Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt maja 18, 2021 9:28 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 570 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Następna
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Zakładam temat ten, by nie bylo milion tematów o zwolnionych i zatrudnionych workerach.

Zeby nie było zbyt plytko, zastanawiam się nad tym jak wykorzystają Brata Dolpha. Ma inny gimmick wiec raczej braci jako TT nie zobaczymy, oby tylko nie skończył jak Bret, brat Teda. W sumie ciekawią mnie jego ring skillsy, a jak wy myślicie? ;)

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

no wkońcu by sie przydało zobaczyc brata Dolpha w ringu jak bedzie utalentowany jak Dolph to może coś z niego bedzie a teraz wracając do zwolnienieć to chyba tak musiało być bo wkońcu wwe ma tyle wrestlerów że ktoś musiał opuścić wwe prędzej czy poźniej to musiało się stać

Znów wróce do brata Dolpha którego w przyszłości widze feudującego z Dolphem jak kiedyś Hardy Boyz między sobą przynajmniej coś w tym stylu

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Czyli co Breta jednak zwolnili słyszałem że ma dołączyć do głównego rosteru ale może się mylę.
Co do braciszka Dolpha jeżeli ma takie umiejętności w ringu co Dolph i taki sam Mic Skil to może daleko zajść szkoda że bracia raczej nie będą razem w Tagu ale może to dobrze dla Zigglera to krok w tył by był.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Brett nie został jednak zwolniony z federacji. Ostatnio na FCW sędziował dwa pojedynki. Podobno ma zostac przeniesiony do jednego z rosterów w niedługim czasie. Co do brata Dolpha. Jest on na pewno młody, i ma jeszcze czas. Liczę na jego szybki debiut.

Co do zwolnień. Bardzo blisko jest JTG, który ostatnio się nie pokazuje. Nie będę po nim płakał. Zack Ryder za to jest kochany przez internautów, oraz wszystkich fanów WWE. Liczę na jego push. Co zrobic z zawodnikami typu Tyler Reks? Ten przykład jest akurat jak najbardziej do wywalenia z federacji. Nie ma charyzmy, i wszystkiego co potrzebne żeby zostac gwiazdą. Szkoda, że szmaceni i blisko zwolnienia są zwodnicy jak Evan Bourne, który potrafi wykręcic świetne pojedynki. Taki feud z Sin Carą byłby najlepszy jaki pamiętam. Może o pas.

Dziwi mnie to, że w kwietniu WWE zwolniło tylko Finlaya. Nie było czystek. Zapewne nastąpi to w najbliższym czasie. W zeszłym roku był to bodajże 25 kwietnia. Zwolnienia są ciekawe, ale Finlay - to jest duże zaskoczenie. Koleś, który pracował za kulisami. Może zaoferują mu drugi kontrakt, na innych warunkach?

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Dobra, niedługo ma być w WWE dużo zatrudnień z FCW i ma trochę osób polecieć. Wypowiem się, kto moim zdaniem powinien zostać przeniesiony do głównych rosterów.

1. Byron Saxton - niezły zawodnik, dobry przy mikrofonie, niezły w ringu, ma charyzmę. W obu NXT nic niestety nie osiągnął oprócz słabego feudu z Yoshim Tatsu. W sumie to mogliby pofeudować, gdyby Saxtona zatrudnili na RAW, bo to wszystko jakieś ucięte zostało.
2. Hunico & Epico - obaj są genialnymi zawodnikami, ale nie wiem, na którym rosterze byłoby dla nich miejsce. Na RAW niby jako TT byliby nikim, ale na SD! mielibyśmy aż 4 meksykaninów. Jeżeli Averno i Sin Cara będą w TT to stanowczo ci panowie na SD!, a jak będą feudować, to na RAW.
3. Jinder Mahal - technicznie rzecz biorąc, to on już jest częścią Smackdown, ale powinni go oficjalnie przenieść. Ringowo nie jest taki zły, ma fajny finisher. TT z Khalim, potem zobaczymy.
4. Percy Watson - Zdolny, charyzmatyczny, ciekawy. Od dawna powinien być w głównym rosterze.
5. Ricardo Rodriguez a.k.a. Chimiaera - Mógłby pofeudować z Alberto Del Rio, potem arystokrata odkryłby jego tożsamość i tak dalej.
6. Tito Colon - No i reaktywowanie z Primo The Colons. Nie wiem, jak u niego ze skillem, ale powinno być dobrze.
7. Xavier Woods - Znany i kochany. Zdolny i charyzmatyczny, jak wielu, ale on ma pewny skill i dużo main-streamowe obycie z czasów TNA. Gdyby jeszcze WWE zatrudniło Jaya Lethala, to byłoby fajnie...

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Suhayl, Allah Akbar Man jest już na SD i miał - będzie miał walkę z Tatsu

Wygaśnie

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

No napisałem, że jest częścią, ale nie ma go ciągle na stronie w rosterze Smackdown!, dlatego nie uważam go za oficjalnie przeniesionego.

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Epico i Tito Colon to ta sama osoba .

Wygaśnie.

