Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW oraz tą, którą typujecie na zwyciężczynię. Rondę, Becky, czy może Charlotte?


WWE podało do wiadomości, że przyszłoroczna WrestleMania odbędzie się w Tampie na Florydzie. Obiekt, który ugości WWE, Raymond James Stadium, mieści ponad 70 tysięcy widzów. Gala odbędzie się 5. kwietnia 2020 r.

Dana White potwierdził po UFC 235, że mimo wcześniejszych wątpliwości, Brock Lesnar będzie kolejnym rywalem Daniela Cormiera w oktagonie. White przyznał, że nie wie jeszcze kiedy dokładnie odbędzie się ten pojedynek, lecz wkrótce zostanie to ustalone.

Tommaso Ciampa przeszedł operację szyi, po której czeka go dłuższa przerwa w rywalizacji. Może ona potrwać od trzech do sześciu miesięcy. Na tę chwilę wycofany został ze wszystkich najbliższych gal, a w tym z Takeover: New York, gdzie miała się ostatecznie zakończyć jego historia z Johnnym Gargano.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 15:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Piątek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 18:00
Niedziela godz. 14:00
Środa godz. 18:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE WrestleMania 35
Środa 10.04.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 14:00
Sobota godz. 9:00
Niedziela godz. 18:00


Data: 20-08-2010Pierwsza piątkowa gala po największym wydarzeniu lata, czyli SummerSlam.

Na początek widzimy przypomnienie z wydarzeń z walki o WHC i tego co się po niej wydarzyło. Dziś Kane wytłumaczy się dlaczego to on zaatakował swojego brata.

Smackdown zaczyna Rey Mysterio. Rey dziękuje fanom za pomoc przy w jednym z najbrutalniejszych meczów w jego karierze. Sprawy nie potoczyły się po jego myśli, ale przynajmniej nie skończył w trumnie. Kane oskarżał wszystkich wokół, także jego, ale okazało się, że szukał tylko sposobu na zamaskowanie swych czynów, a imię Reya zostało oczyszczone. Wszyscy wiemy kto to zrobił, to Kane.
Alberto Del Rio wszedł mu w zdanie! Nazywam się Alberto Del Rio, ale wy już to wiecie. Dzisiaj jest mój wielki debiut na Smackdown. Mówi do Reya, że to honor być z nim w jednym ringu. W końcu dwie wielkie meksykańskie gwiazdy są w jednym ringu. Wiesz, że jestem bohaterem narodowym, milionerem, a moja krew pochodzi z królewskich lini, a twoja z okropnej ulicy Tijuana. Jesteś jak ci wszyscy ludzie, jak małe robaczki w mojej Tequili. Spójrz na mnie, jestem przystojny, bogaty i wpływowy.
Rey mówi, że Alberto ma odwagę tu wychodzić, ale tutaj jest nikim. Myślisz, że jak przyjdziesz dobrze ubrany to ludzie będą Cię szanować? Na szacunek trzeba sobie zapracować. Alberto nazywa go wieśniakiem i dodaje, że albo będzie go szanował, albo on sprawi, że będzie. Rey odpowiada, że jak chce wywalczyć sobie szacunek to nie się z nim dzisiaj zmierzy, Alberto akceptuje i dodaje, że go zniszczy.
Mysterio nie tracił więcej słów i uderza go w twarz po czym wykonuje 619! Alberto Del Rio kwituje to jednak uśmiechem.

Kolejny odcinek programu "Dasing" Cody Rhodes'a, który tym razem mówi o używaniu balsamu do skóry, by ta była gładka i miękka...

Walka Nr.1 Dolph Ziggler(c) (w/Vicky Guerrero) vs Kofi Kingston - Intercontinental Championship Match

- Kolejna walka tych panów, z powodu tego, że na SummerSlam w walkę ingerował Nexus.
Ziggler zyskał przewagę ściągnięciem rywala za włosy. Neckbreaker od Dolpha - 2 count. Snapmare i headlock. Kofi chce skontrować, ale przeszkadza mu Vicky. Dolph tymczase, wyrzuca go z ringu.
Po przerwie dominuje Ziggler. Elbow drop - 2 count. Dolph nie trafił z atakiem w narożniku, roll up od Kofiego, ale tylko 2 count. Dropkick, seria ciosów i Kofi szykował się do Boom Drop, ale Ziggler przeturlał się do lin. Kofi szykował akcję z 3 liny, ale Vicky go zepchnęła, a sędzia ogłosi dyskwalifikację! Wygrywa Kofi, ale Dolph pozostaje IC Championem.

Po walce Dolph chciał zaatakować Kingstona, ale ten wyrzucił go z ringu. Ziggler schował się za Vicky i zaatakował Kofiego od tyłu. Już w ringu wykonał Zig Zac i Sleeper Hold. Na koniec dorzucił jeszcze kopnięcie w szyję i udał się w stronę wyjścia, a Kofim zajął się lekarz.

W dzisiejszym Main evencie : Rey Mysterio vs Alberto Del Rio

Filmik z SS Axxess.

LayCool za sceną rozmawiały o tym, że Long nie jest zadowolony z ich ataku na Melinę. Miały jakiś plan i udały się dalej. Okazało się, że Hornswoggle je podsłuchiwał.

Na backstagr'u Serena, Luke Gallowi i Joey Merkury. Rozmawiali o tym, jak Punk mógł ich zostawił na SS, a dzisiaj muszą pokazać swoja siłę w walce. Przyszedł Punk i powiedział, że jeśli Luke i Serena dziś przegrają to wylatują z SES.

Walka Nr.2: Luke Gallows & Serena vs Big Show & Kelly Kelly - Mixed Tag Team Match

- Jest to pierwszy występ Sereny w walce.
Zaczynaja Luke i Big Show, BS od razu zdominował Luka i ten od razu uciekł i zmienił się z Sereną. Teraz Serena i Kelly. Serena uchyliła się przed splashem w narożniku i zdominowała Kelly, ta jednak kontruje i wykonuje Thesz Press, tilt-a-whirl head scissors i X Factor. Chce osiągnąć pinfall, ale odciąga ją Luke. Big Show rzuca się na Luka i okłada go za ringiem. Kelly szykowała się do K2, ale Serena kontruje i wykonuje Gutbuster po którym uzyskuje pinfall.

Po walce pojawił się CM Punk i bił im brawo.

Po przerwie w ringu Kane, ze złowieszczą muzyką, zanosi się demonicznym śmiechem. Powiedział, że gdy diabeł odpuszczał niebo i Ziemię pozostawił siedem grzechów głównych, a ulubionym Kane'a jest pycha. To duma sprawiła, że osłabiła się moc Undertakera, to jego dyma pozwoliła Kane'owi doprowadzić go do stanu wegetatywnego, to jego duma zmusiła go do powrotu na ring zbyt wcześnie, przez co Kane mógł wykonać mu Tombstone na SummerSlam. Pamiętasz kiedy to się zaczęło? Przez lata Kane nie był niczym więcej, niż mało ważną częścią pamięci, przez lata Taker zagarniał całą uwagę na siebie, trzymając Kane'a w swoim cieniu. Wszystko co Kane dokonał, było zwalczane przez Takera, to pozwalało mu stawać się coraz większą gwiazdą. Kiedy Taker pchnął Kane'a w ogień na Unforgiven 1998, zaczął się plan Kane'a. Z każdym zwycięstwem zbiór dusz Undertakera się powiększał, ale on sam także się osłabiał. Kane czekał i obserwował. Gdy na SummerSlam 2000, Taker zdjął mu maskę i pokazał światu jego twarz, wywołał potwora, którego nawet on nie powstrzyma. Gdy spotkali się po raz drugi na Wrestlemani XX to nie był dobry czas, ale plan wciąż się rozwijał. Kane zna Takera lepiej niż ktokolwiek inny. Czas, gdy był z nim w Brothers of Destruction był tylko częścią planu, on tylko obserwował i czekał. Duma sprawiała, że Taker zawsze się podnosił, ale ta duma go zgubi. Wiedział, że czas zemsty nadchodzi, gdy Taker zawachał się na Wrestlemani 26 i okazał Shawn'owi trochę miłosierdzia. Wiedział, że to koniec, gdy poczuł słaby uchwyt Deadmana na SummerSlam. Wszystkie te lata spisku, planowania, czekania dobiegły końca, nadszedł czas na tak długo oczekiwaną zemstę. To co dla Takera było świętym Graalem, jest teraz jego Mistrzostwem Świata Wagi Ciężkiej. Taker jest teraz tylko zniszczonym bratem, przez 15 lat czekał na moment i w końcu się doczekał. Moment, gdy jego brat zostanie strącony do grobu zemstą i gniewem Kane'a. Kane będzie mógł go zastąpić jako ulubiony demon diabła.

Przypomnienie walki Christiana z McIntyre'm sprzed 3 tygodni.

Walka Nr.3: Christian vs Drew McIntyre

- "Dashing" Cody Rhodes przy stole komentatorskim.
Drew od początku skupiał się na ramieniu Christiana, które kontuzjował 3 tygodnie temu. Hurricanrana od Christiana i Drew poza ringiem. Sprytnie uderzył go jednak o kant ringu i cisnął go za bandę. Drew zdjął osłonę z bandy i nadział Christiana ręką na odsłoniętą konstrukcję.
Po przerwie trwa dominacja Szkota. Kontra od Christiana, DDT z narożnika i 2 count. Ładny Hesitation i Missile dropkick - 2 count. Kopnięcie z lin, minięta akcja z 3 liny i armbreaker od Drewa - 2 count. Drew wyniósł Christiana, ale ten skontrował to na crucifix driver i zgarnął wygraną!

Po walce Cody i Drew zaatakowali Christiana, pojawił się Matt Hardy, ale obaj szybko się z nim uporali, atakując jego kontuzjowaną nogę. Drew wykonał Mattowi Future Shock DDT, a Cody wykonał CrossRhodes na Christianie.

