Logowanie | Rejestracja


Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt cze 22, 2021 8:01 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Offline
Post: czw mar 04, 2021 6:17 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr cze 21, 2017 3:48 pm
Posty: 2217
Lokalizacja: Sosnowiec
Typujemy do niedzieli, punkt 22:00.

POWODZENIA :D


1. Exploding Barbed Wire Deathmatch for the AEW World Championship
Kenny Omega (c) (with Don Callis) vs. Jon Moxley

2. Tag team match for the AEW World Tag Team Championship
The Young Bucks (c) vs. The Inner Circle (Chris Jericho and MJF) (with Wardlow)

3. Singles match for the AEW Women's World Championship
Hikaru Shida (c) vs. Ryo Mizunami

4. Street Fight
Team Taz (Brian Cage and Ricky Starks) (with Taz) vs. Darby Allin and Sting

5. Big Money Match (Zwycięzca otrzymuje 1/4 wynagrodzenia rywala za rok 2021 XD)
Adam Page vs. Matt Hardy

6. Face of the Revolution Ladder Match for a future AEW TNT Championship match
Cody Rhodes (with Arn Anderson) vs. Scorpio Sky vs. Penta El Zero Miedo vs. Lance Archer (with Jake Roberts) vs. Max Caster vs. TBA

7. Tag team match
Miro and Kip Sabian (with Penelope Ford) vs. Best Friends (Orange Cassidy and Chuck Taylor)

8. Casino Tag Team Royale for a future AEW World Tag Team Championship match
Bear Country vs. The Dark Order (Alex Reynolds and John Silver) vs. The Dark Order (Evil Uno and Stu Grayson) vs. Proud and Powerful vs. The Butcher and The Blade vs. Private Party vs. Top Flight vs. Death Triangle (Pac and Rey Fenix) vs. Varsity Blondes vs. Matt Sydal and Mike Sydal vs. SoCal Uncensored vs. The Natural Nightmares (Dustin Rhodes and QT Marshall) vs. Chaos Project vs. TBA

PRE-SHOW


9. Tag team match
Riho and Thunder Rosa vs. Dr. Britt Baker, D.M.D. and Rebel





1. Kenny Omega (c) (with Don Callis) vs. Jon Moxley
TYP: PIN

2. The Young Bucks (c) vs. The Inner Circle (Chris Jericho and MJF) (with Wardlow)
TYP: PIN

3. Hikaru Shida (c) vs. Ryo Mizunami
TYP: PIN

4. Team Taz (Brian Cage and Ricky Starks) (with Taz) vs. Darby Allin and Sting
TYP: PIN

5. Adam Page vs. Matt Hardy
TYP: PIN

6. Cody Rhodes (with Arn Anderson) vs. Scorpio Sky vs. Penta El Zero Miedo vs. Lance Archer (with Jake Roberts) vs. Max Caster vs. TBA
TYP: WIEM JAK I PROSZĘ MI NIE PISAĆ JAK

7. Miro and Kip Sabian (with Penelope Ford) vs. Best Friends (Orange Cassidy and Chuck Taylor)
TYP: SUB

8. SCU
TYP: WIEM JAK I NIE PISZCIE TEGO

9. Riho and Thunder Rosa vs. Dr. Britt Baker, D.M.D. and Rebel
TYP: PIN

_________________
Obrazek

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok + WWE za 2020 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 i 2020 rok


User Roku 2019
Najprzyjaźniejszy User Roku 2020
Chatowicz Roku 2020
FRAJER ROKU 2020


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: czw mar 04, 2021 7:26 pm 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: wt lut 16, 2016 4:27 pm
Posty: 2381
Lokalizacja: Bydgoszcz
1. Exploding Barbed Wire Deathmatch for the AEW World Championship
Kenny Omega (c) (with Don Callis) vs. Jon Moxley
Zwycięzca: ja, bo nie będę oglądał (forfeit)

2. Tag team match for the AEW World Tag Team Championship
The Young Bucks (c) vs. The Inner Circle (Chris Jericho and MJF) (with Wardlow)
Typ: Ortiz i Santana (dq)

3. Singles match for the AEW Women's World Championship
Hikaru Shida (c) vs. Ryo Mizunami
Typ: Charlotte Flair, bo Flair zawsze wygrywa (pin)

4. Street Fight
Team Taz (Brian Cage and Ricky Starks) (with Taz) vs. Darby Allin and Sting
Typ: Big Show

5. Big Money Match (Zwycięzca otrzymuje 1/4 wynagrodzenia rywala za rok 2021 XD)
Adam Page vs. Matt Hardy
Typ: urząd skarbowy

6. Face of the Revolution Ladder Match for a future AEW TNT Championship match
Cody Rhodes (with Arn Anderson) vs. Scorpio Sky vs. Penta El Zero Miedo vs. Lance Archer (with Jake Roberts) vs. Max Caster vs. TBA
Typ: TBA

7. Tag team match
Miro and Kip Sabian (with Penelope Ford) vs. Best Friends (Orange Cassidy and Chuck Taylor)
Typ: Lana i Bobby Lashley

8. Casino Tag Team Royale for a future AEW World Tag Team Championship match
Bear Country vs. The Dark Order (Alex Reynolds and John Silver) vs. The Dark Order (Evil Uno and Stu Grayson) vs. Proud and Powerful vs. The Butcher and The Blade vs. Private Party vs. Top Flight vs. Death Triangle (Pac and Rey Fenix) vs. Varsity Blondes vs. Matt Sydal and Mike Sydal vs. SoCal Uncensored vs. The Natural Nightmares (Dustin Rhodes and QT Marshall) vs. Chaos Project vs. TBA
Typ: Nia Jax i Shayna Baszler

PRE-SHOW (nwm, nie interesuje mnie to)

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group