April Jeanette Mendez #1 Aficionado

Tytuł:
Mid carder

Hmmm, jako że regularnie oglądam (oglądałem przez półtora roku) FCW, to się wypowiem. Myślę, że z tych osób co napisał Suhayl, to Byron Saxton nie pasuje. Ring skille ma przeciętne, za micem jest dobry, ale publika ma z nim słaby kontakt. Nie nadaje się wg. mnie do głównego rosteru. Los Aviadores na tak, ale oni są w maskach, więc 4 osoby w maskach? Hmmm, wątpię, aby WWE się zdecydowało na coś takiego. Zdecydowanie kandydatem do głównego rosteru jest Richie Steamboat. Syn Dragona ma OGROMNY potencjał, naprawdę jestem wielkim zwolennikiem jego talentu. Potrafi mówić, a w ringu pokazuje się z bardzo dobrej strony, ma duże umiejętności. Zaraz po Percym Watsonie kandydat nr 2 do wejścia na "salony". Jest także Bo Rotundo/, uznawany przez wielu jako najlepszy ringowo zawodnik rozwojówki. Także jestem pod wrażeniem jego ring skillów, potrafił wykręcić bardzo dobry pojedynek z Masonem Ryanem. Obecnie jednak posiada pas FCW, więc sądzę, że ujrzymy go na RAW/Smackdown dopiero na jesień. Myślę, że ostatnio pas stracił Lucky Cannon, uważam, że wygra on NXT 5, zapewniając sobie miejsce w NXT 6, ale jeśli nie - chętnie go zobaczę w głównym rosterze, choć w ringu nie jest może świetny, ma dobry gimmick i mic skille. Na dodatek każdy z poprzednich mistrzów FCW trafił do głównego rosteru ;) Czekam na zwolnienia (JTG, Tyler Reks, Masters, sporo słabych zawodników z rozwojówki) i napływ "świeżej krwi". ;)

Ostatnio zmieniony czw cze 02, 2011 2:04 pm przez Texas, łącznie zmieniany 1 raz

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

Błagam Was, nie mówcie o Percy'm Watsonie w kontekście głównego rosteru. Beznadziejny w ringu i nie wiem co takiego charyzmatycznego w nim widzicie. To że skacze w ringu jak kapucynka pokrzykując "OH YEAH"? Mówicie mic skill? Sorry, dla mnie jest jednym z najbardziej irytujących klaunów jakich kiedykolwiek widziałem w ringu i przy mikrofonie. Jeśli już koniecznie kogoś chcecie zabierać z FCW, to Xaviera Woodsa czyli Consequences Creeda. Charyzmą i talentem przebiłby 10 takich Percy'ch, ale z perspektywy WWE ma jedną poważną wadę, która zapewne zaważy na jego karierze, a szkoda - mianowicie był w TNA.

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Chavo Guerrero został zwolniony z WWE

Z jednej strony szkoda, bo jest na prawdę dobrym wrestlerem, a z drugiej dobrze, ponieważ będzie już koniec jego jobbowania. Ostatnio w newsach coś chyba Florek,pisał, że Chavo będzie miał w najbliższym czasie coś do ogłoszenia. Teraz wiadomo o co chodzi... W ostatnim czasie sytuacja jego się trochę poprawiła, bo pojawiał się na Smackdown, gdzie feudował z Sin Carą, nawet zawalczył na gali PPV. Ale co z tego jak i tak mu jobbował? Nie mogłem patrzeć jak podkładał się takiemu Hornswoggle'owi... Teraz ciekawe co z nim się stanie. Nie chcę, by poszedł do Dixie, jednak wolę już to, niż patrzeć na jego ciągłe porażki u McMahona.

Tytuł:
Legenda
Awatar użytkownika

Z jednej strony szkoda Chavo, z drugiej jednak niekoniecznie gdyż w WWE już i tak by skrzydeł nie rozwinął. Nie sądzę, aby Chavo miał trafić do TNA, raczej powędruje gdzieś do Meksyku, gdzie na pewno zostanie miło powitany :]

Tytuł:
Rozwojówka
Awatar użytkownika

No cóż szkoda dobrego zawodnika z WWE który nie był dobrze wykorzystywany , lecz
według mnie zawita albo Do Meksyku , lub do Japonii . W najlepszym
wypadku Ring Of Honor ;D

https://www.facebook.com/pages/Halemba-Power-Wrestling/116030371817168

Tytuł:
Low carder

Szkoda Chavo, ale co się dziwić i tak dużo nie osiągnął i tylko jobbował Hornsowi... Na pewno nie skończy z wrestlingiem i myślę, że z takim skillem nie powinien mieć problemów z pójście do RoH. Dla Chavo to jednak lepiej. Życzę mu wszystkiego najlepszego i powodzenia w dalszej karierze i życiu.

3 miejsce w Typerze WWE 2011

No i najważniejsze:
Vamos Barca! BARCA!!!

Tytuł:
Low carder
Awatar użytkownika

Mi szkoda Chavo tylko dlatego, ze straci pewnie niezłą pensję, poza tym to wrestlingowo może się on tylko rozwinąć. Bardziej prawdopodobny jest powrót do Meksyku i prawdopodobnie duże sukcesy (gwiazdy WWE są tam traktowane jak ćwierć bogowie.)

Opcja z TNA...To jest tylko i wyłącznie wybór zawodnika - ja osobiście mu tego życzę, bo po kilku latach jobbbowania w WWE przydało by mu się sporo dużych zwycięstw w amerykańskiej tv (sukces w TNA na pewno by osiągnął, biorąc pod uwagę z jakiej federacji by przyszedł :) )

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 570 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 38  Następna