Jack Swagger zalił się Rosie Mendes za kulisami, ale ta słuchała muzyki przez słuchawki i go nie słyszała. Pojawił się MVP. Jack wyzwał MVP na mecz ze stypulacją, że jeśli wygra Jack to będzie gospodarzem VIP Lounge, ale jeśli wygra MVP to zrobi wielką imprezę na zakończenie lata, którą ufunduje Swagger ;]

Promo z wydarzeń z ostatniego RAW.

Teddy Long poinformował Kane'a, że Taker powróci za tydzień, na co Kane powiedział, że za tydzień tu będzie piekło na ziemi.

Main Event: Rey Mysterio vs Alberto Del Rio

- Alberto ma już własną muzykę wejściową I własnego ring announcera (Ricardo Rodriguez). Na arenę wjechał Rolls Roycem ;]
Alberto objął kontrolę, snapmare i kopnięcie w plecy. Del Rio pchnął go silnie w narożnik. Rey kontruje i wykonuje Hurricanranę wyrzucając rywala z ringu.
Po przerwie atakuje Mysterio. Del Rio uderzył jednak ręką o narożnik, a potem o schody. Enzuigiri w ramię od Rio i 2 count. Minięta akcja z 3 liny i do głosu dochodzi Rey, seria ciosów i kopnięcie w głowę - 2 count. Seated Senton i Crossbody - 2 count. Rio przechwycił Reya przy 619, były mistrz wagi ciężkiej odkopuje i wchodzi na 3 linę, ale tam Deli o go podciął i ten spadł na bolące ramię. Del Rio bardzo ładnie zakłada arm bar i Mysterio odklepuje! Del Rio wygrywa w swoim debiucie z mistrzem 619.

Po walce Alberto założył ten submission jeszcze raz, a potem zadowolony udał się w stronę wyjścia.

Smackown, które polecam do obejrzenia chociażby dla zobaczenia promo w wykonaniu Kane'a. Bardzo długie promo, ale naprawde dobre i ciekawie zrobione. Feud Takera z Kanem zapowiada się naprawdę ciekawie i mam nadzieję, że dalej zostanie przeprowadzony na poziomie dzisiejszej wypowiedzi. Debiut Del Rio na duży plus, pokazał, że potrafi dać dobra walkę i na pewno będzie z niego tutaj na Smackdown duzy pożytek. Rozpoczął nam się przy okazji nowy feud pomiędzy Reyem,a Del Rio, przynajmniej tak się zapowiada. Zaczyna mnie troche nudzić przyznam szczerze ta saga z walkami Kofiego i Dolpha, walczą o ten pas już 3 raz wciągu 2 tygodni i ani razu nie było czystego zwycięstwa któregoś z tych zawodników. Nie wiem jak będzie dalej, ale ten feud na dana chwilę nie jest ciekawy. Całkiem dobra walka Christiana z Drew ( czyżby tag team Drew z Codym się szykował?). Co do mieszanego pojedynku TT to był to mecz, który miał za zadanie tylko i wyłącznie pokazać, że Serena umie walczyć. Ogólnie wyróżniło się promo Kane'a i dobry debiut Del Rio.

Autor: sabinq


Triple Threat Match o mistrzostwo kobiet RAW wygra na WrestleManii:

Ronda Rousey
Becky Lynch
Charlotte Flair7. kwietnia 2019


Mistrzostwo Universal
Brock Lesnar
vs
Seth Rollins

Mistrzostwo Kobiet RAW
Triple Threat Match

Ronda Rousey
vs
Charlotte
vs
Becky Lynch

Mistrzostwo Cruiserweight
Buddy Murphy
vs
zwycięzca turnieju
o miano pretendenta

No Holds Barred Match
Triple H
vs
Batista

Walka pożegnalna
Kurt Angle
vs
Baron Corbin

Shane McMahon
vs
Miz

AJ Styles
vs
Randy Orton

Andre The Giant Memorial Battle Royal

10. marca 2019


Mistrzostwo WWE
Triple Threat Match
Daniel Bryan
pokonał
Kevina Owensa
i Mustafę Aliego

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
Samoa Joe
pokonał
Andrade
Reya Mysterio
i R-Trutha

Mistrzostwo Kobiet SmackDown
Asuka
pokonała
Mandy Rose

Mistrzostwo Tag Teamów RAW
The Revival
pokonali
Aleistera Blacka i Ricocheta
oraz
Chada Gable'a i Bobby'ego Roode'a

Mistrzostwo Tag Teamów SmackDown
The Usos
pokonali
Miza i Shane'a McMahona

Mistrzostwo Tag Teamów Kobiet WWE
The Boss'n'Hug Connection
pokonały
Nię Jax i Taminę

Walka o miano pretendentki do mistrzostwa kobiet RAW dla Becky Lych na WrestleManii 35
Becky Lynch
pokonała (DQ)
Charlotte

6 Man Tag Team Match
The Shield
pokonali
Barona Corbina
Drew McIntyre'a
i Bobby'ego Lashley'ego

Handicap Match
The Bar
pokonali
Kofiego Kingstona

Kick-off
The New Day
pokonali
Ruseva
i Shinsuke Nakamurę

Designed by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.