Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz cze 13, 2021 9:24 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1845 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 119, 120, 121, 122, 123
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 6.03.2021

Dalton Castle vs Josh Woods - Pure Rules Match
Josh dał dobry popis wrestlingu. Widać, że się dobrze odnajduje w dywizji purystów. Przyznam że finisz mnie zaskoczył. Spodziewałem się że żegnamy się z Daltonem, tymczasem chyba odnalazł sposób na powrócenie na passę zwycięstw. Tylko co tu jeszcze można z Daltona wycisnąć? W sumie mógłby kiedyś zobyć pas ROH TV Champion, do którego pasuje idealnie (na głównego mistrza nigdy go nie czułem).
O, Silas jednak żyje. Fajnie. I od razu ciekawiej, gdy znów działają we dwójkę z Joshem.

Jay Briscoe vs EC3 vs Matt Taven vs Jay Lethal - ROH World Championship #1 Contender's Match
Dostali trochę czasu i dobrze go spożytkowali. Zresztą, przy takim składzie to musieliby się postarać żeby to zjebać.
Oczywiste było zwycięstwo Lethala. Jego solidność w ringu daje dużą nadzieję na dobry pojedynek na PPV. EC3 i Briscoe zajęci sobą, a Taven Vincentem. Tylko gryzie strasznie booking samej końcówki "na odwal". Za to FU dla Deliriousa. Jeden z powodów, dla których przeboleć nie mogę straty Marty'ego.

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 13.03.2021

Fred Yehi vs Dak Draper - Pure Rules Match
Lubię Freda, ale tu całym sercem byłem za Draperem, który z każdym występem i z każdym promem coraz przekonuje mnie do tego, że może to być przyszłość tej federacji. Ciężko mi strawić ten techniczny wrestling, ale też trudno nie przyznać że panowie wykonali dobrą robotę. Wygrał właściwy człowiek, który by się prosiło żeby to on był pogromcą Jonathana Greshama.

Tony Deppen vs Kenny King
Fajne promo Kenny'ego przed walką :] Mnie tam nie chwyta ten Tony Deppen, za którym ponoć tak wielu fanów jest. Fajnie że sobie wygrał, lecz mnie to nie grzeje. Ale plus za niezłe wybrnięcie po lekkim botchu przy próbie skoku z liny.
Nikogo z The Foundation nie było na zapleczu, żeby pomóc po walce Brody Kingowi? ^^

Flip Gordon vs Flamita

Typowe trzy gwiazdki dla tygodniówkowej walki, ale widać było że się postarali i oczywiście doceniam to. Wygląda na to że znajdzie się na PPV miejsce na walkę dla Marka Briscoe oraz Flipa. Będzie to raczej jedna z tych walk, na której będziemy tylko czekać pod koniec czy jakiś przekręt Gordona zda egzamin.

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 20.03.2021

No niezłą opowiastkę nam Eli dał przed walką. Świetnie, że są te przedwalkowe proma.

Eli Isom vs Rey Horus
Tygodniówkowe starcie, ale kilka fajnych momentów mieli. Eli na pewno lepiej się pokazał po dłużej nieobecności, niż jakiś czas temu Cheeseburger. Ale aż wielkiego zachwytu po tej walce nie mam. Niemniej, chętnie jeszcze zobaczę go dalej.

Promo walki Jay Briscoe vs EC3 na PPV - miodzio <3

The Foundation vs LFI
Bardzo fajne starcie. Po jednej refleksji u każdej z drużyn: 1. Jonathan Gresham w technicznym wrestlingu jest przekozak. 2. Obawiałem się że La Bestia Del Ring będzie mulił w ringu, tymczasem jest całkiem niezły.
Spodziewałem się że zakończy się bez wyłonienia zwycięstwa i epizod zejdzie z anteny w trwającym chaosie. Tymczasem LFI..... znowu..... miażdży The Foundation. Co więcej, wątpię żeby za kilka dni na PPV The Foundation znacząco mogło się im odgryźć. Jedyna ich nadzieja to że Tracy Williams odbierze pas Dragonowi Lee; w pozostałych starciach tych grup przewiduję same sukcesy LFI.

Legenda
Awatar użytkownika

ROH 19th Anniversary Show
26.03.2021

Pre-show

Brian Johnson vs Eli Isom vs LSG vs Danhausen
Isomowi dwa razy nie do końca wyszło, poza tym było spoko. W sumie spodziewałem się że albo on, albo LSG (który stanął w miejscu ze swą karierą) zwycięży. Ale wygrana Johnsona też ok. Facet ma potencjał na przyszłość.

ROH World Six Man Tag Team Title Match:
Shane Taylor Promotions (Kaun, Moses & Shane Taylor) © vs. MexiSquad (Bandido, Flamita & Rey Horus)

Spory chaos, ale i tak wynik był formalnością. Triple threat match meksykanów na głównym show pewnie będzie fajnie wyglądać w ringu, ale czy już i tak nie wystarczy ilość walk na tym PPV?

Main show

ROH TV Title Match:
Kenny King (w zastępstwie Dragona Lee) (w/ Amy Rose) © vs. Tracy Williams

No i rzeczywiście nowy mistrz, choć myślałem że najpierw załatwią że pasy drużynowe pozostaną przy obecnych posiadaczach. Dwóch solidnych wrestlerów dało solidną walkę, ale to zakończenie z dupy wymyślone. Oczywiście wciąż pozostawia to dla fanów zagwostkę, komu się oberwie? Kenny'emu czy Amy Rose? Zaczynam się zastanawiać że może to w ramach storylinu Dragona Lee na gali nie ma z powodu (rzekomego?) zabiegu.

Mark Briscoe vs Flip Gordon
Nawet nieźle im to wyszło; w dużej mierze dzięki Flipowi. Pojedynek odbębniony, lecimy dalej. W sumie słusznie że Flip, mający wciąż title shota na główny pas, zwyciężył.

Dalton Castle vs Josh Woods (w/ Silas Young)
Oczywiście oczekiwanie było na to, co Silas zrobi...... i przyznam że jestem zaskoczony. Scenariusza, w którym w ramach nauki celowo przyczynia się do porażki Josha, w ogóle nie brałem pod uwagę. No to zapewne spotkają się panowie w ringu przeciwko sobie i zapewne nie skończy się na jednej walce.

Jay Briscoe vs EC3
No, ładnie w pierwszej części walki EC3 zdominował rywala. Potem Jay przycenaminatorzył, ale ostatecznie wygląda na to że EC3 uzna iż "honor is real". Ciekawe, jaki będzie jego następny krok. Pojedynek mógł być odrobinę krótszy.

Rey Horus vs Bandido vs Flamita
W zasadzie można sobie zadać pytanie czemu Rey Horus tu dołącza jako trzeci, zamiast wyjaśnić sobie sprawy w singles matchu pozostałej dwójki. Bandido i Flamita też sami mogli fajnie pokicać ;)
OK, może za bardzo się czepiam bo jednak wykorzystali to, że było ich w ringu trzech i nieraz byłem pod wrażeniem przeróżnych kombinacji, na czele z potrójnym Big Bootem. W takich pojedynkach cholernie szkoda że odbywa się to bez publiczności.

Unsanctioned Match
Matt Taven vs Vincent

Byłem ciekaw co przygotują. W takiej formie było to spoko, ale oby sporadycznie (jeśli w ogóle) do tego wracali. Końcówka zawiodła. Duży minus.

O, przypomniało im się o dywizji kobiet. Mnie to nie grzeje, aczkolwiek (zadziwiającym) faktem jest, że walki kobiet na Youtubie ROH gromadzą sporo wyświetleń.
Ciekawe jak Quinn McKay zaprezentuje się w ringu.

ROH Pure Title Match:
Jonathan Gresham © vs Dak Draper

Kuźwa, kompletnie mi się nie podoba że Draper nie wygrał. Idealnie pasował do tego, aby być tym który zdetronizuje Greshama. Pięknie dominował nad rywalem i pięknie pokazywał swoje możliwości. Oczywiście dobrze chociaż że przez referee stoppage, ale generalnie FU że nie postawili na niego.

ROH World Tag Team Title Match:
La Bestia Del Ring (w zastępstwie Dragona Lee) i Kenny King (w/ Amy Rose) © vs Rhett Titus & Tracy Williams

Wiadomo było że czekamy tylko na to, co się odwali na koniec. Przegrać z Rhettem Titusem i to jeszcze przez submission. Ajajaj :P Pogratulować Tracy'emu dwóch tytułów na jednej gali.
Nie lubię przerzucania pasami jak gorącym ziemniakiem, choć tu miało to swoje podłoże storylinowe. No to już wiemy kto obarczony winą.

ROH World Title Match:
Rush © vs. Jay Lethal

Jak już w poprzednich starciach reprezentanci The Foundation wygrywali, coraz poważniej myślałem nad tym że i tu może się tak stać. Tak się jednak nie stało.....i w sumie dobrze. Ostatnie 3 minuty, kontra za kontrą - piękne.
A zatem kolejna, nowa grupa. Brody jako lider to oczywistość. Homicide'a fanem w ringu nigdy nie byłem, ale ma on swoją wartość w historii ROH. Chrisa Dickinsona widziałem może ze 2 walki i to już jakiś czas temu, ale nieraz widziałem opinie fanów ROH że ktoś taki się przyda, zatem zakładam że będzie to dobry dodatek. Deppen pasuje tam jak drzwi w lesie; może w tej grupie się odnajdzie.
Szkoda jednak że ta końcówka przyćmiła zwycięstwo RUSHA. Wygrać z Lethalem i to (prawie) czysto to jest osiągnięcie.

Superstar
Awatar użytkownika

19th Anniversary Show

Jay Briscoe vs. EC3 ***3/4

Flamita vs. Rey Horus vs. Bandido ***3/4

Unsanctioned Match
Matt Taven vs. Vincent *** ZA FUN

ROH Pure Title Match
Jonathan Gresham (c) vs. Dak Draper ***1/2

ROH World Title Match
Rush (c) vs. Jay Lethal ***3/4

Nie oglądałem całej gali i ogólnie dawanie 9 potyczek na 3 h to trochę :/ co najciekawsze zobaczyłem, więc czas się podzielić moimi przemyśleniami o 19 rocznicy ROH :)

Stricte nie rozczarowałem się poziomem walk i naprawdę było parę perełek na całym PPV- ME i EC3 vs. Briscoe to bardziej skupienie się story w ringu, gdzie ringowo to jednak trochę walka wieczoru była lepsza. Mimo tego obie potyczki mi się dobrze oglądało, props. Trójkąt Meksykanów bardzo widowiskowy i mimo paru niezgrań nadal ładny spotfest, gdzie popieram KL'a z wyróżnieniem poszczególnych combosów- przy fanach 4* spokojnie by weszły. ROH Pure nawet spoko i mocno rozpisali Daka, który mnie osobiście nie kupuje w ringu i ruszał się trochę drewnianie- fajny look i postać, ale jeszcze sporo pracy ringowej przed nim. Gresham jak zwykle na poziomie, zakończenie, IMO, dobre i każdy z panów na tym zyskał. Cinema match byłych ziomków z The Kingdom 2.0 ok tylko i właściwie to był zwykły brawl w jakiejś tam lokacji, a na wyróżnienie zasługuje tylko końcowy bump- Bill Carr z dupy chyba się pojawił, ale może jest tu jakieś drugie dno. Pożyjemy, zobaczymy :)

A tak rzuciły mi się w oczy: turn Younga od Woodsa- wyjebane, który to już raz? Niech raz na zawsze rozłączą panów. Robienie czegoś tam z paniami- wyjebane, who cares? Tracy podwójnym mistrzem- tu już props :D fajnie, chłop zasłużył.

Na koniec zaś powstanie nowej stajni i szczerze? Bardziej randomowego zlepka nie mogli wykombinować XD totalnie panowie do siebie nie pasują. Może jeszcze bez Kinga by to wyglądało na trio brawlerów z ulicy, ale tak? Choć props za ogarnięcie Chrisa i robienie czegoś z Deppenem.

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok + WWE za 2020 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 i 2020 rok

User Roku 2019
Najprzyjaźniejszy User Roku 2020
Chatowicz Roku 2020
FRAJER ROKU 2020

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 27.03.2021

Beer City Bruiser vs Mike Bennett

Cóż, dobrze że dali to tutaj, a nie na PPV. Nie było to jakieś bardzo złe, ale na pewno nie na tyle by poświęcać na to czas na PPV. Właściwie Beer City pokazał że nie ma się co dziwić że nieczęsto wygrywa. Może jeszcze jakoś się to rozwinie.

Pure Rules Gauntlet Match
1. Dante Caballero vs Will Ferrara

O proszę, Will sobie powalczyć w ringu chciał. Jak na starcie nauczyciela ze studentem, to ten student za wiele tu nie pokazał; i tak na razie u Dante niczego wyjątkowego nie widzę. Zaskakująco szybko Will się z nim rozprawił.

2. Will Ferrara vs World Famous CB
Za to tutaj Ferrara dał się końcowym pinem zrobić na niezłą parówkę. Przez te ograniczenia czasowe nim się rozkręcą, już trzeba kończyć, żeby się zmieścić ze wszystkim w czasie.

3. World Famous CD vs Eric Martin
Coś mi się kojarzy że już raz Martina widziałem w akcji i postawiłem przy nim plusa. Tutaj.... tak samo. Być może z tej mąki niezły chleb się upiecze, ale nie najsmaczniejszy na świecie ;) Zwycięstwo Cheeseburgera tutaj to bullshit.

4. World Famous CD vs Wheeler Yuta
No, to już by była przesada gdyby i tego gościa Cheeseburger przeszedł :D W sumie Yuta jako zwycięzca Gauntlet Matchu byłoby spoko opcją.

5. Wheeler Yuta vs Fred Yehi
Ooo, dobre zakończenie. Czy wygra jeden, czy drugi - w obu przypadkach dobra opcja. Z tej dwójki delikatnie bardziej jestem za Fredem, dlatego cieszę się że zwyciężył. Panowie dobrą walkę zrobili, Fred pewnie wkrótce spotka się z Greshamem i powinni zrobić dobre widowisko w ringu :)

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 3.04.2021

Brian Johnson vs Danhausen
Lubię to, co Johnson sobą prezentuje jako postać, ale nie powiedziałbym że jakoś bardzo potrzebne było trzecie starcie tych dwóch panów. Starcie wyszło ogółem OK, ale ten bump sędziego mega sztuczny. Niepotrzebna walka. Przynajmniej wygrał ten, który powinien.

Eli Isom vs LSG
Trzeba to przyznać, że Eli coraz fajniej w ringu wygląda. Oczywiście wciąż widzę w nim max mid-cardowego mistrza kiedyś w przyszłości. Panowie dostali sporo czasu i dobrze go spożytkowali. To jest jedna z tych walk, w której mega brakuje reakcji publiki.

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 10.04.2021

Delirious vs Rocky Romero - Pure Rules Match
No no, nie sądziłem że tak dobre starcie panowie wykręcą. Delirious dobrze sobie walkę zabookował :D Może trochę lipnie wyglądało że po closed punchu Deliriousa tak szybko Romero wyszedł z końcowym kontratakiem, ale ogółem panowie zasługują na dobre słowo po tej walce. Spoko by było, aby Rocky wkrótce powalczyć o pas Pure, ale nie wiem czy widziałbym go z pasem na ramieniu.

Jay Lethal i Jonathan Gresham vs Bandido i Flamita
Wiadomo było że skończy się to kłótnią między meksykanami. Wkrótce zobaczymy ich w singles matchu przeciwko sobie i powinno to wyglądać naprawdę interesująco :] Ten dzisiejszy tag team match również wypadł dobrze, co ostatecznie daje nam bardzo fajny epizod ROH TV.

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV episode #500
17.04.2021

ROH Pure Championship Match
Jonathan Gresham (c) vs Jay Lethal

Pierwsza połowa to technika, której fanem nie jestem, ale jednocześnie Gresham jako technik jest w tym mega profesjonalistą. Po przerwie reklamowej już trochę się rozszerzyli, prezentując wrestling ładny dla oka każdego fana. Wynik słuszny, ale mam wrażenie że nie wyciśnięto z tego wszystkich soków. Było dobrze, ale na pewno byliby w stanie zrobić tą walkę jeszcze lepszą.

Jay Briscoe vs Mark Briscoe
Ostatnie ok. 8 minut to ładny pokaz. Panowie w federacji od pierwszego dnia jej istnienia, a wciąż jak chcą to potrafią się dobrze pokazać i tu tak było. Przyznam że lekko się zaskoczyłem wynikiem, ale to fajnie że Delirious zabookował to w taki sposób, w jaki się zakończyło.

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 24.04.2021

Dak Draper vs Eli Isom
Po tej walce widać, że Isom rzeczywiście się rozwinął. Ładna walka. Choć oczywiście Dak Draper już zdążył pokazać że ringowo jest dobry, więc należało oczekiwać że nie będzie źle. Dobrze wykombinowali z tym time limitem. Wilk syty i owca cała.
Nooo, Dalton w swoim odświeżonym gimmicku zainteresował. :]

Fajnie że The Righteous pokazują że żyją, ale po skończeniu (chyba?) rozdziału z Mattem Tavenem nie mam wokół nich żadnego zainteresowania. Może zaskoczą mnie jakimś fajnym feudem.

Violence Unlimited vs LFI
O ile oni musieli skrócić emisję tej walki? :D Wygląda jakby co najmniej z jedną trzecią. Taka rozpierducha to w sumie najlepsze co można było zrobić tutaj, szczególnie gdy masz w ringu Homicide'a, który nigdy wirtuozem ringowym nie był ;)

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 1.05.2021

Bandido vs Flamita
Takie kicanie w ringu akurat trafia w mój gust ;) Fajne starcie stworzyli, takie akurat idealne na tygodniówkę. Zdarzało się, że bywało tam grubymi nićmi szyte, ale ogółem można polecić. Myślę że mogło to być jednak ze 2-3 minuty krótsze.

Matt Taven i Mike Bennett vs Beer City Bruiser i Ken Dixon

A se Matt zapuścił bródkę (nie pasuje mu). Tak coś czułem, że Bruiser & Dixon skończy się, zanim na dobre się zaczęło. Zapewne teraz Bruiser i Milonas wspólnie będą reprezentować ciemną stronę mocy - nadal jednak nie za bardzo mnie ten team interesuje :P

ROH TV Championship Match
Tracy Williams (c) vs Tony Deppen

Sam nie wiem co myśleć. Jak dotąd Tony Deppen nie był jakiś zły, ale też nie robił na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia. A z drugiej strony tutaj pokazał się kozacko i wygląda na to, że dobrze mu się przysłuży obecność w grupie Violence Unlimited. Z kolei z trzeciej strony o ile rozumiem to że teraz i ta grupa ma pas, to jednak przerzucanie tytułem jak gorącym ziemniakiem, a i sam Tracy mógłby mieć solidniejszy title run :<

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 8.05.2021

The Briscoes vs EC3 i Flip Gordon
Nie było to jakieś złe, ale zapomnę o tym.... już. Ostatnie 3 minuty dobre. Nieczyste zagranie Flipa na koniec wskazuje, że być może coś jeszcze z tego wyciągną. Właściwie nie kombinowałbym tu innego rozwiązania, niż EC3 vs Flip.

Brian Johnson Open Challenge
PCO to był ciekawy wybór, ale ten cały jego "błąd systemu" było po chu...steczkę. Wynik też do dupy. Świetne promo przed walką Briana, sprzedali nam że dokonał niemożliwego, odkopując po Moonsaulcie, a i tak z porażką. Niestety, kciuk w dół.

Angelina Love (w/ Mandy Leon) vs Quinn McKay
Oczywiście nie było mowy że Quinn miała to wygrać, lecz.... Boże, ależ ultra frajerkę z niej zrobili. W takich chwilach jeszcze bardziej boli strata Marty'ego na stanowisku bookera.

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 15.05.2021

Rankings battle royal
Fajny motyw Danhausena z El Generico. Ciekawe że do ostatniej czwórki utrzymał się Sledge. Ciężko mi jeszcze mówić o jego umiejetnościach ringowych, ale koleś ma niezłą historię swego życia do opowiedzenia.
Zatem LSG i Joey Keys za tydzień między sobą. W chuj bardziej ten pierwszy zasługuje na zwycięstwo.
A czy Michael Bennett będzie się domagał rekompensaty? ;)

ROH World 6-man Tag Team Championship Match
Shane Taylor Promotions (c) vs Primal Fear

Primal Fear prezentuje się nawet nieźle, ale mieli raptem dwie walki, zanim dostali title shota. Jedną kilka dni temu, drugą prawie 2 miesiące temu. To tylko dobitniej pokazuje że te pasy po cholerę powstały. Sprawiają one, że tych pasów w federacji jest za dużo.
Jeśli chodzi o samą walką, przyzwoita. Z początku tak sobie, ale potem już było fajnie. Pretendenci pozostawili po sobie dobre wrażenie.

Silas Young vs Josh Woods
No miło że po 2 miesiącach widzimy tych dwóch panów przeciwko sobie. Cierpi ich historia z powodu braku live eventów. Walka poprawna. Ale tbh, sędzia raczej musiał nie chcieć (patrząc pod kątem marka wierzącego w prawdziwość tego wszystkiego ;) ) zauważyć nógl Silasa na linach.

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 22.05.2021

Oho, już nam chcą wykombinować czemu OGK nie zdobędą pasów. Teraz Matt, tydzień temu tym battle royalem Bennett. Za tydzień Maria? :P

Fred Yehi vs Rocky Romero - Pure Rules Match
Ależ ładnie podpromowali tu Freda. Rocky nie odstawał i zrobili razem walkę godną polecenia. Myślałem że Rocky zwycięży i za jakiś czas pójdzie na Greshama, ale wygląda na to że to Yehi pójdzie tą ścieżką. Dla mnie super; Yehi kozak jest :)

Flip Gordon vs EC3 nam się zapowiada. Cóż, dziś już wimy że EC3 był niedawno hospitalizowany z powodu Covida. Ciekawe czy wyrobią się na Best in the World PPV.

ROH World Tag Team Championship Match
Rhett Titus i Tracy Williams (c) vs Matt Taven i Michael Bennett

Dość dużo czasu dostali, ale dobrze go spożytkowali. Nie czułem, że to trwało aż tyle. Pojedynek wyszedł na tyle dobrze, że to całe sprzedawanie urazu nogi Tavena właściwie było po ch*j. Fajne było to stereo Williamsa i Bennetta. Dodam też, że to był najlepszy występ Mike'a od powrotu.

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 29.05.2021

LSG vs Joe Keys
Spoko pojedynek. Dobrze że LSG wygrał. Keys nie jest jakiś zły w ringu, ale jest mi w ch*j obojętny. Taki parę lat starszy Adam Page, tylko - przynajmniej na razie - nikogo nie interesujący.

The Foundation vs Violence Unlimited
Pięknie poprowadzona walka. Dostali sporo czasu i dobrze go spożytkowali. Bałem się że pójdą w brak zwycięzców po wielkim chaosie, ale na szczęście okazało się że moje obawy były niesłuszne. Chris Dickinson jest kozak. Osobiście chciałbym żeby wkrótce zawalczył z Dakiem Draperem; razem mogą zrobić przekozacką walkę w ringu.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1845 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 119, 120, 121, 122, 123