Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob lip 24, 2021 11:34 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

No tak, jak nam wiadomo za niedługo już wigilia (teraz tylko czekać aż reklama coca coli będzie śmigać 24h/7 w tv). No a jak wiemy zbliża się koniec roku poru podsumowań szczególnie dla administratorów jak i adminów (oczywiście bez Carrika i carmelobyelo). Rok 2010 dla WF był bardzo opatrozny wreszcie na wf doszło do przetasowań Sin dostał admina (nie napiszę oczywiście, że dzięki mnie), moderatorzy też zyskali wiele talentów, ale i userzy w tym roku dali rade. Co zmieniło się od ostatniego roku? Z pewnością poziom dyskusji w Indy. Do tej pory taki dział, tzn przed tym rokiem ssał nie miłosiernie, po za maks 2 zdaniami nie było tam nic. W tym roku dzięki takim znakomitością jak ja, Sin, NwO1, Kubiko, Mizter itd itp dział nabrał duże pole do manewru. Posty genialne,a co za tym idzie wiedza userów dużo podskoczyła. Teraz przejde do podsumowania Każdego z władzy, co coś w tym roku zdziałał. Nie będę pisał o Boryssie, Golobie itd, bo oni swoją pracę rozkładają na lata ;)
Jako pierwszy do odstrzału leci:

Bart - Człowiek bez, którego by te forum dalej wiało pustką, a posty były jakości wyrobu seropodbnego. Znakomity człowiek, który pozwolił na rewolucję, biorąc tym dużą odpowiedzialność.

Sin - Miałem o nim nie pisać, ale feud skończony, to se napisze. Osobistość, która )dobra z trudem mi to przyznać egg: zrobiła najwięcej) Obecność w każdym dziale, modernizacja działów, fakt, że lekko z Seboniał z przekleństwami , ale można mu to wybaczyć.

KTU - Pomimo, że markuje padace, to w tym roku postać wyróżniająca się. Prowadzenie quizów, do tego dochodzą tudzież genialne posty, no i wytrwałość w oglądaniu MS.

Arbuz - Wyobrażacie sobie rok, bez wwe w krzywym zwierciadle? Czy wyobrażacie sobie forum bez tak ironizującego future admina? Zdecydowanie Arek obok Sina i Mnie w tym roku zdziałał ogromnie dużo. Ożywienie działu PSW, genialna wiedza o Indy, Lucha, Puro, do tego dochodzi, mega kreatywność

Arek - łuuuhuu ten to dopiero naskrobał. Fakt, wybrał mnie na usera złośliwego, ale mu wybaczam. Prowadzenie ankiet, mega zapierdol w dziale grafika i na dodatek duża wiedza o rapie. Czego chcieć więcej? Może tego by Paula częściej się na wf pojawiała xP.

Mizter - Sam osobiście wybrałem go na moda i nie żałuje. Osoba która pomagała mi w alternatywach, dużoo dobrych postów w dziale MS jak i Indy. Mega postęp i talent, który będzie kiedyś tak wielki jak jego Pro Rot.

Salas - Hahahahahahahha No tak xD xD xD Co ja mam o nim pisać? Na pewno kreatywność, dużo pracy w dziale grafiki, znajomość o old schoolu, oraz humor i jest jedynym modem z którym mam zamiar zreamajkować seks szoł manka i sina.

Jerichoholic - User, którego bym zabił jeszcze pare miechów temu. Osoba mająca duże poczucie humoru, kulturystyka na tym forum bez niego by padła. Znakomita wiedza o współczesnym wrestlingu i odwaga ;).

KL - OHHHHHHH :* Forum bez pysiaka było by nudne. Fakt, ze od 2 lat sięnie rozwija, tylko pisze raporty, ale ost robi duże postępy, pisząc słitaśne wierszyki, czekam na powrót world life :P

Ultimate Mike - Fakt , ze teraz nie ma go za często, ale jego wkład w dział PSW jest nie oceniony.

Rot - No to ja. Hm. To dzięki mnie teraz Mizter, Jeri itd mają modów. To ja założyłem temat "dokąd idziesz WF?" w którym każdy miał pole manewrów. Zacząłem skutecznie walczyć ze spamem na forum a na dodatek wypushowałem takie osoby jak Litka, nwo1 oraz Mizter.

Temat założyłem z myślą o podsumowaniu nas koryciarzy, nie tylko przez siebie ale jak i przez Was, userów. Zachęcam do udzielenia się i pamiętajcie, za nie długo wigilia!! Barszcz z uszkami <3333333333333

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

Rot pisze:
wybrał mnie na usera złośliwego

To bylo bardzo dawno i napisalem to ze wzg. na feud Rot i ArKejoł! w ktorym jeszcze Salas sie zalapal,chodzi o temat "Rot jedzie na wakacje i mowi elo" xD to bylo dawno i nie wracajmy do tego xD Wiec tak bardzo ladne podsumowanie roku.Przy Salasie nie napisales ze wpadl w okres "Mam wyjebane na forum" z ktorego juz wszedl,przy Barcie ze wkoncu jako jeden z adminow ruszyl swoj pomaranczowy ty... i zrobil porządek,moderatorzy opierdalacze zlecieli ze stolka,moje logo zawidnialo na forum i wogole dzieki niemu kazdy mod (procz Arbuza bo on byl wczesniej) dostal szanse czyli moda,a KTU nawet Junior Adma.Wszyscy ladnie podsumowanie ale jesli mialbym sie upierac to by ocenic Carricka i carmela jako modow napisalbym tak.

carmelobymelo: Generalnie rzecz biorąc sam upload 20 gal na forum nie wystarcza ale,mam nadzieje ze na tym sie nie skonczy,dobrze ze wybrano kogos na sam dzial download tj. tylko PL ale przynajmniej zawsze beda swieze gale plus co najwazniesze TBW.Ogolnie na plus.

Carrick: wiem ze to ze ma moda wywołalo strasznie oburzenie wsrod wieeeeeeelu userow naszego forum,jak i mnie samego bo to ze ktos kiedys byl zasluzonym userem,ale aktualnie ze tak powiem osiadł na mieliznie to nie znaczy ze ma zostac modem.Na forum jest 3 userów którym ten mod nalezy sie 100.000 razy bardziej IvO,Kubiko,Marcin.Ale no coz adminem nie jestem,wiec moj glos w tej sprawie jest gowno warty.. i niech rzuci we mnie kamieniem ten ktory nie ma takiego samego zdania w tej sprawie :)

Obrazek

Ostatnio zmieniony śr lis 03, 2010 6:25 pm przez beeforparty?, łącznie zmieniany 2 razy

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Bart - Jest jedną z jasnych stron tego forum. Bart może nie jest jakoś aktywny, ale na forum zdziałał już bardzo dużo. Zawsze, gdy jest potrzebny, to się zjawia, np jak są jakieś włamy na konta userów.

SinMaker - Sin jest osobą, która zrobiła najwięcej na tym forum. Pamiętam czasy, gdy tylko Sin był moderatorem i zapierdzielał za dwudziestu, bo reszta z modów i adminów wcale nie wchodziła :P.

KTU - Niegdyś ten user praktycznie nigdy nie siedział na sb i pisał genialny posty, to drugie nadal robi ;). KTU należy się chwała za to, że ma ochotę na organizowanie quizów, bo to zabiera na prawdę dużo czasu.

Arbuz - Wielu userów naszego forum uważa go za złośnika, ale wcale taki nie jest. Z Arbuzem da się fajnie pogadać. Do tego robi różne fajne przeróbki, jak w "WWE w krzywym zwierciadle". Ostatnio jego aktywność na forum znacznie się poprawiła.

Arek - Arek jest najlepszym grafikiem na całym forum, robi sygny, avki itp dla innych userów, jest jednym z najbardziej pomocnych userów na forum. Do tego fajnie się z nim gada ;).

Mizter - Mizter jest jednym z lepszych userów młodego pokolenia, pisze bardzo dobre posty, do niedawna pisał świetne raporty i ogólnie się stara, aby wszystko było w jak najlepszym porządku.

Salas - Obok Arka jest jednym z lepszych grafików, pisze dobre posty, oraz jest jednym z zabawniejszych userów :P. Ostatnio się poprawił, bo kilka miesięcy temu rzadko wchodził na forum.

Jerichoholic
- Jest userem o największej wiedzy o siłowni. Pisze niezłe posty i dobrze moderuje forum :P.

KL - Nasz pysio od raportów :P. Ostatnio bawi się w Wisławę Szymborską :P. Wierszyki na poziomie, raporty też, więc czego chcieć więcej?

Rot - Ostatnio miał "ciekawy" feud z Sinem. Jako jedyny smaruje toster margaryną xD. Rot user z humorem, który od czasu do czasu walnie dobry post ;).

carmelobymelo - Byłem trochę oburzony, jak dostał moda, ale z czasem przeszło. Fajnie, że uploaduje nam gale, ale tak na prawdę jest dużo bardziej aktywny u konkurencji...

Carrik - Niedawno został moderatorem. Niewątpliwe sobie na to zasłużył. Jest mało aktywny, ale jak coś pisze, to kreatywnie ;).

Wesołych Świąt! :D

Ps: Dobry temat dla Xeo xD.

Ostatnio zmieniony śr lis 03, 2010 6:24 pm przez Marcin97, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

GOLOB- czuwa nad oprogramowaniem, teraz będzie wymieniał silnik, najmniej doceniany na forum, bez niego forum dawno by leżało i więc zamiast narzekać na niego doceńcie go.

DGNR8- fakt że nie narobił się w tym roku, no ale mimo to strasznie zasłużony user bez którego ja jako mod czy admin nie potrafiłbym nic, wszystkiego nauczyłem się od niego i jest to zdecydowanie mój ulubiony user ze starszej gwardii. No i kupiłem od niego 2 zajebiste koszulki xD

Bart- generalnie na początku mało aktywny, później się rozkręcił, kilka zmian wspólnie zrobiliśmy, jak dla mnie najlepszy admin.

Boryssniby na forum cisza, ale on czyta wszystko co się dzieje, robi najwięcej na forum, więcej niż każdy mod i admin razem wzięty, reklamuje na wielką skalę wrestlefans, co z tego że wiele neokidów tu trafia, większość potrafimy oszlifować i zrobić z nich super userów.

Rot- nikt go nigdy nie chciał na moda, ale ja sam powiedziałem że jak dostane admina to on dostanie mojego moda xD Dostał, na początku zwątpiłem w niego, miał zostać najlepszym modem na WF w historii, potem zniknał i wrócił, od tamtej pory roxxuje, (no i smaruje toster xD ) rok 2011 może być jego rokiem. Lubi lecha no ale to jeden minus :P

Salas był moment że chciałem go wywalić z forum, wchodził i narzekał tylko jak stara baba, no ale wziął się za siebie i za nic bym go nie zamienił.

Arekbez wykrzyknika, bo cały czas dre morde wymawiając jego nick xD Generalnie miał być modem tylko od grafiki ale dopchał się do koryta xD, on i jeri elinminują większość trolli więc jest ok xD No i pokazuje na zdjęciach znak Jeffa Hardego xD (nie zostanie ci to zapomniane xD)

Elvis AKA Jerichoholic Mój master od siłowni xD za tydzień do niego wpadam, generalnie wiele osób było przeciwnych jemu, ale postawiłem na swoim i bardzo dobrze, eliminuje trolli aż miło popatrzeć, sam dostałem kilka PW że Jeri jest zbyt surowy, ale to zwykłe trolle pisały. No i potrafi wypić wiśniówe z Pokala więc roxxuje xD No i mojego Moonwalka cały czas mi wypomina.

Arbuz prócz tego że markuje najbardziej botchojącemu zawodnikowi w ROH w tym momencie nic do niego nie mam, ba nawet na zlocie pogadaliśmy o WWE xD w realu jest naprawdę sympatycznym człowiekiem, wie gdzie są najtańsze browary we Wrocławiu i tyle mi starczy, do tego ma dużą wiedzę na temat puro i na grach, co najważniejsze, więc jak dla mnie future admin (Apokalipsa nadchodzi xD )

KLco ja bym bez jego raportów zrobił xD w sumie nic bo jeszcze żadnego nie przeczytałem xD ale potrafi niszczyć szkodniki, na początku obawiałem się bo uważałem że jest zbyt miły żeby dostać admina i będzie mu szkoda usuwać debili, no ale radzi sobie genialnie. Pysiek :*

Mizter który uparcie twierdzi że reprezentacja niemiec w piłce nożnej ma samych niemców xD
No ale przydał się, pierwszy raz dałem się namówić modom żeby dać komuś moda no i opłaciło się, rośnie w moich oczach i mam nadzieję że da radę sobie rade :P

Carrik nie wiem co wy do niego macie, zobaczycie że to idealny kandydat na moda, zawsze jest bezstronny i ma swoje zdanie które podtrzymuje, od czasu dania mu moda jego aktywność wzrosła więc jest bardzo dobrze, no i uważa Takera za lumpa za co gigantyczny plus xD xD

carmelobymelo pamiętam go tylko z kłótni że ŁKS suck a Widzew rox xD (pozdro maniek) moda ma niesłudznie i niepotrzebnie, no ale to wybór GOLOBA więc się nie wpierdzielam, skoro ma uporządkować dział gal to niech to robi

KTUw postach się nie stara już jak kiedyś, nie lubi mnie bo uważam że Taker to największa ciota z WWE no ale mimo to bardzo dobry user (prócz jego nagminności do markowania pewnemu lumpowi :P ) jest bezstronny i przeważnie ma racje a ja go nie mam jak wysłuchać, czuwa zawsze jak jest jakiś włam, jak dla mnei wzorowy junior admin ocena 8\10 (i2 za takera :P )

my name is Miguel Flavio Hose De Maria Sin Rodriguez De Silva Montevideo Cardioso hernandez Juan Pedro Aveiro Dos Santos[/center]

Tytuł:
Superstar

Hoohohohohohoho i wszyscy razem! Coraz blizej sięta!Coraz blizej sięta!Coraz blizej sięta!Coraz blizej sięta!Coraz blizej sięta!Coraz blizej sięta!Coraz blizej sięta!Coraz blizej sięta!Coraz blizej sięta!Coraz blizej sięta!Coraz blizej sięta!Coraz blizej sięta! Coraz bliżej nas! Na poczatek fajnie Rot ze wspomniałes o najbardziej sexownym na forum xD Dobrze zatem...Co tu napisać?

Bart - Nie jest aktywny tak jak np. Sin czy Marcin czy inni aktywni, ale robi duuuzo dla forum, jak i dla całego serwisu WrestleFans. Gratulacje dla niego ze się użerał z nami wszystkimi...:D

SinMaker - Człowiek który tyle juz tu sie narobił ze powinien dostać pysia od KL`a. Wiele dobrego zrobił, pisze i zakłada kreatywne posty do spamienia przed neokidki, ale zawsze tacy normalni neo jak my sie wypowiemy. Dobra robota bob.

KTU - Quizy, tym zasłynął...nieee, zasłynął robią troche dla forum, ale quziy to takie chyba najbardziej podniecająca jak na razie, pisze kreatywne p...jakos sie nie udzielasz...dlaczego? Ale i tak jest spoko:D

Arbuz - ooo, fani zagorzali MS i Ceny sie go boją. Lubimy gasić fanów MS xD Ale co tam, mimo to dobrze spełnia się jako mod, poczucie humory na wysokim poziomie, wyższym ode mnie tak mysle...brawo...w dodatku przyszła gwiazda i TT partner Reya Mysterio :rotfl:

Arek - Na SB miło sie prowadzi z nim konwersacja, grafik pierwsza klasa, w dodatku pomocny, zasługuje na moda...brawo Arkadiuszu. Jedyne co mi nie pasuje w nim ze olał sobie szkołe, i dostał nagade od wychowawczyni xD

Mizter - No kolejny bot który zasługuje na moda xD Jest w porządku, stara sie, nie robi awantur chyba, nie wiem nie widziałem...ogólnie user na +...

Salas - Obok Arka jest jednym z lepszych grafików, pisze dobre posty, oraz jest jednym z zabawniejszych userów :P . Ostatnio się poprawił, bo kilka miesięcy temu rzadko wchodził na forum. <--- skopiowane od Marcina bo ma racje. A i w wywiadze powiedział ze odziedzicze po nim moda... :* MY HEro!

Jerichoholic - Mój kolejny bohater i sensej. Uczy mnie jak robic super poze Y2J`a. Dziekuje, poza tym dobrze sie z nim pisze, jeszcze lepiej spamuje...(czasy konkurencji PCW)...kocham go... :crazy:

KL - Raporty, raporty itp. Super gosciu, ostatnio wczoraj przeprowadziłem z nim wywiad, miło i zarazem smiesznie było. Poczucie humoru ma i to jest dobre:D

Rot - On jest sponio jak dla mnie, dobry mod, nie ma zastrzeżeń, ostatnio mniej wchodzi na forum, ale co tam :D

carmelobymelo -Co, nadal nie wiem dlaczego ma moda, bo linki...no cóż...ale co mi tam xD Wesołego jajka :D

Carrik - Niedawno został moderatorem. Brawo, ludzie maja spinke o to dlaczego on?! Nie buga! Ale on jest dobrym modem i spierdzielac od niego!

jest wielu dobrych userów który robią duzo na forum a sa szarzy np. Stochu, IvO, TLK, Dragon, Stu tez sie ostatnio na forum pokazuje, Kubiko, Skyp, Boogeyman, Rock Bottom, hardys...najlepszego, i wesołego mikołaja xD z Coca colą :jupi:
:jupi:

Tytuł:
Superstar

GOLOB- No coz jakby nie bylo bez niego nie bylo by wrestlefans,on zarzadza calym silnikiem forum,jest tlenem dla naszych zyc...

DGNR8 - Zdecydowanie moj ulubiony admin na Wrestlefans xD uwielbiam goscia,ma zarabiste poczucie humoru i wali swietnymi tekstami,zawsze mu markowalem co udowadnia nawet podprowadzenie avka w pewnym momencie czy tez nick CRT4 wzorowany na nim xD szkoda ze juz tak rzadko wchodzi na forum

Bart - no coz,bardzo pracowity byl kiedys,duzo zrobil na forum,teraz niby mniej aktywny ale i tak czuwa nad wszystkim

Boryss - ma adma ale na forum wogole sie nie udziela,jednak to nic,ten facet odwala taka robote poza forum ze szok,on promuje nas dla WWE i jestesmy jedynym takim forum ktore ma tam dojscia,bez tego czlowieka to forum nie mialo by tego czegos

SinMaker - czlowiek ktory jest swoistego rodzaju bogiem na tym forum,zawsze staral sie udzielac i czuwa nad bezpieczenstwem forum,bardzo spokojny gosc,da rade z nim pogadac,ma jednak kilka wad takich jak markowanie zalosnemu Man Utd czy tez wybieranie sobie ulubiencow ktorzy niestety sa lekko by to powiedziec niezbyt fajni....

KTU - no coz co by tutaj mowic,roznie bywalo w relacjach pomiedzy mna a nim ,ostatecznie jednak stwierdzam ze to bardzo spokojny user no i duzo robi,odpowiedzialny facet,jednak ma kilka wad takich jak przesadne bawienie sie w detektywa czy tez moze bycie zbyt pamietliwym xD

Rot - a co tu mam gadac,jeden z ulubiencow Sina a wszyscy wiedza co to oznacza,szkoda gadac wogole,user ktory jest zdecydowanie przeceniony ponad swoje wartosci uwazac sie za hej wie kogo,mowi ze duzo zrobil na forum a ja tylko sie z tego smieje jak on tak gada,naprawde szkoda gadac

Salas - zarabisty koles,naprawde to jest chyba najlepszy moderator na wrestlefans,swietne posty,sygmy i to wszystko,mysle ze to wlasnie on powinien zostac Adminem przed Arbuzem...

Arek -spoko user,typowy hip-hopowy ziomal,robi sygmy i ogolnie bardzo pomocny

Jerichoholic - user ktory nigdy nie odpuszcza klotni,bardzo waleczny,lubi chodzic na silownie no i spoko,niestety jednak musze to powiedziec ale na moda zamiast niego zaslugiwalo kilka innych osob no i nie ukrywam tego iz na jego pozycje napewno wplynely dobre kontakty z sinem

Arbuz -ahh no,co by tu mowic xD user bezcenny na forum xD jego idee o sposobu banowania i zalozeniu kilka dzialow kreca mnie xD chociaz niedokonca mozna mu jednak ufac poniewaz jest lekkim hipokryta xP mysle ze powinien byc Adminem zaraz obok Salasa

KL -no wiadomo,mysle ze to wlasnie on jest najlepszym moderatorem WF w historii a nie jakies tam rotmizy,lol ,koles niezle pracuje przy raportach i wogole,chyba najbardziej sprawiedliwy mod,naprawde spoko

Mizter - eee tam,kolo ktory dostal moda za markowanie mizowi z polecenia rota,jest to co najmniej smieszne,sorry ale kolo zbyt szybko dostal moda i byla kopalnia userow lepszych od niego,poza tym 14 lat i mod? nie no to juz przeginka,chociaz trzeba przyznac ze troche mi imponuja troche ta jego odpowiedzialnoscia no i w ostatecznym rozrachnuku moze byc tym modem....

Carrik- tak kolejny ktory dostal od Sina,nie rozumiem czemu akurat on,koles przeciez na forum nic nie robil ostatnio,a sprawy elity dzisiaj nikogo nie interesuja prawie,za to pomnik sie stawia najwyzej,co mial juz jako hof ale mod za zaslugi czyli jak pas dla starucha undertakera to przesada,bylo takze wiele lepszych kandydatow

Ultimate mike - etam mod takze po znajomosci arbuza,chociaz uwazam jednak ze za jego wiedze ktora zdecydowanie poprawil i ogolnie prace w psw zasluguje na to stanowisko,szkoa tylko ze markuje samoe joe ;')

carmelobymelo - znam go glownie z uploadowania gal no i mysle ze zasluguje na swojego moda

to tyle,lubie byc szczery, dlatego pale jana na kazdym kroku, wiec tak tutaj napisalem o kazdym i jak kogos obrazilem to nie miejsce mi za zle :)

Indys Typer 2015 - 3 Miejsce
1x User Miesiąca (Luty 15')
Byly moderator Wrestlefans

Ostatnio zmieniony czw lis 04, 2010 9:24 am przez TLK, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Nudzi mi się to trochę popisze głupot. Pewnie parę osób się znów będzie czepiać, ale taki lajf xD...

Bart - Gość dla mnie kompletnie, na maksa pozytywny. Wkłada wiele w funkcjonowanie forum. Żadnych negatywnych spraw w opinii na jego temat nie wniosę.

Sin - Panuje nad spokojem na forum, ma okresy swoich "powrotów", kiedy to pisze swoje kreatywne posty. Co jak co, ale kontrole utrzymuje cały czas ;)

KTU - Gość można powiedzieć zapierdziela cały czas. Najbardziej zasłużył na jakikolwiek awans. Wszędzie i zawsze go widać. Quizy, posty, wszystko elegancko i na poziomie godnie reprezentującym jego jak i całe forum

Arbuz - Raz mówi, że ma wyjebke na forum, raz że zostanie adminem... No jaki jest, taki jest. Osobiście w sumie nic nie mam do Arbuza naszego, bo co bym miał mieć. Mi jeszcze nigdy chyba niczego nie wypomniał, także niczym mi nie podpadł.

Arek - Najlepszy z modów pod względem zachowania. Humor to coś, dzięki czemu można z nim na luzie pogadać na różne tematy. Nie wywyższa się jak co poniektórzy na tym forum, bo mają kolorek dzięki "kolegom" na forum. Co tu mówić, Arek zawsze spoko ;) . No i oczywiście praktycznie całe moje "skillsy" graficzne zawdzięczam jemu.

Mizter - Jak dla mnie trochę zmienił się po dostaniu rangi. Chyba dobrze się wywiązuje ze swojej funkcji, nie wiem, nie przyglądam się jakoś specjalnie.

Salas - Kiedyś mieliśmy mały konflikt (chodzi o pewne forum ;) ), mimo to okazało się, że jest pomocny w sprawach graficznych, ale i też w niektórych tematach na prawdę mądrze gada (nie koniecznie odnośnie wrestlingu, ale i też sprawy forum). Można powiedzieć, że pozytywnie mnie zaskoczył ;)

Jerichoholic - No ten to się dobrze wywiązuje z funkcji moda. Zamka tematy nie mające jakiegokolwiek sensu. Pozytywnie, bo negatywny jak dla mnie nie jest i uważam, że gość wie co robić i jak działać, żeby było dobrze.

KL - nasz pisarz :). User mega pozytywny, dla każdego miły. Pomocny, no i cały czas zapierdziela z raportami. Po prostu, oby więcej takich użytkowników na tym forum.

Ultimate Mike - No kariera moda na razie skończona, jak dla mnie user neutralny. Niczym mi nie zaszkodził, ale też niczym przede mną nie zabłysnął xD. Ale ma obiecane, że odzyska moda, także jest dobrze ;)

Rot - hmm... jak dla mnie postać taka neutralna, nawet troszkę w negatywny sposób jestem nastawiony co do Rot'a. Być może dlatego, że nie poznałem go jakoś specjalnie, ale jest to spowodowane tym, że jakoś sam nie wyszedłem z taką inicjatywą, bo nie podobała mi się jego postawa w wielu akcjach. Sądzę, że wywyższa się, no ale to zdanie tylko szarego usera, prawda? Nie ma się co przejmować...

Carrik - Ma swoje zdanie i wstawia się za to. To jego duży plus. Czepiał się często ortografii userów w SB i postach, w sumie to dobrze, nich ich ktoś szkoli xD Team Poland! Hehe... Mod, mod hmm... no szczerze mówiąc widziałem kilku innych kandydatów, którzy zasługiwali na moda bardziej niż sam Carrik, mimo to jego pozycja na tym stanowisku mi nie przeszkadza.

MIMO WSZYSTKO, pozdrawiam wszystkich równo!. Skoro taki nastrój, to życzę wesołych świąt!
Pozdro dla wszystkich ;)

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

GOLOB, DGNR8- dwójka adminów nie za specjalnie widocznych na forum jako userzy ale robią swoje na backstage forum. w sumie nigdy nie rozmawiałem z nimi jako tako ale szacunek w ich stronę za pracę włożona w forum

Bart- kilka rozmów, obecny na forum, konkretny człowiek. cóż więcej można dodać. właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Boryss - na forum nie aktywny. on działa w mediach. pomimo tego, że nie przepadam za komentarzem na ESC chylę czoła nisko przed nim za to jak promuje wrestling w Polsce.

SinMaker AKA Gutek - jeden z pierwszych userów z jakimi nawiązałem znajomość na forum kiedy zacząłem aktywnie tu działać. Dusza tego forum odkąd jest admiem wrestelefans will be never eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeevvvvveeeeeeeeeerrrrrr be the same again. za 2 tygodnie będzie płakał, że ma przeze mnie zakwasy no ale siłownia musi boleć xD

Rot- mowił, ze by mnie zabił ale wszyscy wiemy, ze nie dalby sobie rady. w sumie dzień przez zlotem jeszcze mieliśmy ścięcie na forum a na samym zlocie na początku widziałem niepewność w jego oczach a na koniec zrobił mi wstyd pall mallami xD ale user naprawdę solidny, mod też klasowy, mieszkaniec elitarnego Rybnika i to on mnie pushował na moda :*

Salas - w sumie od niedawna rozmawiamy w SB. fan WCW i nic więcej nie trzeba dodawać.

Arek - ma maćkową fryzurę a mi wmawia afro. Grafik że głowa boli. no i mieszka blisko mojej rodziny xD więc w sumie dla mnie też jest jak rodzina. równiacha człowiek (udał mi się żargon hip - hopowy? ) i chyba najaktywniejszy moderator.

Elvis AKA Jerichoholic - ludzie mówią, że ostatnio na siłowni w wałbrzyskim OSiRze poprawił swój rekord wyciskania na klatę o 10 kg i teraz to 150 kg. Nic więcej o nim nie wiem.

Arbuz - przyszły admin WF, mój kreator mody, mistrz konsolowy i pro w WSW i sensei wrestlingu. Ma genialny gimmick heela na forum ale po godzinach naprawdę super człowiek. Jak ustalilismy przy piwku jest moim młodszym bratem, którego nigdy nie miałem.

KL - Pysiek pisze takie raporty, ze mi się WWE nie chce oglądać xD znaczy najpierw czytam a później ściągam, żeby zobaczyć czy mnie nie okłamał w raporcie :P

Mizter - jest jak Charles Bronson w życzeniu śmierci. Cichy i spokojny a warna trollowi i tak wlepi.

Carrik, carmelobymelo - sorry panowie ale za krótko dzierżycie ten moderatorski kolorek, żebym mógł coś twórczego stwierdzić ;)

KTU - co tu była za zadyma ... ale jak się któregoś dnia postanowiliśmy uspokoić i przestać drzeć koty okazało się, że Kamil to człowiek z którym naprawdę super można pogadać. Na forum też swoje robi jak należy więc na co narzekać ?

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

GOLOB - to on jest jednym z głównodowodzących tego forum - mimo , że go nie widać to i tak odwala dobrą robotę i trzeba go za to szanować. Czekamy na nowy silnik ^^

DGNR8 - niestety z tym panem się zbyt często nie widziałem ale jest legendą forum - i szanuje go - poza tym jego ŚP profil na Odsiebie roxx ^^

Bart - No Ktoś go widuje na forum - trzyma ład i porządek - bardzo dobrze się z tym userem rozmawia no i lubi Survival tak jak ja -,- na pewno jedna z głównych postaci tego forum

Boryss - to on najbardziej reklamuje nasze forum - ściąga całą mase userów reklamując forum - może są to tylko i zwyczajnie ludzie nieobeznani z wrestlingiem ale na pewno coś z nich wyrośnie - na forum jest wiele przykładów ludzi.

SinMaker Zawsze rano - i do południa jest na forum wtedy kiedy ja - ze wszystkich admów Sin ma u mnie największy szacunek - to co on odwala na forum to się w pale nie mieści - i można z nim jeszcze pogadać.

KTU - jak to Sin mówi fan "lumpa" Takera ;D pan od quizów i dobrych postów - myslę , że to osoba , która jest filarem tego forum trzyma porządek - jest bardzo w porządku osobą miło mi się z nim rozmawia + ma wiedzę o wrestlingu bardzo dużą. PS Dziś jadłem kopytka i piłem Kinley'a

Rot - mark Miz'a - tyle co on się nie nagada jak to jemu markuje -,- odchodzi i wraca no cóż jest to podopieczny Sina i to on go wybrał na best ever moda więc ok. Napewno pozytywna postać

Salas - kocham jego kanał na YT - mark dziada Hogana - no ale markuje Benoitowi - dużo ciekawych tematów zakładał - miał chwilowy okres że dał sobie spokój centralnie no ale zdarza się najelepeszym.

Arek - Fotoszop i Paula to jego drugie życie ^^ to ile ten chłopak pracy włożył w to forum to się w bani nie mieści - zapierdziela z sygnami + mógłby troche postów w działa popisać bo się zapuścił ale liczę na poprawę :) Osoba najbardziej zapierdzielająca ostatnimi czasy.

Jerichoholic el tomek Ile to ja z nim razy do nocy przegadałem na gg i zawsze są tematy do rozmów - ostatnio spamuje jak byk , no ale w końcu tomasz to mark Jericho i liczę na to że wbijesz na lade 160 ^^

Arbuz - najbardziej kontrowersyjna postać ostatniego stulecia na forum -,- Odchodzi i ma wszytsko w dupie potem wraca i ma pragnienie zostać admem - uwielbiam jego trash talki i występy na WSW. Jego tepieni trolli i pokazywanie jak być fajnym...

KL - mysio pysio - poeta - komediopisarza ta nasz KL i jego raporty - co byśmy bez nich zrobili ? Dobrze , że jest z nami na forum i pokazuje jak można być fajnym i lubić Cene.

Mizter - moderator młody ale za to ogarnięty - fan koszykówki - można z nim pogadać na SB szkoda że już nie pisze raportów ale mogę wybaczyć - szkoła itp ^^

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ]