Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz wrz 19, 2021 7:59 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

Maniac Zone Wrestling startuje z nowym programem
Premiera pierwszego odcinka już 19.03.2021r.

Legenda
Awatar użytkownika

Krótki wywiadzik z Szadołem dla MyWrestling odnośnie projektu MZW: Project Basement i ogółem co tam u MZW słychować.

https://mywrestling.com.pl/mzw-zapowiad ... -shadowem/

Star
Awatar użytkownika

Dobrze, że MZW z czymś takim wystartowało. Nie ma nic gorszego dla fedki, niż kompletnie pusty przebieg i w dłuższej perspektywie zapomnienie. Oby projekt wypalił, tego trza im życzyć.

Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Z jednej strony zgoda z Kilgorem, z drugiej kwestia tego, czy wrestling w Polsce bez publiczności ma jakikolwiek sens. Bo o ile w Stanach czy Japonii to mogło się obronić, tak w Polsce federacje raczej żyją z ludzi na trybunach i tworzą w bardzo dużej mierze show. Zobaczymy, w sumie ciekawe że MZW i KPW również w tym aspekcie obrało dwie różne drogi. Ciężko powiedzieć, która jest tą "prawidłową" ścieżką, choć ja bardziej optuję za sposobem KPW i skupienie się bardziej na rzeczach okołowrestlingowych na czas pandemii niż na samym organizowaniu gal.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-18.03.21

Legenda
Awatar użytkownika

Ja uważam że droga obrana przez MZW jest bardziej prawidłowa. Jasna sprawa z tym brakiem ludzi na trybunach, ale w obecnej sytuacji MZW próbuje wyciągnąć z tego tyle, ile się da. Najlepszy sprawdzian i zbieranie doświadczenia dla swych adeptów - walki w ringu. Tak, mogą to sobie równie dobrze po prostu robić na treningach, ale to nie to samo. Przy nagrywaniu dla Project Basement to jakiś krok do oswajania się z tą sytuacją: mam swój "egzamin", jestem oceniany przez fanów.
Gdy pięknego dnia gale wrestlingu w Polsce wrócą do normalności, będą trochę oswojeni z występem pod presją "jestem obserwowany". No i oczywiście do tego dochodzi samo doświadczenie pełnej walki w ringu, a nie tylko poszczególnych fragmentów na treningach które ewentualnie po kilkakroć poprawiają.

Legenda
Awatar użytkownika

Oczywiście dźwięk do poprawy :> Mam nadzieję, że tak będzie.

Plus za highlighty z ostatniej gali. Fajnie stworzone.

Dobrze że ten Project Basement to nie tylko wałkowanie od walki do walki (lekko się o to obawiałem), ale też segmenty i proma. Nie jest może tego dużo, ale ważne że coś jest.

Krueger vs Nathan Cross
Ta seria uderzeń z główki w wykonaniu Kruegera - no tak średnio, bym powiedział :> Ale poza tym, było spoko. Tylko i aż, bo jednak nie wiem czy coś z tej walki zapamiętam na dłużej niż "na chwilę". "Rudy się nie dostał" - genialne XD

Prince Victor vs Aron Wake
Podobało mi się. Widać było że mamy tu gości, którzy coś tam już tego wrestlingu ogarniają. Arona w ringu ogląda się dobrze. Przyznam szczerze, że czekałem kiedy Victor zrobi jakiś numer i cwaniacko zgarnie zwycięstwo, ale w sumie takie coś już mieliśmy w pierwszej walce. Brawo, panowie.

Shadow i Rafael Kid vs Madman Charlie i Jacob Crane
Tradycyjny scenariusz walki tag teamowej, czyli obijanie face'a i czekamy na hot tag. Nie mówię oczywiście że to coś złego   Wyszło dobrze; właściwie to musieliby się postarać żeby to spieprzyć. Przyznam, że jestem zaskoczony wynikiem. Spodziewałem się, że Shadow - jedyny w tej walce będący już poza turniejem o pas - zostanie odliczony do trzech. W dodatku jeśli już, to widziałbym Charliego z tego drugiego teamu przyjmującego pinfall.
Moim zdaniem odrobinę zbyt nagle rozbrat Charliego i Kubusia. Pociągnąłbym te nieporozumienia przynajmniej do one more show. Zgaduję że plan zahaczający również o walki turniejowe o pas.

W ogóle, co się stało z zielonymi linami, jakie zazwyczaj MZW stosowali? Przez ten Covid tak wyblakły? :P 

Ogółem wyszło to wszystko lepiej, niż się spodziewałem. Do pełni szczęścia brakuje choć jednego komentatora.

Superstar
Awatar użytkownika

KL pisze:
Oczywiście dźwięk do poprawy :> Mam nadzieję, że tak będzie.

Plus za highlighty z ostatniej gali. Fajnie stworzone.

Dobrze że ten Project Basement to nie tylko wałkowanie od walki do walki (lekko się o to obawiałem), ale też segmenty i proma. Nie jest może tego dużo, ale ważne że coś jest.

W sumie to samo mogę napisać i ewentualnie dodać jedną rzecz z "realizacji"- trochę te głosy fanów sztuczne i mnie raziły w uszy, gdzie chyba bym sobie to odpuścił.

Krueger vs Nathan Cross

Przeciętniak, nic specjalnego- plus za win Crossa, który nawet nieźle sprawdził się w roli heela.

Prince Victor vs Aron Wake

Tu już wyższa półka i obaj panowie widać coś robili w przeszłości w ringu. Naprawdę spoko i Aron Wake na spory props, choć rywal też nie w ciemię bity :) plus za bardzo ładne przejście do suba na koniec, który wygląda dość widowiskowo.

Shadow i Rafael Kid vs Madman Charlie i Jacob Crane

Jak pisał Kamilek typowy tag team match, ale wyegzekwowany naprawdę dobrze. Każdy coś pokazał i się zapisał w statach, spełnił swoją rolę w 100%- Jacob Crane fajnie bardzo, Shadow trzyma poziom, Rafael z typowym underdogowym występem, Madman trochę nie w moim stylu, ale źle nie oceniłbym jego występu. Plus.

6/10

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok + WWE za 2020 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 i 2020 rok

User Roku 2019
Najprzyjaźniejszy User Roku 2020
Chatowicz Roku 2020
FRAJER ROKU 2020

Legenda
Awatar użytkownika

MZW Project Basement: 2

O dźwięku już nie będę się powtarzał, zresztą MZW'owcy na pewno wiedzą ;)

Troszkę drętwy opening segment. A ta "próba ataku" Nathana na Arona.... no kur*wa NIE! :>
Tam się coś popsuło z dźwiękiem pod koniec, czy to mój 6-letni komputer już tak niedomaga? :P
Chyba lepiej byłoby dać kamerzystę do ringu podczas takich pogadanek.

Właściwie to czemu nie ma tego ring announcera, co na ostatnich galach MZW Project we Wrocławiu? Ten nie jest zły, ale tamten był naprawdę dobry.

Prince Victor vs Krueger
Ale mi "potężny slam" :D Powiedzmy że przymknę oko na długość leżenia sędziego pod ten cały spot i ogółem wychodzi spoko walka. Szybko o niej zapomnę, ale poklepać w ramię i powiedzieć "OK" jak najbardziej.

Plus dla Charliego za mimikę. W końcu Madman ;)

Madman Charlie vs Rafael Kid
No, ładnie. Nie do końca jestem przekonany odnośnie efektu tego końcowego kopniaka, ale generalnie wyszło dobrze.

Shadow vs Nathan Cross
Fajnie wyglądało to złapanie Shadowa w powietrzu i tak po prostu puszczenie go :D Kicanie w ringu to coś, co lubię, zatem nie mógłbym powiedzieć żeby mi się miał ten pojedynek nie podobać ;) Cross kilka kopniaków i German Suplex wykonał dobrze.

Aron Wake vs Jacob Crane
Cóż, w zasadzie chyba każdy tylko czekał na pojawienie się Czarusia. Może to po prostu nie pod mój gust podeszło, ale mam wrażenie że Aron i Kubuś nie wykorzystali swoich potencjałów w tej walce. Nie było źle, momentami było naprawdę dobrze. W pierwszej połowie trochę ziewałem, w drugiej było 'wow'.

Jeśli chodzi o komentatorów, stawiam plusa :)

Legenda
Awatar użytkownika

MZW PROJECT BASEMENT 3

Ooo. Jest poprawa z tym dźwiękiem. Była o tym mowa, więc trzeba odnotować. Piknie.

Noo. Ciekawie zapowiadający się main event. Ależ szkoda że to show bez fanów.

Fajna koszula, Prince Victor :P

Shadow vs Nathan Cross vs Rafael Kid
Shadow cwaniaczek wiedział jak sobie zabookować walkę. Przeleżeć pół walki, a gość najmłodszy stażem niech zapierdala całość :D
Fajnie wyszło, bez zarzutu. Myślę że gdy kontynuowany będzie turniej, Rafael powinien spokojnie przejść półfinał.

Isnorr vs Aron Wake
Debiut ringowy Isnorra? Mnie się wydaje że raz battle royal zaliczył jeszcze jak było show z fanami, choć oczywiście nie jest to coś wielkiego.
Mam wrażenie że wyraźnie nie wyszło z kopniakiem Arona na krawędzi ringu, ale zaraz potem zobaczyliśmy ładny Alabama Slam. Obaj panowie dobrze wykonali swoje role, stawiamy plusa. Doczepić sie tylko można że pod koniec wyraźnie było widać jak Isnorr obgaduje z Wakiem dalsze postępowanie, ake to drobnostka.
Nie no, ale to gadanie komentatora o walczeniu z Isnorem innego dnia to trochę takie pier**lenie :P

Jacob Crane vs Madman Charlie - 2 out of 3 falls match
Faktycznie, this is awesome. Pięknie poprowadzone, na czele z walką o ostatni fall. Chylę czoła.
Kubuś wypada z turnieju, ale trudno mi nie odnieść wrażenia że jeszcze wywalczy powrót do niego ;)

Najlepsze z dotychczasowych Basementów

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ]