Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob lip 24, 2021 9:25 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Nic nie trwa wiecznie, jakis kutas to wymyslil niby banalne, a jak zyciowe. Po raz drugi zrezygnowalem z funkcji moderatora i tym razem bez apelacyjnie, odchodze z tej rangi i powoli z WF. Rok 2010 byl bardzo obfitym rokiem dla WF ale i tez kureffkowo nie fajnym. Udalo nam sie zwalczac spam, zmuszac userow do kreatywnosci, ale nie udalo nam sie wytepic tepoty (w sumie to moja najwieksza porazka jako moda). Chcialbym napisac, ze decyzja o tym ze JH ma byc moda, jest czynnikiem oczywistym, teraz dostaniecie Hejty wreszcie moda, ktory jest mily, przyjemny i nie wlirwia swoja szczeroscia jak Rot. Ogolnie to jej zadanie jest takie, by poprawic sytuacje na forum, zarzegnac konflikty i tworzyc solidne forum, ktore niestety od jakis 2,3 miesiecych stoi w miejscu z lekkim wskazaniem na cofanie. Chcialbym tez przypomniec modom, ze za niedlugo wigilia, a po niej zostaniecie rozliczeni przez userow, za to co zrobiliscie i pamietajcie ze wbrew sil wyzszym to od was zalezy czy forum bedzie funkcjonowac dobrze czy nie. Teraz administratorzy, pamietajcie ze dobre forum to takie w ktorym respektuje sie moderatorow, nie robcie z nich zwyklych userow z opcja "zamknij temat". nie tedy droga, pozwolcie im dzialac wedlug ich racji i tak zostanou rozliczeni, wiec nie widze sensu ograniczania im pola dzialania bo to do niczego dobrego nie prowadzi.
Chcialbym teraz podziekowac tutaj z tego miejsca Sinowi, ze udalo mu sie zrobic dobra atmosfere, swiecenie dowcipem i tym ze hejtuje niemcow. Ciesze sie ze z moda ktorego Ci zalatwilem, stal sie zdecydowanie najlepszy admin (kurde te Tyskie psuje reputacje :/) Mam nadzieje,ze wybaczysz mi to, ze nie spelnilem nalezycie swoich obowiazkow, ale coz nikt nie jest perfekcyjny, ale jestem pewny ze dalem z siebie 103023932 procent. Pamietaj ze bez Ciebie te forum upadnie, tak wiec modle sie bys zostal
Bart - dzieki za danie mozliwosci moderowania forum, wazne ogniwo takie jak Ty to podstawowy element, powodzenia rowniez z przyszlym rokiem ktory bedzie kluczowy

Na koniec podam moja wizje wf i plan na jej przyszłość.

1. Zmodernizować dział downloadu wszystko przeniesc do działu download i zostawic tylko rzeczyz ESC/TBW

2. Docenić userow którzy zapierdzielają na forum, sorry ale jakiś TLK ma super range za wrzucanie byle ,czego a taki Stochu co zapierdziela za 44933789349 userow nie ma nic (to samo tyczy ie kubika itd)

3. Docenic divy, ktore czuja sie nie wyrazniane. Ranga divas + rozowy kolor hell yeah.

4 Dac Arbuzowi admina, by wreszcie swieze pomysly zaczeto wdrazac.

5. Pozwolić moderatorom na ich działanie, a nie tylko wykorzystywanie do czyszczenia działu.

Powodzenia WF ;) Rot was Kocha!

Ostatnio zmieniony pt lis 26, 2010 11:09 am przez The_Rot, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
Nowy
Awatar użytkownika

Rot pisze:
Ogolnie to jej zadanie jest takie, by poprawic sytuacje na forum, zarzegnac konflikty i tworzyc solidne forum,

A bezsensownych kłótni nie zniosę, więc radzę się zastanowić nad nimi, bo ostatnio ich nie brakuje.
Rot mam nadzieję że zostaniesz na forum, byłeś świetnym modem ( szkoda że z niego rezygnujesz) i myślę że wszyscy doceniają Twoją pracę.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Rot pisze:
tym ze hejtuje niemcow.
zawsze i wszędzie :*
Rot pisze:
Amen
Cytuj:
5. Pozwolic moderator na ich dzialanie, a nie tylko wykorzystywanie do czyszczenia dzialu.
nikt im nie broni, zgłaszać pomysły i zapierdzielać!!!

Co do Rota, osobiście moją porażką jest jego odejście, jak mu dawałem moda to zawsze chciałem żeby był zapamiętany jako najlepszy mod wszechczasów na WF, no załapał się na podium, więc nie jest źle.
Dziękuję z góry Rotowi za współpracę, dziękuję za zlot, dziękuję za to że jesteś cegiełką w naszej genialności.
Rot to jeden z tych co utzrzymuje kontakt przez tel (ps mógłbyś sobie naprawić łajzo MMS w telefonie bo takto jak widze fajną dupe na ulicy to robiąc zdjęcie muszę tylko arkowi wysyłać xD )
nie będe się rozpisywał bo nawet jak nie będzie cię na WF to będziesz na telefonie xD

my name is Miguel Flavio Hose De Maria Sin Rodriguez De Silva Montevideo Cardioso hernandez Juan Pedro Aveiro Dos Santos[/center]

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

mnie namawiał do powrotu sam odchodzi ... no cóż. Wielka szkoda, bo Rot byłeś jednym z kamieni węgielnych położonych pod to forum xD Jako mod dawałeś radę i szkoda, że odchodzisz, bo nie bałeś się podejmować nowych inicjatyw i ich realizacji. Mam nadzieję, że jako user będziesz tu zaglądał i rzucał jakimś komentarzem w swoim stylu i że jak dojdzie do skutku kolejny zlot i jakaś większa gala backyardowa to się pojawisz z wnukami bo będę czekał na Ciebie z niespodzianką zwaną Spainbuster :faja:

Rot pisze:
Docenić userow którzy zapierdzielają na forum, sorry ale jakiś TLK ma super range za wrzucanie byle ,czego a taki Stochu co zapierdziela za 44933789349 userow nie ma nic (to samo tyczy ie kubika itd)

tu się w pełni zgadzam. Kolorek za wrzucanie linków pewnie z innego forum ma wymazać lata trollowania. Stochu odwala kawał dobrej roboty z tymi wywiadami a świeci szarością.

Rot pisze:
Dac Arbuzowi admina, by wreszcie swieze pomysly zaczeto wdrazac.

też się w pełni zgadzam. Bo Arbuz nie będzie się ceregielił tylko w swoim stylu zacznie prowadzić działanie.

Rot pisze:
Pozwolić moderatorom na ich działanie, a nie tylko wykorzystywanie do czyszczenia działu.

a co za tym idzie nie ściągać warnów jakie dajemy za bycie pokemonami i szanować nasze decyzje podejmowane w grupie.

Tytuł:
Cytuj:
tym ze hejtuje niemcow

To akurat największy minus Sina i najlepiej jakby dostał za to bana :P. Swoją drogą szkoda Rot bo byłeś jedynym modem który bez apelacyjne za nawet objawy burdy dawałęś warny. To było dobre dla forum.

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Pozwólcie, że się wypowiem. Po pierwsze Rot - zaprzestań proszę ja ciebie tego ściągania nazw tematów typu "Dokąd idziesz WF", czy tak jak teraz "Czas Honoru/Hardkoru" oraz używania na prawo i lewo zwrotu "jan palony", bo czasami wydaje mi się że używasz go tylko bo czujesz się z tym fajnie, a nie do końca chyba znasz znaczenie tego... No ale dobra. Mimo wszystko i tak szkoda że odchodzisz ;)
Co do wypowiedzi twojej to powiedziałeś to co miałeś, nie ma co komentować. Tylko odpowiem na twoją wizję krótko zgodnie z kolejnością (z czym bym się zgadzał a z czym nie):

1. Nie
2. Tak OJ TAK! Ale to się i tak nie uda, bo trzeba jakoś "zabłyszczeć" przed administracją i się jej podlizać, przez co stajesz się ich "znajomym" no i masz szansę na posadkę xD. No chyba że znasz ich dłużej, wtedy nie musisz nic praktycznie robić. Posada gwarantowana ;) . Szczerze powiedziawszy jeżeli chodzi o wybory nowych modów, to administracja mnie cholernie zadziwia. Zamiast dawać moda osobą, które spędzają więcej czasu na forum, dają tym które mniej (chodzi mi tutaj o nowego moda JH). Oczywiście nie obrażam jej, bo ją lubię, znamy się też z innego forum. Życzę powodzenia na stanowisku :) Ale jej wybór na moda... jak dla mnie co najmniej dziwny.
3. Nie. Kobieta jak kobieta... normalny użytkownik jak każdy inny.
4. Tu się mogę zgodzić :)
5. Tak

Tytuł:
Superstar

A ja powiem krotko !!! Ciesze sie :D Sam niewiem jak mozna cie bylo dopuscic do wladzy,przeciez byles tragiczny,a swoja osoba naprawde reprezentowales zalosny poziom i byles fatalnym moderatorem,od tego zacznijmy ze ty wogole nie powinienes dostac tej funkcji,byles zbyt niedojrzaly jak na kierowanie innymi ludzmi wiec dobrze sie stalo i mam nadzieje ze znajdziesz cos takiego jak "Honor" a nie jak inni i znikniesz na dobre, mam nadzieje ze potrafisz chociaz przyjac slowa krytyki i mimo wszystko zachowasz twarz po mojej wypowiedzi xD

Indys Typer 2015 - 3 Miejsce
1x User Miesiąca (Luty 15')
Byly moderator Wrestlefans

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

Hollywood TLK pisze:
takiego jak "Honor" a nie jak inni i znikniesz na dobre, mam nadzieje ze potrafisz chociaz przyjac slowa krytyki i mimo wszystko zachowasz twarz po mojej wypowiedzi xD

Jasne, ze wiem co to Honor i w przeciwienstwie do takiego pajaca jak Ty, takie cos posiadam ;).

Hollywood TLK pisze:
i i mimo wszystko zachowasz twarz po mojej wypowiedzi xD

Ja zachowam ale czy Ty zachowasz? hmmm

elvis pisze:
Jako mod dawałeś radę i szkoda, że odchodzisz, bo nie bałeś się podejmować nowych inicjatyw i ich realizacji

Teraz zastepuje mnie Rot version 2 i jest to JH polaczenie seksapilu stanowczosci i nie tolerowanie debilizmu. :D

Tytuł:
Star
Awatar użytkownika

dobra zamykam temat bo robi się spamowisko. widocznie w edynburgu nauczyli się nowego słowa i nagminnie go teraz się używa nie wiedząc co znaczy i nie mając nic z nim wspólnego. Tak wiec Rot dzięki za wszystko i do zobaczenia na backyardzie :faja:

Tytuł:
Star

Cytuj:

Czyli wychodzi na to, że np jeżeli Marcin97 będzie chciał coś zrobić na forum to będzie musiał dostać admina.Jeżeli Arbuz ma takie "WIELKIE" pomysły to niech je zrealizuje jako Junior Admin i może wtedy sobie zasłuży na admina w co wątpię.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ]