wrestling wwe tna ecw


Chwilowo występuje problem techniczny w serwisie udostępniającym sondy, z których korzystaliśmy od lat. Od razu, jak zostanie rozwiązany, bierzemy się za nowe głosowanie. Prosimy o odrobinę cierpliwości.


Cain Velasquez przystąpił do swojej debiutanckiej walki w WWE z kontuzją kolana, przez którą jego walka z Brockiem Lesnarem na Crown Jewel została znacznie skrócona. Uraz ma być na tyle poważny, że były zawodnik UFC podda się operacji i prawdopodobnie wypadnie nawet na kilka miesięcy.

Jay Lethal złamał rękę podczas touru Ring of Honor po Wielkiej Brytanii. Zawodnik przechodzi rehabilitację już w Stanach Zjednoczonych i będzie walczył z czasem, by wystąpić 13 grudnia na gali Final Battle PPV. Jeśli mu się uda, to w zespole z Jonathanem Greshamem zmierzy się z The Briscoes.

WWE poinformowało, że przyszłoroczna ceremonia WWE Hall of Fame odbędzie się 2 kwietnia. Po raz pierwszy w historii weekendu WrestleManii, HoF odbędzie się w czwartek. Jest to spowodowane tym, że na piątek zaplanowano SmackDown, natomiast w sobotę odbędzie się NXT TakeOver: Tampa.WWE RAW
Odcinki premierowe:
Czwartek, godz. 20:00.
Powtórki:
Sobota godz. 10:00, 17:00
Niedziela godz. 11:00
Wtorek godz. 18:00

WWE SmackDown!
Odcinki premierowe:
Wtorek, godz. 21:00.
Powtórki:
Czwartek godz. 20:00
Sobota godz. 20:00
Niedziela godz. 14:00

NXT
Odcinki premierowe:
Sobota, godz. 20:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 16:00
Środa godz. 20:00
Sobota godz. 12:00

WWE Main Event
Odcinki premierowe:
Niedziela, godz. 13:00.
Powtórki:
Niedziela godz. 17:00
Środa godz. 21:00

WWE Survivor Series 2019
Środa 27.11.2019
godz. 20:00
Powtórka:
Czwartek godz. 15:00
Sobota godz. 10:00
Niedziela godz. 18:00


Data: 14-01-2011Dzisiaj Wade Barrett stoczy swój pierwszy pojedynek po zeszłotygodniowym debiucie na Smackdown, a jego rywalem będzie Big Show. Również dziś Cutting Edge, a gościem Rated R Superstar będą Dolph Ziggler z Vicky Guerrero!

Tymczasem na otwarcie niebieskiej gali Ricardo Rodriguez zapowiada Alberto Del Rio! Alberto wie, że ludzie na południu są nieco wolni, ale nawet oni zdają sobie sprawę, że nie ma drugiego takiego jak on na Raw czy na Smackdown. Del Rio poprosił by się nie denerwowali, bo to nie jego wina, tylko przeznaczenie. Za trzy tygodnie zniszczy marzenia nasze i naszych bohaterów. I jak powiedział już Shawnowi Michaelsowi na Raw, po tym jak wygra Royal Rumble będzie znany jako nowy Mr.Wrestlemania.
What’s UP? R-Truth w ringu. RR za trzy tygodnie, a Del Rio już postradał zmysły. Alberto nie wygra Royal Rumble dzięki samochodom, osobistemu ring announcerowi czy przez przeznaczenie. Walka o pas na największej scenie ze wszystkich to jedna rzecz której nie może kupić lub odziedziczyć. Musi na nią zasłużyć wchodząc do ringu jak mężczyzna. Mężczyzna, którym nigdy nie będzie…
WOOAAOOO! Cody Rhodes w drodze na ring! Ma przyjemność ogłosić, że w tym roku Dashing jest w Royal Rumble, a wszyscy inni wylatują. Jeśli nie wyglądasz jak on, wylatujesz nad górną liną. Piękno idzie w drodze z doświadczeniem. Ma 25 lat, a już brał udział w trzech Royal Rumble Matchach. Dobrze się, więc przypatrzcie bo patrzycie na twarz, która będzie głównym wydarzeniem Wrestlemani.
BOAAAKA!! Rey Mysterio także w drodze na ring. Wyjaśnijmy coś. Wygrywanie Royal Rumble nie polega na wyglądaniu jak Diva, Cody. Nie polega też na przeznaczeniu, Alberto. Polega na tym co pokażesz wewnątrz, pokonaniu przeciwności i na przetrwaniu. To jest to co robił całe życie. Alberto powiedział, że nikt nie chce słuchać jego inspirujących historyjek. Rey przypomniał, że wygrał już RR w przeciwieństwie do nich. Cody jednak dodał, że było to w 2006 i Mysterio nie ma już tego stylu. I tak leci, Truth poczuł się urażony użyciem jego powiedzenia, więc zaatakował Rhodesa i w ringu zaczął się brawl.
Przerwał to jednak Teddy Long, który ogłosił mecz Tag Teamowy: Rey Mysterio & R-Truth vs Alberto Del Rio & Cody Rhodes. Ten mecz będzie następny!

Walka Nr.1: Rey Mysterio & R-Truth vs Alberto Del Rio & Cody Rhodes – Tag Team Match

Zaczęli Rey I Cody. Mysterio powalił Rhodesa shoulderblockami w narożniku I wykonał basement dropkick. Rey chciał Del Rio i ten zmienił się z Rhodesem. Alberto szybko zdominował rywala kopnięciami i okładał, także poza ringiem. Zmiana z Codym, który jednak nie trafił knee dropem. Mysterio wszedł na narożnik, ale został tam podcięty. Cody próbował Superplexu, ale został zrzucony i otrzymał Crossbody, po którym obaj zmienili się z partnerami. Truth ruszył z ofensywą wykonując kilka clotheslinów, hiptoss i front sitout slam – 2 count. R-Truth pozbył się z ringu Alberto i Rhodesa, a tam springboard moonsaultem powalił ich Mysterio.

Po przerwie Truth miał Cody’ego w Chin locku, ale ten się wydostał i heelowski team ściągną czarnoskórego zawodnika do defensywy. Alberto i Cody dość długi czas trzymali rywala w defensywie. Alberto wykonał w tym czasie takie akcje jak dropkick, czy back suplex, natomiast Cody m.in. Russian legsweep. Cody założył armbar i body scissors, jednak Truth wydostał się i powalił Rhodesa poprzez Electric Chair. Mamy hot tag z Mysterio, który wskoczył do ringu wykonując Seated Senton. Wyrzucił Del Rio z ringu i wymierzył Rhodosowi Springboard crossbody – 2 count. Próba roll upów, ale przypięcie basement dropkickiem przerwał Alberto. Truth pozbył się Del Rio z ringu. Cody wyrzucił z niego Trutha i szykował się na Alabama Slam dla Mysterio. Ten jednak skontrował hurriacnraną, dorzucił 619 i Splash, po sprawie.

Zwycięzcy: Rey Mysterio & R-Truth – 15.00 via Pinfall (Całkiem nieźle wyszła ta akcja przed walką. Cała czwórka dostała trochę czasu, co do samej walki to nienajgorsza, szkoda mi właśnie tylko, że nie wygrali Alberto i Cody.)

Czas na Str8 Outta Brooklyn z JTG, który mówił o Huskym Harrisie i Dolphie Zigglerze.

Na zapleczu Todd Grisham z Wadem Barrettem. Wade powiedział, że gdy był na Raw, był jak Juliusz Cezar: wszystko podbijającym bohaterem, który stał się tak silny, że w końcu wszyscy wokół niego zaczęli konspirować przeciwko niemu. Teraz jest na Smackdown, by je zdominować. To, że zaatakował Big Showa tydzień temu było pokazem tego, że go szanuje. Atakuje tylko największe gwiazdy, tak jak poprzednio John Cena. Reszta nie jest tego warta. Dzisiaj zniszczy Showa.

Ezekiel Jackson powraca wkrótce. (który raz już to słyszymy? ;] )

Walka Nr.2: Drew McIntyre vs Trent Barreta

Trent zaatakował rywala jeszcze przed gongiem. Drew domagał się szybkiego gongu od sędziego i już po chwili po Big Boocie kompletnie zdominował rywala. Uderzył go o stół komentatorski, a w ringu dorzucił clothesliny, dropkick i armbar. Drew chciał wykonać German Suplex, ale Trent skontrował i po running boocie uzyskał 2 count. Trent próbował spingboard, ale to McIntyre wykonał mu German suplex w narożnik. Drew chciał pokazać swoją dominację i wyniósł rywala pod Press slam, ale Trent skontrował roll upem i zgarnął wygraną!

Zwycięzca: Trent Barreta – 3.00 via Pinfall (Powiem tak, z jednej strony cieszy mnie wygrana nie docenianego Barrety, ale z drugiej wiem, że do nikąd go to nie zaprowadzi i zastanawiam się co z Drew? Wydawało się, że McIntyre zaliczy porządny push, a tutaj przegrywa z Barretą.)

Big Show zmierza korytarzem w stronę ringu. Tymczasem widzimy, że gdzieś indziej na zapleczu McIntyre niszczy Barretę. Zobaczyła to Kelly Kelly, Drew próbował się tłumaczyć, ale Kelly nie chciała go słuchać.

Walka Nr.3: Wade Barrett vs Big Show

Wade ma już nowy, własny theme song.

Big Show od razu rzucił się wściekle na Barretta, ale ten kopnięciami sprowadził olbrzyma do parteru. Wade założył leg vice, Show wydostał się i wykonał kilka clotheslinów. Próba Chokeslamu, ale Wade się wyratował. Show po raz drugi łapie rywala pod Chokeslam, ale tym razem Wade zaatakował oczy olbrzyma. Trzecia próba, ale tym razem Showa zaatakowali Heath Slater i Justin Gabriel! Dyskwalifikacja.

Zwycięzca: Big Show – 3.00 via Discualification (Samego pojedynku to nie ma co komentować, ale ciekawe rzeczy wydarzyły się po nim.)

Trójka z oryginalnego Nexusa powaliła olbrzyma, a tymczasem na skraju ringu stanął Ezekiel Jackson! Big Show był zaskoczony pojawieniem się Ezekiela, ale dał sobie radę z trójką atakujących go rywali. Gdy się jednak obrócił otrzymał clothesline od Jacksona! Następnie cała czwórka atakowała Showa. Slater wykonał swinging neckbreaker, Ezekiel Jackson wykonał body slam, a wszystko zwieńczył Justin Gabriel, poprzez 450 Splash. Chyba narodził nam się drugi Nexus!

Walka Nr.4: Michelle McCool vs Beth Phoenix

Beth nabawiła się urazu kolana na początku walki I Michelle skupiła się na atakowaniu tej nogi. Phoenix jednak w końcu się wydostała z defensywy i wymierzyła slingshot suplex - 2 count. Beth próbowała Glam Slam, Michelle skontrowała roll upem, ale to Beth ostatecznie przypięła Michelle i zainkasowała wygraną.

Zwyciężczyni: Beth Phoenix – 4.00 via Pinfall (Słaby pojedynek Div w tym tygodniu.)

Na zapleczu Vicky Guerrero kłóciła się z Teddym Longiem, który był niezadowolony z niektórych decyzji Vicky z zeszłego tygodnia. Long musiał odebrać ważny telefon w sprawie Barretta. Tymczasem Ziggler przeprosił Vicky za swoje zachowanie z zeszłego tygodnia i zrobili sobie z Vicky noski eskimoski.

A w ringu nowy IC Champion, Kofi Kingston! Kofi powiedział, że po 5 miesiącach w końcu znów jest mistrzem. Dolph miał w swoim narożniku Vicky, ale on czuł, że w swym własnym ma wszystkich fanów. W zeszłym tygodniu nauczył się wielu rzeczy o sobie…
Ale nie dowiemy się jakich bo w drodze na ring Jack Swagger! Jack ogłosił rok 2011 rokiem All-American. Ma on dla nas All-American American ogłoszenie: bardzo niebezpiecznie jest znaleźć się w Ankle locku. Zdajesz sobie wtedy sprawę, że za chwilę odklepiesz na oczach całego świata. Kingston wie, że Swagger chce pasa IC, ale chce by teraz się zamknął. Może sprawi, że tak się stanie dając mu teraz lanie? Swagger zgodził się. Tak więc od razu zaczynamy pojedynek!

Walka Nr.5: Intercontinental Champion Kofi Kingston vs Jack Swagger

Panowie od razu ruszyli w zwarcie. Kofi wykonał Swaggerowi irish whip, jednak przy szarży nadział się na kopniaka. Swagger powalił rywala big bootem, Kofi wypadł z ringu i czas na reklamy.

Po przerwie dominuje Swagger, który wykonał body slam i zapiął armbar. Kofi wydostał się, ale mamy Vader bomb – 2 count. Jack założył keylock, Kofi szybko się wydostał, ale nadział się na front mat slam. Kolejna próba Vader bomb, ale tym razem Kofi się odsunął. Jack dodatkowo nie trafił z szarżą w narożniku i nadział się na całą serię ciosów. Swagger wyniósł Kofiego, ale ten wykonał roll up i 2 count. Próba SOS, ale skontrowana, będzie Gutwrench Powerbomb, ale Kofi umknął. Jest Trouble in Paradise, jednak Jack uniknął tego ciosu! Belly to belly suplex od Swagger i 2 count. Swagger nadział się na kopnięcie przy szarży, słabo wykonane SOS i po sprawie!

Zwycięzca: Kofi Kingston – 8.00 via Pinfall (Dziwnie to trochę przy przypinaniu, bo Swagger odkopał dosłownie ułamek sekundy po tym jak sędzia odliczył do 3. Ogólnie walka niezła, tylko trochę krótka.)

THE CUTTING EDGE

Edge powitał nas w swoim programie. W zeszłym tygodniu wyszedł w jednym kawałku z Last Man Standing Mathu, i stoi tu dzisiaj jako Mistrz Świata Wagi Ciężkiej. Teraz po zmierzeniu się z jednym potworem tydzień temu musi się zmierzyć z kolejnym, tak chodzi o Vicky. Proszę państwa oto Vicky Guerrero i jej chłopak, nowy pretendent do jego pasa, Dolph Ziggler.
I am perfection! Szczęśliwa para przyszła do ringu. Edge wyraził nadzieję, że wszystko odbędzie się profesjonalnie. Dodał, że były pewne kontrowersje co do jego zwycięstwa w zeszłym tygodniu, ale Vicky odparła na to, że nie było żadnych kontrowersji – Dolph jest nowym pretendentem i na RR zdobędzie pas. Edge zwrócił się do Vicky, że jest jak za starych czasów. Widzi jej spojrzenie, ale musi jej powiedzieć, że ten statek już odpłynął. Dolph powiedział, że jak Edge będzie cały czas obrażał jego dziewczynę to show jest już skończone, wychodzą. Edge go uspokoił. To nie jest tak, że nazywa Vicky „potworem jedzącym ludzi”, mówi, że chrapie podczas snu, że z jej gaci można by latać jak na paralotni, albo, że wydaje dziwne dźwięki, gdy robisz tą rze… Vicky mu jednak przerwała mówiąc, że jak chce to mogą się zabawić w wywlekanie brudów. Była jego żoną dawno temu, ale tylko dlatego, że była młoda i naiwna. Każdego dnia żałuje, że z nim była. Edge dziwił się, że użyła słowa młoda, bo jest przecież od niego 10 lat starsza. Dolph stwierdził, że Vicky przeszła ze statusu „bez klasy” do „pierwszej klasy”. Jest dla niego darem od Boga. Dziwił się, że Edge nie może zrozumieć ile dla niego zrobiła. Uratowała jego całą karierę. Natchnęła go i pomogła, gdy wydawało się, że już nigdy nie zdobędzie pasa. Na RR Dolph wyciągnie wtyczkę i zakończy panowanie Edga jako mistrza wagi ciężkiej. Vicky przyniosła klip, który pokazuje, że Dolph jest o wiele lepszym człowiekiem od Edga, bo nigdy by jej czegoś takiego nie zrobił. Był to klip ze Smackdown z 2008 roku, gdzie Edge całował się tuż przed ślubem swoim ślubem z Vicky z Alicią Fox, przez co ślub się nie odbył :P Vicky wciąż po tym cierpi. Edge przyznał się do tego, stwierdził, że zdrada to poważne przekroczenie. Ma on jednak klip pasujący do tego tematu. Ten był o Zigglerze całującym się z Kaitlyn na jednym z NXT ;] Edge nie może rozpoznać tej dziewczyny, bo Ziggler tak bardzo się z nią ściskał. Czy to nie była Kaitlyn, wychowanka Vicky? Tym razem Ziggler nie wytrzymał i zaatakował Edga. Ziggler uspokajał Vicky, ale nadział się na big boota od Edga. Edge został w ringu sam z Vicky i został trzykrotnie spoliczkowany. Edge szykował się na Spear dla Guerrero, ale Ziggler wyciągnął go z ringu. Tam pchnął go w bandę, a do tego Zig Zac w schodki! Głośne krzyki „you suck”, a tymczasem Dolph całował się z Vicky nad leżącym Edgem. I to jest ostatni obrazek z dzisiejszego Smackdown.


Smackdown w tym tygodniu trochę inne niż normalnie. Dużo było dziś segmentów, które trzeba przyznać naprawdę niezłe. Z walkami trochę gorzej w tym tygodniu, ale walka tag teamowa + Kofiego z Jackiem, to dwie niezłe walki w tym epizodzie. Znakomite Cuttimg Edge na koniec, myślę, że to fajnie, że raz na jakiś czas Main Eventem nie jest walka. Pojedynek Zigglera z Edgem na RR zapowiada się fajnie, chociaż wiadomo kto wygra. Ciekawe posunięcie z nowym Nexus. Cieszę się bardzo, że Heath i Justin dołączyli tu do Barretta, bo już myślałem, że zniknął. Trochę mi tam nie pasuje Ezekiel, którego nie lubie, ale ogólnie może być to bardzo ciekawa grupa na Smackdown. Zapraszam w imieniu KLa na Raw, a z mojej strony zapraszam za tydzień na kolejną niebieską galę!


Sabinq
24. listopada 2019


Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
vs
Rey Mysterio

Survival Series Match
Mężczyzn
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Survival Series Match Kobiet
Team RAW
vs
Team SmackDown
vs
Team NXT

Triple Threat Match
Mistrzów
Mistrz Interkontynentalny
Shinsuke Nakamura
vs
Mistrz Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
vs
Mistrz Ameryki Północnej
Roderick Strong

Triple Threat Match
Mistrzyń Kobiet

Becky Lynch
vs
Bayley
vs
Shayna Baszler

Triple Threat Match Mistrzów Tag Teamowych
Viking Raiders
vs
Revival
vs
Undisputed Era
9. listopada 2019


AEW World Championship 
*jeśli po 60-minutach będzie remis to werdykt wydadzą sędziowie 
*jeżeli Cody przegra to nie zawalczy więcej o tytuł

Chris Jericho
pokonał
Cody
'ego

AEW Tag Team Championship 
SCU
pokonali
Lucha Bros
Private Party

AEW Women's Championship 
Riho
pokonała
Emi Sakurę


Unsanctioned Lights Out Match 
Jon Moxley
pokonał
Kenny'ego Omegę


Tag Team Match
Proud and Powerful
pokonali
Young Bucks

Shawn Spears
pokonał
Joeya Janela


Hangman Page
pokonał
PAC'a


Buy-In Match 
Dr Britt Baker
pokonała
Beę Priestley
31. października 2019


Mistrzostwo Universal
Falls Count Anywhere
"The Fien" Bray Wyatt
pokonał
Setha Rollinsa

Mistrzostwo WWE
Brock Lesnar
pokonał
Caina Velasqueza

Mistrzostwo Stanów Zjednoczonych
AJ Styles
pokonał
Humberto Carillo

Tyson Fury
pokonał
Brauna Strowmana

Tag Team Turmoil Match
o miano "Najlepszego Tag Teamu na Świecie"

The O.C.
pokonali
The New Day
The Viking Raiders
Heavy Machinery
Lucha House Party
Zacka Rydera
i Curta Hawkinsa
The Revival
Dolpha Zigglera
i Roberta Roode'a
The B-Team

10 Man Tag Team Match
Team Hogan

Seth Rollins
Ricochet
Rusev
Shorty G
Ali
pokonali
Team Flair
Randy'ego Ortona
Shinsuke Nakamurę
Kinga Corbina
Bobby'ego Lashley'ego
Drew McIntyre'a

Natalya
pokonała
Lacey Evans

Mansoor
pokonał
Cesaro

20-man Battle Royal
o miano pretendenta do mistrzostwa Stanów Zjendoczonych
Pre-show
Zwycięzca:

Humberto CarilloDesigned by Paweł "Boryss" Borkowski

Użyte znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli
i zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.