Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz wrz 19, 2021 7:13 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1528 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 98, 99, 100, 101, 102
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Dalej dziwi mnie to, jak bookują Romana. Znowu wspomnę o tym, że taki sposób budowania ponoć dominatora odnosi przeciwny skutek. Spoko, Reigns nie chce sobie brudzić rączek i akcja po EC dodała do jego gimmicku skurwiela kolejne procenty na skurwielometrze, ale tego wysługiwania się Jeyem jest już za dużo. Uso porobił Bryanowi za ostatnią przeszkodę przed normalnym shotem na pas Romka na Fastlane, skończyło się Double Count-Outem, a DB shota i tak dostał. Na tym można by było skończyć ten wątek, bo pewnie Tribal Chief obroni na najbliższym PPV, ale... Pamiętacie, kogo jako wymarzonego przeciwnika z obecnego rosteru Dablju wymieniał Edge? Nie chcę niczego prorokować, bo debilne byłoby zrzucanie złota z Romana tak krótko przez WM-ką, ale jednak wszystko jakimś trafem się do siebie dodaje.

Mysterio Jr. i Mysterio Jr. Jr. zmasakrowani przez Otisa i Gable'a? Gdzieś już to widziałem... Tydzień temu? Całkiem możliwe. Co jak co, ale składanie tydzień po tygodniu walczącej rodzinki Luchasów robi pozytywne wrażenie. I po co była ta walizka Otisowi, skoro po dłuższym czasie zaczyna być budowany w normalny spokojny sposób i być może przy sprzyjających wiatrach niedługo będzie dzierżył pierwszy singlowy pas w swojej karierze w Dablju? Zaskoczenie dla zaskoczenia to słabe wytłumaczenie, tym bardziej że teraz znowu idą w jego promocję.

Crews Crush! Z Apolla też będą jeszcze ludzie. Ma wszystko, czego potrzeba do zostania gwiazdą, i jeśli z nim nie przeszarżują, to nastuka sobie na spokojnie kilka reignów ze srebrem, a może potem uderzy w złoto. Warunki są, skille są, potencjał jest, więc czego chcieć więcej?

Tamina Crush! Czy poznaliśmy właśnie ekspresową pretendentkę do pasa kobiet SD na Fastlane?
A jeśli nie, to poznaliśmy za to decyzję Bianci. Szok i niedowierzanie, idzie na Sashkę. Będzie sztosik walka. I przejęcie przez nią złota dywizji od Sashki na WM-ce.
PS. Więcej Reginalda! Ma chłopak talent komediowy. Jak nie chcą wpuszczać go do ringu (i tego nie rozumiem, bo skoczny jest, gibki jest, skilla pewnie też ma), to niech szlaja się dalej za laskami. Nie tylko za Mellką :D

Cesaro nie ma instynktu zabójcy, a Rollins go ma? Zgoda w stu procentach. Mentorskie gadki nurzą, więc miło, że odpowiedź Szwajcara na podchody Setha była praktycznie natychmiastowa. Fajny feudzik się szykuje. Mogą go skończyć nawet na WM-ce, bo w ringu będzie petarda.

2 x WFQ Grand Champion
2 x WFSF Tag Team Champion
1 x WFCH World Tag Team Champion
1 x WFF Tag Team Champion
2 x WrestleOskar
2 x User Miesiąca

1 x Powrót Roku (2019)
WF Hall of Famer (2031)

Star
Awatar użytkownika

Daniel Bryan jako tymczasowy pretendent do pasa universal. Nie wierzę w to, aby również i u niebieskich doszło do zmiany posiadacza pasa tuż przed Wrestlemanią. Chociaż u czerwonych do takiej zmiany doszło, a na horyzoncie jest jeszcze jedna, więc cholera wie... Nie mniej, zestawienie Reigns vs Edge jest znacznie ciekawsze niż Bryan vs Edge, po prostu.

Mocno Taminę promują. Nagle ją wydobyli z otchłani niebytu. Niewykluczone, że będzie to chwilowa rywalka dla Sashki, nim skrzyżuje rękawicę z Biancą. Nota bene ciekaw jestem, która z nich przejdzie heel-turn?

Garują strasznie rodzinę Misterio. Tydzień temu unicestwiony senior, w tym tygodniu tag-team'owo również przegrywają. Po tym, jak zawiesili opowieść z Murphym i córą Reya, to wszystko jakby utknęło w limbo. Nie mają pomysłu na nich, przynajmniej na razie. Chyba, że te porażki mają być wstępem do czegoś większego.

Apollo Crews się odradza. Ale co z tego, skoro raczej pasa Big E nie odbierze? Mimo tego, może być z takiej odsłony Apolla pożytek.

I coś jeszcze? A, tak - feud między Rollinsem i Cesaro pomalutku się rozwija. Ringowo to będzie sztosik, za mikrofonem już niekoniecznie. W zasadzie wielkich planów dla Setha na horyzoncie nie widać, więc być może ta opowieść będzie nieco dłuższa, może nawet aż do WM'ki.

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Nie mam żadnego problemu z walką Bryan vs Reigns i życzę panom powodzenia. Myślałem, że może Nakamura dostanie walkę, bo przypominam, że został on jakiś czas temu wyruchany ze starcia mistrzowskiego, ale niech będzie, bo i tak obejrzymy sztos pojedynek. A segmenty fajne, fajne.

No to nieźle plują na Mysteriów, którzy w zasadzie mogliby zakręcić się w dywizji drużynowej, w której panuje posucha, ale zamiast tego lepiej promować grubasa xD No chociaż Gable dostaje czas antenowy dzięki temu, ale wciąż, w ogóle nawet nie pamiętam kto ma tytuły drużynowe na SmackDown, a to nieźle świadczy o poziomie dywizji TT xD

Dlaczego mam niby być zły na typa, który chce pokazać wszystkim siłę swojego kraju i swoją siłę? Tego nie wiem, choć Crews jako heel pewnie pobuja się w midcardzie przez miesiąc i potem zniknie. Ja tam bardzo lubię Nigerię. Niger też.

Nieźle ktoś ma najebane we łbie myśląc, że kurwa mam przyjemność oglądać w ringu Taminę i Natalyę xD xD

No i Bianca wybrała Sashę, kompletnie się tego nie spodziewałem :O

A dobra, Ziggler ma pasy drużynowe, no to jebać xD Ale chociaż fajnie, że to nie jest tak, że jak ktoś jest heelem to ma on sztamę z każdym innym heelem. Street Profitsi powinni wrócić na właściwe tory i na WM odzyskać pasy.

To jest bardzo spoko, że Cesaro i Rollins mają program ze sobą, choć i tak wiemy dobrze z jakim finałem. A segment ok, no co mam dodać. Walka DB vs Uso też ok, choć nie wiem, trochę zmęczyłem się już Jeyem, niech jego braciak wraca to może coś tam zawojują. Ludzie mówią, że Jey za swoją pracę zasłużył na solową walkę na WM. Nie wiem, może. Ale nieczysty finisz raczej nie napawa optymizmem, bo Steel Cage to nie jest ciekawy gimmick według mnie.

Low carder
Awatar użytkownika

Zayn z Corbinem i Dawkins z Fordem na remis. Baron składa Monteza, Angelo składa Samiego. Czy tak właśnie wygląda nowoczesny booking 50/50? O tyle dobrze, że Król wygrywa, a irytujący Syryjczyk przegrywa i staje się jeszcze bardziej zirytowany. Jest bardziej zirytowany, będzie bardziej irytujący, czyli taki, jaki ma być.

O nie, Regi zwolniony przez Mellkę... A to suka. Może to oznaka tego, że wkrótce na stałe wparuje do ringu? Nie miałbym nic przeciwko.

Rodzinka Mysterio odgryzła się Teamowi Gable. Co prawda połowicznie, jak to ostatnimi czasy w Dablju bywa, ale jednak. Wszystko zmierza do kolejnej drużynówki. Może na Fastlane?

Regi poleciał od Mellki, Regi przyleciał do Sashki. Jednak dalej jako menago. Pokracznie, bo pokracznie, ale początki nie zawsze są proste. Koniec końców Bianca wygrała z Shayną przy pomoco-niepomocy akrobaty, a Banksówna z Belairówną dostały kolejnego shota na pasy tagów. Czy na Fastlane tym razem to ugrają? A może Regi je zdradzi i skończy się tak jak zawsze. Zobaczymy.

Jey klepie, Bryan przeżywa Steel Cage Match i dostaje walkę o pas Uni na Fastlane. Ciekawe, co dalej. Przejmie ten pas czy go nie przejmie? Na WM-ce będzie singiel o złoto SD czy Triple Threat? Nie wiadomo, jak sytuacja się rozwinie i co wykombinują na najbliższym PPV, ale ja byłbym jednak za "niespodzianką". Zamiast solówki zrobią trójkącik i może przynajmniej emeryt się nie zajedzie. Albo nie zabije. Same plusy!

2 x WFQ Grand Champion
2 x WFSF Tag Team Champion
1 x WFCH World Tag Team Champion
1 x WFF Tag Team Champion
2 x WrestleOskar
2 x User Miesiąca

1 x Powrót Roku (2019)
WF Hall of Famer (2031)

Superstar
Awatar użytkownika

Edge vs Uso za tydzień to fajny pomysł, bo Jey to jednak jest gwarantem solidnego starcia i może w granicach *** się obrócą, a Edge też nie może tylko w segmentach występować. Oczywiście niektórzy spekulują, że Edge doprowadzi do walki trzech rywali na WM, ale szczerze w to wątpię, pewnie po prostu skończy się na jakimś brawlu po walce na Fast Lane, bo Roman będzie chciał, żeby Edge uniósł jego rękę czy coś.

Jestem kompletnie zniesmaczony dywizją kobiet i obrzydza mnie fakt, że główną rolę odgrywa tam jakiś randomowy facet xD W sensie czasem po tych segmentach, w których ten Reginald obrywał po ryju było mi go szkoda, ale potem przypomniałem sobie, że ten typ kurwa zarabia 50 tysięcy razy więcej ode mnie (choć obecnie zarabiam zero złotych miesięcznie, czyli 50,000 x 0 wynosi 0, ale chyba wiadomo o co chodzi) i od razu humor się poprawia. To znaczy nie jest mi go już szkoda. Żartem jest to, że jakaś Tamina odlicza sobie Belair, Bianca rzecz jasna nie powinna być terminatorem, ale szanujmy się. Oglądając dywizję kobiet na SD można dostać depresji.

Za to dwa kolejne programy (Rollins vs Cesaro i Apollo vs Big E) napawają mnie optymizmem. Szkoda tylko, że Murphy wrócił do bycia gówno heelem, bo mógłby nawet coś zawojować jako face, a tak to te wszystkie wariacje z córką Mysterio sprawiają, że nie chce mi się go odbierać na poważnie. W sensie co, nagle typ zapomniał, że ma sztamę z rodzinką? Ale możliwe, że coś ominąłem, bo tydzień temu jakoś nie zwróciłem uwagi na SmackDown. A Apollo radzi sobie jako heel i w sumie zaskakuje mnie, że to napisałem. Walka może być naprawdę ok, może nawet przedłużą tę rywalizację do WM, choć w szeregu pretendentów da się znaleźć kilku innych rywali, ale poczekajmy.

W sumie to stwierdzam, że najlepiej będzie po prostu oglądać segmenty Rollinsów, Apollów i Romanów, resztę można wyrzucić do śmieci i nagle SmackDown staje się jedną z najlepszych tygodniówek w obecnych czasach. xD

Rookie
Awatar użytkownika

Popularny zabieg czyli mistrzyni i pretendentka dostają szansę na pasy drużynowe zwykle to było wałkowane w wersji męskiej, a tutaj mamy żeńską.

Rollins wrócił jakiś czas temu. Dalej wchodzi i gada jakieś farmazony i nie wiadomo do czego to zmierza. Wychodzi Nakamura, który nie znaczy za wiele a Rollins już obsrany i ostatecznie dostaje kopniaka i mamy walkę na PPV? Fantastycznie :neutral:

Otis chyba żałuje, że urodził się trochę za późno. Za czasów Hogana mógłby z nim walnąć jakiś main event o pas.

Owens z Zaynem chyba odstaną jeszcze jeden epizod swojej rywalizacji. Chyba już wszystko wycisneli z tego już wszystko ale walkę samą w sobie chętnie obejrzę. Najlepiej niech przegrany tej walki zgoli brodę i niech przegra Sami, bo koleś wygląda faktycznie jakby był jakimś bezdomnym.

Nie wiem czy tylko ja miałem takie wrażenie, że Big E miał wyraz twarzy jakby starał się nie śmiać chociaż miał na to chęć? Sam segment spoko do czasu wózka golfowego ;-)

Ogólnie pas Universal i story przy nim wygląda dużo lepiej niż cała sytuacja z pasem na RAW. Romkowi wierzę, że Daniel nie jest w stanie go poddać (sorry Bryan nie ma szans). Mistrz wygląda przemocarnie i zaczynam wątpić czy nawet Edge będzie wstanie mu zabrać pas.

Najjaśniejsze punkty show to Edge.Reigns i Bryan. Jeszcze trochę Apollo z Big E reszta do zapomnienia raczej.

Star
Awatar użytkownika

Obserwowałem sobie SD pod kątem budowania story-line'ów na niechciane Fastlane i o ile RAW ma kompletnie wyjebane na tę galę, tak na SD podeszli do tematu znacznie poważniej.

Przede wszystkim sprawa pasa Universal. Mocno tutaj zamieszali, aby publika faktycznie zaczęła się zastanawiać, czy aby na pewno nie dojdzie do zmiany posiadacza pasa. Roman Reigns, Daniel Bryan, w tle w tym wszystkim jest jeszcze Edge. Przed Elimination Chamber wszyscy myśleli, że dojdzie do walki 1 na 1, czyli Reings vs Edge. Teraz to już nie jest takie pewne. Równie prawdopodobną opcją jest Triple Threat Match. Jakkolwiek to się nie zakończy, to dablju umiejętnie zamieszało wokół tej walki, co jest tym bardziej godne chwały, bowiem Fastlane jest galą PPV wybitnie niepotrzebną.

Równie ciekawie się robi wokół pasa IC. Feud między Big E a księciem Wakandy bardziej znanym jako Apollo Crews również w ciekawym kierunku się rozwija. Nie spodziewałbym się zakończenia tego na Fastlane, program ten można śmiało kontynuować aż do Wrestlemanii.

Także ciekawie się zaczyna robić wokół pasa pań. Na bank ktoś od kogoś się odwróci. Albo Bianca od Sashki albo na odwrót.

Całościowo walki ze strony SD na Fastlane mają znacznie lepszą podbudowę od tego, co się wyprawia na RAW

Obrazek

Rookie
Awatar użytkownika

Strasznie mi się dobrze oglądało ten odcinek SmackDown, bo jestem nakręcony na walkę o pas Universal. Tak się buduje napięcie i emocje jeśli chodzi o walkę o pas. Czerwoni mogą ze swoim pasie siedzieć w lesie. Nie było innej opcji po FastLane jak Triple Threat Match. Jestem cholernie ciekaw jak sytuacja się rozwiąże, bo ja to widzę tak Bryan dyma Romka i Edga na Wm i zgarnia pas. Edge po Wm buja się z Danielem w walch o pas na SmackDown, a Romano idzie na RAW i buja się Drew o pas WWE. Szkoda, że Wm nie jest jednodniowa, bo to starcie powinno być jej Main Eventem.

Jestem wróżbita Kamil, bo przewidziałem że dostaniemy walke Nakamura vs Rollins na SmackDown. Cesaro się pojawił i ten swing na backu był spoko. Czuje jednak, że nic z tego feudu nie wyniesie, bo wydaje mi się że wtopi z Rollinsem.

Jak zobaczyłem Big E to przypomniałem sobie ta kupe z PPV. Dajcie im jakiś gimmick match najlepiej Last Man Standing i niech Apollo jebnie ta dzidą Big E i ez win by był. :D

Ja rozumiem całą historie między Samim i Kevinem od indisów po NXT ale walka na największej ze scen bo on mnie uderzył. Już chyba za mało czasu żeby to więcej podbudować.

Ogólnie jakoś tak szybko mi przeleciał Smack i powiem, że był spoko.

Rookie
Awatar użytkownika

WWE SmackDown 2 kwietnia 2021

Nie wiem czy to fakt z szacunku dla Edga ale zawsze jak łapie za mikrofon to z chęcią go słucham, a jeśli chodzi o dzisiejsze WWE to coraz ciężej o osobę którą z wielką chęcią idzie posłuchać.

Rollins z tymi swoimi wymyślnymi garniturami wygląda coraz bardziej jak idiota. Jak tak się patrzysz na niego to nie masz innej opcji jak kibicowanie Cesaro, żeby mu spuścił wpierdziel. Mam jednak obawy, że to Rollins wygra ale jego gimmick obecnie prowadzi do nikąd.

Nie wiem kim jest Logan Paul i mnie to nie interesuje. Jak patrzę na bezdomnego Zayna to mam odruch wymiotny. Menele pod sklepami już czasami lepiej wyglądają. Samą walkę Zayn vs Owens oczywiście chętnie obejrzę. Tutaj story się nie czepiam, bo wiem że walka wynagrodzi wszystko. Jeszcze tylko dajcie stypulacje, że przegrany goli brode plis

Mam wrażenie, że na kupa zamiast walki o pas IC na FastLane pogrzebała całe strony jakie mogli zrobić o ten pas. Teraz WWE to za wiele już nie obchodzi, mnie w sumie już też mimo zainteresowania na początku tym story. Ehh szkoda.

Bryan mocno zakończył tygodniówkę. Kurde prosi się o zmianę mistrza ale czy WWE czasem nie zrobi psikusa? Mam trochę mętlik w związku z tym kto wyjdzie z pasem z WM ale to i lepiej dla mnie bo będą emocje.

Adept

Logan Paul to amerykański youtuber z 24 mln subskrypcji.

Star
Awatar użytkownika

Ponownie SD podchodzi do budowania story-line'ów znacznie poważniej od RAW.

Bardzo podoba mi się to, co robią wokół pasa Universal. Najlepsze jest to, że naprawdę ciężko jest stwierdzić, kto ostatecznie wygra. Cała trójka jest budowana w niezwykle rozsądny sposób. Najpierw wszystkich rozbił Edge, teraz Bryan, to pewnie w następnym tygodniu swoje pokaże Reigns. Ringowo to będzie walka gali na bank. I nie tylko ringowo - cała otoczka wokół tej bitwy jest wyjątkowo klasowa.

Również wokół pasa pań dzieje się ciekawiej, niż na RAW. Podział niby oczywisty: arogancki mentor kontra ambitny underdog, nie mniej działa jak należy. Dobrze, że budują Biancę jako faktyczne zagrożenie dla Sashki. O poziom ich walki również się nie obawiam.

Powoli wypala się story-line między Apollo a Big E. Nie rozumiem zabiegu, gdzie Apollo usiłuje odtworzyć u siebie afrykański akcent. Wygląda to mocno komicznie. Oby to się ostatecznie zakończyło na WM w sposób jednoznaczny. Nie mniej wokół pasa IC dawno nie było tak story-line'u.

Pasy tag-teamowe na SD to porażka. Czy ktoś w ogóle pamięta, że ich posiadaczami są... Roode z Zieglerem?

Całościowo jest ok.

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Dwa tygodnie po Wrestlemanii SD prezentuje się znacznie poważniej od RAW.

Bardzo fajnie przygotowują Cesaro do tego, by rzucił wyzwanie Pięknemu Romkowi (jaki heel jest zjawiskowi), dodatkowo w tle szykuje nam się wycofanie Bryana z telewizji, o czym się mówiło od pewnego czasu. Ciekawe, czy w wycofanie Bryana będzie zamieszany Edge, którego po WM'ce ani widu ani słychu.

Równie ciekawie rozwija się troszku pomijany feud między Owensem a Zaynem. Kevin usiłujący wydobyć ze spiskowego szaleństwa Samiego Zayna jest fajną telewizją. Może docelowo doprowadzi to do powstania tag-teamu z prawdziwego zdarzenia, bowiem SD pod tym kątem jest wyjątkowo biedne.

U pań także coś się dzieje. Szykuje się nowa pretendentka w postaci Bayley. To także się zapowiada naprawdę ciekawie.

SD >>> RAW, bez dwóch zdań.

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Odcinek z wczoraj stał pod znakiem pojedynku Bryan vs. Reigns o pas Universal i jak można się było spodziewać panowie dowieźli wszystko do kozak starcia, choć rażą mnie te przerwy reklamowe i wybijanie oglądających z rytmu :/ ale naprawdę sztos ringowo, sprzedanie story na najwyższym poziomie i finalnie dostaliśmy wybitny TV Match- być może jeden z najlepszych w historii WWE. Rezultat spodziewany i ciekawe, co teraz stanie się z DB...niby sporo mówi się o odejściu i pożegnalnym tourze poza fedką Vince'a, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Osobiście dałbym go do NXT, gdzie oprócz zajebistych walk mógłby sobie zwyczajnie odpocząć od ciągłego zapierniczania w MR i przy tym mielibyśmy ładne odświeżenie, a także ogromne wzmocnienie do Złotego Brandu :) przyjmę wszystko, choć jego przejście na RAW byłoby lekkim rozczarowaniem. Ale pożegnanie z Niebieskimi na najwyższym poziomie i do tego zakończenie z Cesaro idealnie wyszło, więc tylko przyklasnąć WWE :D

Bayley se idzie na BB i w sumie to dobry pomysł na zbudowanie mistrzyni. Przy tym Streety chcą odzyskać pasy Tag i tak dostaliśmy mixowy szcześciopak w openerze- najprostsze rozwiązania są czasem najlepsze :) nie obraziłbym się na title change u panów, choć i tak ów pasy niewiele znaczą w tej federacji.

Ale co tam panowie, gdy u pań o te tytuły walczą Natka/Tamina z Jax/Baszler XDDDD dajcie spokój. Było rozpierniczać Iiconics i potem je zwalniać??? Przykre to.

Z otchłani kateringu i odgrzewanych krokietów z mięsem wyłonił się A. Black i przyznam szczerze, że podobają mi się te jego proma i jest w nich spory potencjał. Trochę przypomina mi to Seana O'Haire z domieszką Takera, ale w takim pozytywnym mixie :) czekam na rozwój wydarzeń i oby tego nie spieprzyli. A jakby jeszcze tym "ojcem" był Taker...

Apollo naprawdę daje radę w nowej postaci, choć ten wpierdalający się Babs trochę niszczy całokształt- są jakieś granice interwencji. Wkręcenie do obrazka mistrzowskiego KO i Zayna ok, a jeszcze ciągłe podkreślanie ich programu daje furtkę do ciekawych rozwiązań w przyszłości. Czas na powolne budowanie Big E na kogoś poważniejszego, więc oby to była powolna końcówka jego story z Apollo.

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok + WWE za 2020 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 i 2020 rok

User Roku 2019
Najprzyjaźniejszy User Roku 2020
Chatowicz Roku 2020
FRAJER ROKU 2020

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1528 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 98, 99, 100, 101, 102